Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • josef.servit.9

  Tak o tom nemluv. Hňupe?Censor Obchcan se klube?

 • Mentálně je v pořádku - no to je fór roku. Ten se vám opravdu povedl.

  Vždyť to -pííííp- je - no to se nedá popsat slušně, pokud by se napsala pravda je to "ban" od místního cenzora na minimálně dalších sto let.

  To odporné rozpadající se zombí je všechno možné jen ne mentálně v pořádku. Něco tak odporného jako je zeman se druhé na světě nevyskytuje.

  A že byl zvolen - no a co jako - byl zvolen s "odřenými ušima" nepatrnou většinou a to ještě kdoví jak. Je snad ve světě málo podstatně "zdatnějších" a opravdových státníků, kteří skončili na smetišti dějin dříve než nestačili včas "vycouvat"? Zeman není první ani poslední, který na to prostě a jednoduše nemá ani náznakem.

 • vanhorne

  "Voliči věděli kolik je mu let a že zdraví se lepšit nebude."

  Zeman ten si svych volicu vazi, pro narod obetuje i zdravi. Masaryk na volice nehledel, ten jim rekl primo, ze je nemocny a narod potrebuje zdraveho presidenta. Asi je nemel tak rad jako "taticek" Zeman.              Zachovej nam Hospodine Zemana a jeho zem.

 • Ty jsi blbý nebo to jen hraješ?

 • Každý si o tom může myslet cokoliv ale jedna věc je jasná.Voliči věděli kolik je mu let a že zdraví se lepšit nebude.Byl zvolen i přes to ve svobodných volbách-byl.Je to legitimní prezident-je a tečka.Všechny řeči kolem jsou irelevantní a ze světa známe podobné případy a stalo se něco?Mentálně je v pořádku a to je důležité a chválabohu za něj,Dluhoš a potažmo zájmová skupina už by tady řádila jako zběsilá.Vždyt vidíte změny už jen od času kdy Kalousek a jeho pretoriánci jsou mimo hru.Ještě se zbavit ODS a ČSSD a zase se nám více uleví.Tyto dvě strany už jsou za zenitem a reforma je nemožná.

   

 • Proč a jak chcete dokazovat něco co je zcela veřejným a mnohokrát prověřeným faktem. A hlupák a křivácký prolhanec no to on zeman skutečně je, to máte nesporně pravdu, něco tak tupého, podlého, křiváckého se jen tak nevidí.

 • Co to je, nebo popřípadě kdo to je ten váš "prezident" zeman????  To je ta zrůdná rusofilcková prolhabná, křivácká, podlá, nesmyslně žvástavá rozpadající se troska, kterou už nepouští na toaletu aby nezasvinila celý hrad, ale ovčák ho pravidelně přebaluje?

  A velký státník - no to je ale skutečně obejv. Coapk ten velký státník tak zpoůldil jiného než mezinárodní ostudu všude kam ho dřív pustili a kde mohl otevřít ten svůj prolhaný fekál, žvástající zcela nesmysné "bomóóóty? A kolaborant to on je jistě a znamenitý - takovou poslušnou loutku vychdostepního rusáckého putichistánu už jsme tady dloho neměli.

  M.j.: proč něco tak zrůdného jako je komoušský konfident zeMAN označujete pan. Jednak oslovení "pan" přináleží člověku, ne něčemu tak odpornému jako je ten váš zeman a za druhé komouští bastradi se přece označují jako soudruzi. Aby se vám tedy soudruh zeMAN nad tím označením nepohoršil a nenazval vás jak to má ve zvyku třeba primitivním blbem.

 • KIMCID

  Havle udělal z postu prezidenta šaška.ty dva po něm to musejí pomalu napravovat

 • vanhorne

  " s sebou nemel zdravotni doprovod..."

  Doktoru kolem plno, ale garderobier se nekde ztratil.

  Proc je proboha ten clovek nahy, proc nema na sobe saty a proc na neho nehodili aspon nejake prosteradlo?

 • vanhorne

  "že je velkým státníkem ne jako Chrchla"

  Havel ten aspon nebyl tak jesitny, aby se za statnika vydaval. Ovsem ti dva komedianti po nem, to je jina liga.

  Statnik Venca II. behem statni navstevy v Chile, cumi do televizni kamery a cmajzne protokolarni pero. To by nedokazal ani Zlodej z Bagdadu. Po navratu se snazil tvrdit, ze to byla jenom obycejna prupiska. Pero ale bylo vyrobene v klenotnicke dilne a byl to klenot osazeny polodrahokamy. Treti statnicke eso, Milous I. Slusnak, se svetove proslavil chlastem, vulgarnosti a vyhruzkami smrti novinarum. Podle papiru a titulu statnici, ve skutecnosti prachobycejni plebejci. Je neco shnileho v kralovstvi Ceskem.

 • KIMCID

  dokaž že je placený z Moskvy! nebo jsi lhář a hlupák!

 • vanhorne

  "havloidům stalo ze života peklo!"

  Proc havloidum ti uz to maji za sebou, ale vy zemanoidi asi prozivate peklo, ze mozna uz zitra Ovcacek starickemu a zchatralemu mocnari obuje cerne papirove boty.☺

 • Velice dobře a pravdivě napsáno. Souhlas!

 • Kolaborant a zrádce ČR je tady pouze Miloš Novičok Ovar, placený z Moskvy. Doby, kdy manželé Havlovi tančili v Bílém domě, se už bohužel tak brzy nevrátí. Ovara by při tanci  s Melanií musel podpírat z jedné strany Donald a z druhé Ovčák...Navíc Melanie nemá slabost pro zvrhlíky z Alabamy.
 • pavel.zajda.7

  Pan prezident Zeman ukázal a dokázal, že je velkým státníkem ne jako Chrchla= světoznámý humorista, příkladný kolaborant a podprůměrný autor absurdních her.

 • KIMCID

  nekoukej do zrcadla 

 • KIMCID

  ostuda a přitom ti smrdí z huby.

 • pavel.zajda.7
  Nemocný, mstivý ožralý Ovar se naváží opět do novinářů, kteří chtějí slyšet PRAVDU o jeho zdravotním stavu. Může si za to sám, uchlastá se . Ostuda ČR a ostuda ČR ve světě. Trump ho v WH nechce ani vidět, cestu by stejně nepřežil, tak se do něj začíná mstivě navážet, kořala jeden.
 • Milý pabbbblbe. Od kdy ty místní tupá lopata tady hodnotí? Od kdy ty špína tady zabíráš místo? Ty jsi klasickým příkladem - kdy zparchantělí rodiče mívají zparchantělá děcka.

 • Děkujeme milý Pane Prezidente Zemane, díky Vám se havloidům stalo ze života peklo!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit