Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • pavel.zajda.7

  Pan prezident Zeman ukázal a dokázal, že je velkým státníkem ne jako Chrchla= světoznámý humorista, příkladný kolaborant a podprůměrný autor absurdních her.

  • Co to je, nebo popřípadě kdo to je ten váš "prezident" zeman????  To je ta zrůdná rusofilcková prolhabná, křivácká, podlá, nesmyslně žvástavá rozpadající se troska, kterou už nepouští na toaletu aby nezasvinila celý hrad, ale ovčák ho pravidelně přebaluje?

   A velký státník - no to je ale skutečně obejv. Coapk ten velký státník tak zpoůldil jiného než mezinárodní ostudu všude kam ho dřív pustili a kde mohl otevřít ten svůj prolhaný fekál, žvástající zcela nesmysné "bomóóóty? A kolaborant to on je jistě a znamenitý - takovou poslušnou loutku vychdostepního rusáckého putichistánu už jsme tady dloho neměli.

   M.j.: proč něco tak zrůdného jako je komoušský konfident zeMAN označujete pan. Jednak oslovení "pan" přináleží člověku, ne něčemu tak odpornému jako je ten váš zeman a za druhé komouští bastradi se přece označují jako soudruzi. Aby se vám tedy soudruh zeMAN nad tím označením nepohoršil a nenazval vás jak to má ve zvyku třeba primitivním blbem.

  • vanhorne

   "že je velkým státníkem ne jako Chrchla"

   Havel ten aspon nebyl tak jesitny, aby se za statnika vydaval. Ovsem ti dva komedianti po nem, to je jina liga.

   Statnik Venca II. behem statni navstevy v Chile, cumi do televizni kamery a cmajzne protokolarni pero. To by nedokazal ani Zlodej z Bagdadu. Po navratu se snazil tvrdit, ze to byla jenom obycejna prupiska. Pero ale bylo vyrobene v klenotnicke dilne a byl to klenot osazeny polodrahokamy. Treti statnicke eso, Milous I. Slusnak, se svetove proslavil chlastem, vulgarnosti a vyhruzkami smrti novinarum. Podle papiru a titulu statnici, ve skutecnosti prachobycejni plebejci. Je neco shnileho v kralovstvi Ceskem.

   • KIMCID

    Havle udělal z postu prezidenta šaška.ty dva po něm to musejí pomalu napravovat

  • Velice dobře a pravdivě napsáno. Souhlas!

  • Kolaborant a zrádce ČR je tady pouze Miloš Novičok Ovar, placený z Moskvy. Doby, kdy manželé Havlovi tančili v Bílém domě, se už bohužel tak brzy nevrátí. Ovara by při tanci  s Melanií musel podpírat z jedné strany Donald a z druhé Ovčák...Navíc Melanie nemá slabost pro zvrhlíky z Alabamy.
   • Ty jsi blbý nebo to jen hraješ?

   • KIMCID

    dokaž že je placený z Moskvy! nebo jsi lhář a hlupák!

    • Proč a jak chcete dokazovat něco co je zcela veřejným a mnohokrát prověřeným faktem. A hlupák a křivácký prolhanec no to on zeman skutečně je, to máte nesporně pravdu, něco tak tupého, podlého, křiváckého se jen tak nevidí.

 • ferda.borek

  Zajímavé je, že to "chátrání" nikomu nevadilo v případě Havla. Ten prakticky celé své poslední období ve funkci prezidenta proležel v nemocnicích, dívajíc se permanentně smrti do očí. Zeman je pořád v lepším fyzickém i duševním stavu než byl svého času Havel. Namyšlení a snobští kavárenští intelektuálové bezpochyby Zemana nenávidí, hlavně ti pražští. Proč tomu tak je jednou dobře vysvětlil sociolog Petr Hampl: " Přímá volba prezidenta ukázala rozdělení společnosti, které už existovalo dlouho. Na jedné straně vzdělaní bohatí inteligentní kultivovaní lidé žijící z dotací a státních či korporátních rozpočtů, na druhé straně řemeslníci, chlapi z fabrik, podnikatelé, servírky, kadeřnice, zdravotní sestry a masa dalších obyčejných lidí, kteří těm vznešeným parazitům platí jejich pohodlný život. Pokud se ti obyčejní ozvou, jsou označováni za nácky. A tihle lidé najednou zjistili, že mohou elity lehce přehlasovat! To je naprosto revoluční zjištění. A to je skutečný důvod, proč Miloš Zeman, ač si jako prezident počíná velmi dobře, vyvolává takovou nenávist. Pro vládnoucí elitu je Miloš Zeman živou připomínkou, že i ona může být poražena". Třeba připomenout, že ta intelektuální elita kavárenských lepšolidí byla přehlasována dokonce dvakrát po sobě (nevyšlo jí to ani s "želé" Drahošem), co už teprve nemůže rozdýchat a chorobná nenávist vůči Zemanovi z ní teď přímo prýští.. 

  • Pan Hampl to napsal moc dobře. Asi to tak bude. Díky za zveřejnění. Původně jsem to nečetl. 

 • Vzhledem k tomu, že jako prezident už je k ničemu, mohl by toho nechat. Za své peníze nedostávají občané žádnou protihodnotu - prostě NULA
  • sow.da

   K ničemu?

   Mohl byste tento výrok o něco opřít?

   • Opřít? Leda tak o lavičku Václava Havla.😈

  • dzixy
   Já mám zase pocit, že jsi předpojatý, tedy také NULA.
 • pavel.zajda.7

  Šlehnutý havloidi mají sakra vztek, že nevyhrál ten jejich peďour! To námi všemi obdivovaný prezident je jiné kafe, zdravíčko mu slouží a hlavně je to nejlepší prezident v dějinách ČR!

  • Vy máte nějakého prezidenta???

   No tak to vás tedy lituji, jestli že tu zrůdnou bestii považujete za svého prezidenta. Pro každého normálního člověka je to jen nejpodlejší lidský odpad.

   • KIMCID

    Odpad jsi ty když takhle píšeš.

    Ale co chtít od nuly co káže vodu  a pije víno že.

 • vanhorne

  Jednou jsem slysel sousedku kdyz rikala pres plot babicce: Bozenko ten muj dedek uz zacina nejak chatrat. Moje babicka ji odpovedela: Tonicko, nic si z toho nedelej ten muj uz take blbne.

 • Skvělý člověk je Náš Pan Prezident ing.Miloš Zeman!

  A největší sranda je, že se z něj havlérka musí notně zbláznit!

  Ale co, chrchloidi už vychcípavají!

  A to je fajn!

 • Hradni hyeny jsou schopne prezidenta i nosit, aby byli u lizu. Je evidentni, ze neni zdrav a divim se jeho pani, ze to pripusti.  Neni schopen ujit vice jak pet kroku. Ten chlapik, ktery ho neustale doprovazi urcite neni zdravotni brat, ale dava pozor, aby prezident neupadl. 

  • Kašlete na něj a jeho noshledy - do mrtvol i když zatím jen duševních a brzy i skutečných se nekopá. Za to ta rusoficková hnída nestojí.

   Stačí mrknout na to foto - co na to sákové kanceláře - vypsat kurz na to kdy to odporné zombí půjde do kytek. Dávám 10....00 ku 1, že to stihne do konce roku.

 • dzixy
  Domnívám se, že je buránské chování novinářů, když se chtějí bavit o nemocech kohokoliv, natož prezidenta. Nejde o to, že by neměli právo se svobodně vyjadřovat, ale přece jenom špetka lidskosti  by měla v nich být. Jenomže dnešní novináři pojem etika,  morálka a lidskost moc nepěstují. K jejich škodě a důvěryhodnosti.
  • vanhorne

   "Jenomže dnešní novináři pojem etika,  morálka a lidskost moc nepěstují."

   Na Hrade pry to nejaky pestitel jeste pestuje.

 • Děkujeme milý Pane Prezidente Zemane, díky Vám se havloidům stalo ze života peklo!

  • vanhorne

   "havloidům stalo ze života peklo!"

   Proc havloidum ti uz to maji za sebou, ale vy zemanoidi asi prozivate peklo, ze mozna uz zitra Ovcacek starickemu a zchatralemu mocnari obuje cerne papirove boty.☺

 • Především sám Zeman měl mít tolik soudnosti a nekandidovat na post prezidenta republiky už vzhledem ke svému stáří a zdraví.

  Jde ovšem o takového egoistu podobně jako byl Klaus, že je přesvědčen o své vyjímečnosti a nepostradatelnosti. A pak útočí na reakce veřejnosti ohledně chatrného zdravotního stavu. Do této situace se pasoval sám snad je z důvodu, aby mohl stále někoho napadat a urážet, což nic nemění na faktu, že se novináři až příliš ochotně chovají jako hyeny.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit