Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Takže nad Srbsko poslala letadla NATO, cituji: "podlá, prolhaná křivácká rusácká bestie co teď zasviňuje pražský hrad - jakýsi vlastizrádný uslintaný, pochcávající se žvástavý nabob zeman".
  Potom se jedná ovšem o člověka daleko schopnějšího, než je v politice obvyklé.
  Nebo, což je pravděpodobnější, zase jenom žvaníte.
 • OmyjhoTokamůru není třeba špinit.
  Ten se svými nesmyslnými žvásty zašpinil tak, že mu nepomůže ani Ariel v kombinaci se Savem.
  Navíc když se spolčil s něčím tak odporným jako je hradní špinavec nemá místo mezi normálním lidem.
 • Další nějaká zemanofilcka se ozvala. Ty troubo, pokud umíš alespoň slabikovat, podívej se do histrorie kdo poslal nad Srbsko letadla - to za prvé - nebyla to tak náhodou ta podlá, prolhaná křivácká rusácká bestie co teď zasviňuje pražský hrad - jakýsi vlastizrádný uslintaný, pochcávající se žvástavý nabob zeman?
  Ale ono už je to stejně dnes jedno - to prorusácké hovadské zrůdné nic už míří mílovými kroky (nebo ho spíš ovčinec posunuje na kriplkáře) mezi takové zrůdy jako Grebeníček starší a spol. Zeman bude ve velmi dobré společnosti - např. loupežného syfilitického alkoholika gottwalda a spol. I ty se tam určitě vejdeš vedle zbytku zločinecké smečky KSČ ) dnes se směšnou příponou M a do budoucna doufejme že ne příliš vzdálené i takovými "esy" jako je jakýsi japonćícko-číňanský křiženec- chvástavý směšný gauner omyjho tomakůra.
 • Kdo je zde pro smích, je zjistitelné velmi snadno:
  " V České republice je demise členů vlády upravena v čl. 73 Ústavy, podle kterého předseda vlády podává svou demisi přímo do rukou prezidenta republiky a ostatní členové vlády do rukou prezidenta republiky jeho prostřednictvím.
  Otázka, zda existuje povinnost presidenta republiky demisi přijmout, není vyřešena, může tak jít jen o otázku ústavních zvyklostí. Výslovně je tato povinnost upravena jen v případě povinné demise celé vlády, která nastává tehdy, pokud jí Poslanecká sněmovna na žádost nevyslovila důvěru..."
  Vláda Andreje Babiše je úřadující vláda České republiky jmenovaná 13. prosince 2017. Dne 16. ledna 2018 nedostala důvěru Poslanecké sněmovny a následujícího dne schválila demisi, kterou prezident Zeman přijal 24. ledna 2018."

  Než začnete žvanit, zkuste si o předmětu diskuse něco alespoň zběžně přečíst, text Ústavy ČR je dostupný online a zdarma.
 • To těžko, příliš podléháte své zálibě v pohádkách.
  Než začnete žvanit, nechte se od pana katechety o pekle a Posledním soudě alespoň zběžně poučit.
 • V pekle je chrchla vena letiště za vraždy srbských dětí, pak tam půjdou ostatní zrůdy typu Kalousek, pro mě tam už nezbude místo
 • Na vás nemá ani náhodou *1*
 • Já už teď lituji vaše rodiče :-(
 • ""Pokud jde o Lety, bude dobře si ujasnit, co tu chceme budovat. Mýtus o romském koncentráku je podle dostupných informací lež" a "Oběti v táboře rozhodně nebyly oběti jakéhokoli holokaustu"? "
  .
  Okamura lže! V Letech byl romský koncentrák a lidé v něm byly systematicky vyvražďováni.
  Takhle je to v pořádku?
 • Blbe, používej mozek.
 • To mě neudivuje, soudruhu. Až budeš stát v pekle před soudem, budeš litovat. *16* *16* *16*
 • zato ty jsi převeliký myslitel leninského typu. Taký Einstein ze dvorku u rybníčku.
 • Jsem hrdý na to že jsem se volil SPD
 • A co takhle Když se drze zneužívá vlastní prospěch pro politickou sebeprezentaci a to bez ohledu na zájmy státu, jeho lidu a parlamentu? Jen se podívejte, kdo hlasuje v EU i národním parlamentu vehemntně pro kvoty, a jiné probruselské diktáty?
  Viz poslední kauzy kolem mistra zahraničí. Pro všechny kandidáty na vládní posty by mělo být zákonem, dokládat všechna jejich nejdůležitější hlasování v parlamettě a jejich zdůvodňování, aby se vědělo, jak a kam povedou stát ve vládě. Tohle by měl propagovat prezident, koalice i opozice a ne se jen sám nějak vyslovovat.
 • vanhorne
  "včetně většiny novinářské žumpy.....",
  To pada z huby Zemanovi dost casto a rad se opakuje.
 • K zadku přischlá smrdutá onuce a huba plná blbých zemanovin je horší než holý zadek, rozumbrado z Podlaviček.
 • Mohl jsi uvést, do které skupiny se řadíš. Význam by byl jasnější.
 • A co ti, co jej pomlouvají *1*
 • Další ukázka novinářské předpojatosti a pravdolaskařství pisatele článku. Za každou cenu, třeba překrucováním faktů, špinit někoho, kohokoliv, teď zrovna Okamuru. I zde se z komára vytváří vůl, slon, jak chcete, protože novinářům to vyhovuje a mají smýšlené téma na psaní. Kdyby se udělal průzkum k tomu, kolik Čechů souhlasí s odkupem vepřína a vybudováním pomníků cikánům v Letech u Písku, musela by média sklapnout, protože by se konečně dozvěděla stav mysle občana. Navíc, tento akt, i když pietní, ukazuje jeden ze způsobů, jak cikánská otázka zneužívá ty, z kterých peněz se jejich pomník bude stavět. Samozřejmě bez jejich přispění jak finanční, tak pracovní. Bylo by lépe, kdyby média a "pseudonovináři" toto téma raději nerozpitvávali.
 • jsou tady exoti tobě podobní kteří mají svoje místo pod mostem. Okamura nevím, ale ty jsi klasický příklad vymaštěnce. Holý zadek a huba plná blbých řečí. Permanentně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit