Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • T. Okamura zlobí, protože nechce dodržovat pravidla autocenzury v intencích eurohujerské politické korektnosti. Navíc při své argumentaci vychází z reálií a odmítá argumentovat obecně přijatými dogmaty. Okamurova pravdivá vyjádření dráždí mnoho pokrytců a jejich prodejné žurnalistické potvory, které se mohou přetrhnout v očerňování T. Okamury.
 • Milé Tiscali odvádíte pozornost co takhle článek o Marakešské deklaraci?
 • Okamurův význam, pokud si to sám nepodělá, se bude už jen zvětšovat. Ufňukané výčitky o Svědcích Jehovových nebo o cigánech většinu naprosto nezajímají. Každý má nějakou pověst a i cigáni na té své pracují intenzivně několik století. SPD prostě nazývá věci pravými jmény.
  • To co hlásá Okamura se svou SPD (Sozialistische Partei Deutschlands?) je třeba nazvat rozvratem demokracie a vlastizradou. Jenom gauner nebo p.tomec mu na ty kecy skočí.
   • mate naprosto stejný slovník a skladbu vět, jako měl náš politruk, který politicky školil nás, záklaďáky před třiceti třemi roky na vojně ve znojemských kasárnách, jste to vy !? Že jo !
    • Nojo!
     Marně jsem pátral v paměti, odkud je mi ten styl povědomý.
     Pokud to byla Žižkova kasárna, tak to byl on.
     I když nemusel, jak jsem zjistil po převelení, oni je snad (již tehdy!) klonovali.
     • Příteli, je to sice rádoby vtipné, ale k smíchu to moc není. Takhle nějaký věcný argument by nebyl?
      • Zásadní argument je ty hmm, že tvůj mozkožrout chcípá hlady.Tak začni přemýšlet, pokud máš ještě čím, co s tím budeš dělat. Můžeš žrát víc jodu proti kretenizmu-.
 • Wolfcastle
  Okamura jako jediný český politik upozorňuje na Evropskou šmejdovinu Dublin IV!!!
  Po schválení smlouvy Dublin IV: - omezí se zodpovědnost států tvořících vnější hranice EU za přijaté imigranty a bude přenesena na ostatní země EU, tedy včetně České republiky; bude zřízen trvalý alokační mechanismus, který bude permanentně rozdělovat imigranty do všech členských zemí EU, tedy včetně České republiky. A to samozřejmě bez ohledu na názor vlády, parlamentu, voličů...
  - dojde k rozložení narůstajícího počtů imigrantů mezi všechny členské země EU. Ovšem s jednou podstatnou výjimkou – imigranti budou přednostně přerozdělování do zemí Visegrádské čtyřky, které zatím přijaly nejméně migrantů. Jednou z přednostních destinací pro imigranty se tak stane Česká republika; - dojde ke změně evropského azylového práva. Imigranti budou zlegalizováni ještě před odjezdem z domovské země a do Evropy budou bezpečně přepraveni prostřednictvím “neziskovek“ nikoliv jako nelegální imigranti, ale jako osoby, kterým již bylo uděleno azylové právo.
  • Wolfcastle
   Marně se však můžeme utěšovat, že žádný imigrant, který nám bude bruselskou agenturou přidělen, stejně u nás nezůstane, ale půjde do Německa nebo Švédska za vyššími sociálními dávkami. Protože i na tyto případy šílenci z Evropské komise dostatečně mysleli. A vymysleli, že v rámci Evropské unie dojde ke
   sjednocení sociálních dávek s cílem zabránit dalšímu přesunu imigrantů ze země, do níž byli přiděleni. Jednoduše řečeno – imigrant u nás dostane stejné sociální dávky jako v sousedním Německu (a co na tom, že tyto dávky daleko převyšují průměrné důchody našich občanů, kterým stát na důchod celý život z jejich platu peníze strhával, dávka bude 21 000,- Kč), což při našich nižších životních nákladech bude znamenat, že již nebude mít důvod odcházet od nás do jiných evropských zemí! Tento krmník jim zaručuje Evropská sociální charta podepsaná premiérem v demisi těsně před faktickým skončením mandátu v závěru loňského roku bruselským kolaborantem Sobotkou.
   • A kolik je u nás ruských "imigrantů", to se nepíše. A neokupují pouze Karlovy Vary. Cílem Putinovy politiky je "poruštit" jiné země a pak je připojit k velkoruské říši RF-CCCP. Tak to dělají po staletí.
 • Když se drze zneužívá utrpení pro politickou sebereprezentaci, jak zní nadpis..tak to nedělá ani tak Okamura a jiní , co nazývají věci pravými názvy i významy.., ale to dělají hlavně mnozí kolaboranti, sabotéři, korektní vlezdoprdelkové, parazité i "politici".,co se tím jak pijavice živí a množí., jako např. "aktivisté", tzv. neziskovky atd..a co hlavně vyžírají i žijí z peněz a práce jiných..,aniž by jim něco kloudného za to nabízeli a všichni ti další darmožrouti., včetně většiny novinářské žumpy, až na vyjímky..,co si říkají novináři, tak právě tito společně..,akorát otravují společnost, šikanují a uráží i ty lidi, co ještě dokonce žijí a pamatují..i ten zbytek., co ještě nezapomněl, kdo je kdo i co a kdo byl, kdy čím a jak..s cílem je zastrašit či aspoň oblbovat, včetně i mladých., co vědí a poznali, tak akorát kulové z mostu !..
  • vanhorne
   "včetně většiny novinářské žumpy.....",
   To pada z huby Zemanovi dost casto a rad se opakuje.
 • Tak v tom případě je naše vláda a parlament parta "velmi drzých sebeprezentantů" *1* *1* *1* *1*
  • My zatím žádnou vládu nemáme. To co si "hraje" na vládu je parta samozvaných dobrodruhů neschválených parlamentem. A stádu ovcanů to zjevně nevadí. *1* *1* *1* *1*
 • ale o táboru v Letech tady nelze zmínit ani slovo! je to smyšlená bajka o které se už před léty psalo že to všechno bylo jen "jako". Pokud to zaznělo z úst Kalouska nebo hloupého Karla, nedá se tomu nevěřit. A právě tihle dva típci výrazně vyvrátili
  i teorii tábor ne tábor.
 • A proto budu volit SPD.
 • Je předseda SPD Tomio Okamura skutečně takový zastánce židovského národa a nekompromisní bojovník proti antisemitismu, jak se často tváří?..
  On i Tomio ví, že jsou židé a "židé" Ti první byli obětí nacistů, pronásledováni kdekým a jsou poctivými zastánci židovského učení. A ti druzí? Klidně dodávali zbraně a materiál nacistům a prostě komukoli za výhodný kšeft, přestože tím ničili i vlastní komunitu. A i ti nejvášnivější´ protižidovští nacisté je museli respektovat a umožnit jim odchod kamkoli, který si "vykoupili". I Bible zná tohle rozdělení na pravověrné židy a farizeje. Tak si to prosím přeberte a promítněte do dnešních dnů....
 • Pana Okamuru si velice vážím, je mi velice líto, že se najdou lidé co na něho dokáží vrhat tak lživé a jedovaté zvratky. Bude asi dobré si tyto lidé pamatovat, když neslouží pravdě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit