Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Já jsem se letos rozhodl tak, že letní dovolenou nechám nejspíše na příští nebo dokonce až přespříští rok, protože si skutečně chci udělat radost - to se obávám v zahraničí kvůli covidovým opatřením nebude tak jednoduché, a tak investuji do svého hobby :-) Budu si objednávat nový zahradní traktor, který jsem si už před několika lety vysnil a nyní se to (snad už brzy) stane skutečností! :-)


 • Minulý
  rok jsme měli jet na Maledivy, ale bohužel to kvůli koronaviru nevyšlo. Letos
  jsem už ale nechtěla být zklamaná, takže jsme se rozhodli pro dovolenou v
  Česku. Objednali jsme si penzion ve Světlé nad Sázavou https://www.relaxprovas104.cz/ a už se moc těšíme. Sestra tam totiž byla na
  dovolené minulý rok a byla moc spokojená.

 • My už se právě těšíme na to, až se zase otevřou všechny hranice a budeme moci vycestovat tam, kam se nám to moc líbí. My bychom chtěli toto léto na Zanzibar a už jsme si dokonce i našli na jednich stránkách průvodce po Zanzibaru, takže už se moc těšíme na to, až se celá tahle situace ve světě vyřeší a my budeme moct normálně začít cestovat :-)

 • Nevím jak Vám, ale nám letošní dovolená přinesla obří radost. Je to hlavně kvůli tomu, že jsme si před dovolenou udělali kurz potápění a tak jsme si mohli tuto dovolenou o něco víc okořenit a obohatit. Doporučuji všem, které už nebaví to klasické čvachtání v moři :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit