Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Mít silné vazby v rodině či příbuzenstvu..,to by se ještě dalo pochopit...,ale ta zrůdnost je právě v tom celém systému, téhle "víry", která prohlašuje i přímo nařizuje, že je "normální" šířit "správnou víru" tak, že se ostatním..buď vnutí a kdo se nepodřídí, tak je "normálně" zabit či jinak zničen..Kdyby muslimové nevydírali svět tím, že mají naftu či i plyn a z toho všeho bohaté zdroje peněz i politického vlivu pro své vyvolené, včetně i záměrné "tolerance" u některých, "západních spojenců", tak by jejich "víra" nemohla obstát tak dlouho i v tak velkém rozsahu, protože by byla prostě neufinancovatelná a neměla by tak velkou podporu v šíření strachu a chaosu i v dnešní Evropě, která se tomu zatím neumí bohužel bránit pomoci vlastní "svobody a demokracie" a musela by naopak zcela nezakrytě začít s otevřenou diktaturou tzv.demokratické většiny i jejich vůle, nad "menšinami".., zvláště nad těmi dlouhodobě parazitními a nepřizpůsobivými..,hlavně co se týká všech jejich povinností..i jiných pravidel.. a pak teprve podle osvědčení těchto "menšin".. řešit uznání i jistých přiměřených, ne však nadměrných-nedemokratických práv, nad většinami, jak se tomu bohužel zatím děje nyní..Život v Evropě, musí být výsadou, nikoliv však právem pro všechny co chtějí na úkor Evropanů akorát přijít tzv. k hotovému a ještě drze a nevděčně vydírat, či dokonce už i ohrožovat na životech i zdraví ostatní.!
 • Jsem lehce v šoku z vyjádření belgického představitele, že musí přehodnotit
  činnost těch mešit v Belgii, které učí militantnímu islámu. Hloupá Evropa
  honí žáky...a jejich zločinné učitele snad dotuje z Eurofondů.....
  • To se asi probudil. Je potřeba zrušit všechny mešity v Evropě a udělat z nich musea islámu nebo památníky obětí zavražděných islamisty, tak jako máme památníky obětí nacistického holokaustu. ISLÁM DO EVROPY NEPATŘÍ!!! Je potřeba zavést v evropských zemích trestný čin veřejné projevy podpory islámu. Tak jako je trestná veřejná podpora nacismu. A u nás i komunismu, což je bohužel jenom na papíře. Nikdo nebude islamistu nutit, aby jedl vepřové nebo pil alkoholické nápoje nebo aby choval pejska, nikdo ho nebude nutit, aby nosil na krku křížek ani chodit do kostela nebo se modlit ke křesťanskému Bohu. Doma si může chodit celý den v noční košili a s hlavou zabalenou do ručníku pětkrát denně mlátit o zem, ženské mohou být celé zabalené do hadrů, ale venku musí respektovat zvyklosti křesťanského světa. Včetně vánočních stromů a vyhrávání koled. A pokud se jim to nelíbí, mohou se vystěhovat do země jejich snů.
   • BINGO! *14*
 • Evropa patří pouze Evropanům, ne Afričanům. Tečka. *16* Takže deportovat všechny, naprosto všechny do pryč.
 • Kdo je členem zločinecké organizace IS, automaticky je též zločincem.
  • USA tam měli instruktory
 • Pro všechny humanistické, multikulturní, soucitné a pomáhající duše, co se mohou přetrhnout, aby se nějak zavděčily „uprchlíkům“:
  Uvědomte si prosím, že podle Koránu, jste jenom jejich služebníci a cokoliv pro ně uděláte, cokoliv jim dáte, je z jejich strany považováno za pouhé splnění vaší povinnosti jako otroka svým pánům.
  Vaše soucitnost a milosrdenství je chápáno (a interpretováno) Koránem, jako výraz ponížení, podřízenosti a přiznání nadřazenosti muslimů ostatním lidem. Čím lépe a více jim sloužíte, tím více jich bude chtít přijet a užít si dobrovolných otroků a (zejména) otrokyň.
  Od malička je to takto učí. Po příchodu do Evropy se v jejich očích toto učení potvrzuje.
 • A tak denně asi 5x čtu nejnovější zprávy. Vážení jsem stoprocentně přesvědčen že IS má podplacené i novináře. Ty hyeny píší v jejich prospěch. Všichni ven a hned než bude pozdě a ty novinářské hyeny poslat s nimi. Naše bezpečí je v okamžité deportaci. Ať si Arabáši také prožijí svoji 2 světovou válku pak snad zmoudří.
 • ať žije velké rusko,opravdový bojovník proti ISIL
  • Rusko není bojovníkem proti ISIL z nějakých humanistických důvodů. Humanismus je ruskému uvažování cizí. Ale Putin se svou věrchuškou vycítil příležitost překrýt své pokusy s resuscitací rudého fašismu v Rusku, problémy vyvolané anexí Krymu a pokusy o anexi východní Ukrajiny a hlavně možnost získat nájezdem proti Syrii možnost její vyloupení a zastavení chcípajícího ruského v Rusku.
   • USA není bojovníkem proti ISIL z nějakých humanistických důvodů. Humanismus je americkému uvažování cizí. Ale obama se svými jestřáby vycítil příležitost překrýt své pokusy s resuscitací fašismu v USA, problémy vyvolané organizováním majdanu,svrhnutím legální demokratické vlády a pokusy o anexi krymu a celé Ukrajiny a hlavně možnost získat nájezdem proti Syrii možnost její vyloupení a zastavení pádu USA
    • Juro, dost ubohé, zcela to odpovídá ruskému "uvažování".

     Zajímavé, že během pěti minut jsi stačil naklikat si pět "souhlasím". *2*
     • jenom jsem ukázal,že ta tvoje lež se víc pasuje na USA,kteří vyvolali krvavý puč na majdanu,vraždy v oděse,občanskou válku na ukrajině,chtěli obsadit krym,rusové je předběhli a obsadili si svůj krym sami,v sýrii zase jůesej podporovali teroristy a umírněné teroristy v boji proti legitimní vládě,kdyby se rusové nezastali asada,dopadlo by to tam strašně
      • Juro, to není lež, to je pouze můj názor opřený o mé znalosti faktů a logiku. Jinak ty názory ohledně Ukrajiny nesou nezvratný punc ruské propagandy. Ujišťuji tě, že jsem nejednou navštívil CCCP i USA, ovládám oba jazyky a poznal jsem reálie obou zemí a mentalitu jejích obyvatel. Pokud věříš uvedené ubohé putinovské propagandě, nesvědčí to o přílišných znalostech faktů a jejich logickém zpracování.
 • v každém náboženství v každé sektě příklady TÁHNOU! takže žádné překvapení ISLÁM JE NUTNÉ v civilizovaných zemích ZAKÁZAT!!!
  • Ano. Ale hlavně islámisty vykázat z Evropy dokud je čas.
 • No fůj, TATEN Semjon Gayínek už to zasmrděl i tady, humusák!!!
  • Já jsem holka Simona.
   Btw jsi podlý zlý člověk. Neustále komolíš moje jméno. Možná si myslíš že prudíš
   ale ne. ty už s tím jen nudíš. Ty zkomolíš moje jméno. Já jsem nucena reagovat.
   A pořád dokola. *7* *7* *7* *7*

   Jsi multinick a EGO maniak. Smrdíš tu každý boží den. Máš potřebu mít neustále
   příspěvek nahoře. Naklikáváš si podvodem body. Podvádíš s IP adresama.

   Já jsem tu týden nebyla a od zítžka jsem zase pracovně mimo internet,. Ty chudáčku
   bez života jsi tu neustále.
  • BTW, je úsměvné jak tady neustále dáváš na odiv svou homofobii. Zjevně jsi homosexuálně orientovaný, ale děsíš se přiznat si to. Proč bys jinak neustále někomu připisoval homosexuální orientaci a proč by tě to vůbec zajímalo? Uvědom si, že sex je určený Přírodou k rozmnožování a pokud někdo provozuje sex "pro zábavu", "pro potěšení" nebo "pro ukrácení dlouhé chvíle", je jen a jen jeho věcí s kým a jak to provozuje. A normálnímu nezúčastněnému člověku to musí být jedno. Nebo snad ne?
   • Je úsměvné bla bla bla... jako obvykle *15*
   • To je teda duševní výprdek blbce, inu co od tebe čekat, ehm, že?
 • souhlasím s našimi pravdoláskaři a sluníčkáři,že muslimáky musíme hýčkat,starat se o ně hladit až vyhladit
  • Juro, tentokrát jsem ti dal "souhlasím", to je opravdu vtipné. Jistě to nemyslíš doslova, ale pouze jako příměr. Muslimáky je třeba vracet do jejich země a nedovolit jim zaplevelovat Evropu.
   • v tomto s tebou taky souhlasím,to co jsem psal je starý vtip
  • mám je rád ale pokud je má bůh raději ať si je vezme k sobě
   • pokud by je bůh nechtěl,byl bych rád kdyby si je k sobě vzal sluníčkový aláh

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit