Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Simča tu týden nebude.Zauvažoval jsem co dělá.Píše ty své článečky aby pak o volnu mohla tapetovat.Uvidíme o víkendu *1*
    • Zítra je tu zpět pod jiným nickem... např. Alina, Tess, nicolles, Já, Jirka, Petr... *3*
      • Spíše ty spojuješ stopadesát lidí do jedné osoby magore. *2* *2* *2* *2*
        Simona nikdy neměla nicky Alina nebo Já.
        Tess je Putinův fanda Takže v tomto případě jsi zcela vedle.
        • To víš že jo čapisralí vulvo *4*
          • To víš že jo. Za čapisrála jsi tento měsíce už označil tři různé lidi.
    • Spíše bych řekl že až se z prodlouženého víkendu vrátí admin dostane BAN na pár dní *3*
  • www.facebook.com/czech.WeAreHereAtHome/videos/1504725843161712/?
  • tak že v paříži vraždili sprostí feťáci
  • Napsal jsem zde, že je Evropa hloupá v přístupu k radikálnímu
    islámu. Ale stejně hloupé jsou představy o čistě bílé či nemuslimské
    Evropě. Patří na stejné smetiště jako Islámský stát.
  • A hele. Nová stránka kterou jsem ještě nezaneřádila. *14* *14* *14*

    že bych to tu vytapetovala? *14* *14* Ale ne. Už jsem zlobila dost *13* *11* *15* *15*
    Pánové debatujte si ju. To jsem na vás ale hodná že. I když si to nezasloužíte.

    Rovnoprávnost podle zdejších neandrtálců ach pardon mužů - oni budou drbat
    na Tiscali zatímco chudák SImča aby rodila menstruovala prala vařila a žehlila.

    Ko Ko Dák. Nerozumíte? TSSs a to si říkáte pánové tvorstva? *15* *15* *15*
  • Pane Já ráda bych vám poděkovala za zastání.

    BTw také podvádí s hlasováním a IP adresama. Je naprosto nestopnutelný multinick.
    Jeho potřeba dát do každé věty slovo Gay už opravdu zavání sexuální poruchou.
    O jeho oblíbeném tématu spaní s kozou by měl pak být rovnou informován psychiatr.
    Ale hlavně tím už dost nudí.

    Mějte se tu týden krásně. Nepřátel se nelekejte a na množství hlasů jedné klikací
    mašinky nehleďte. *15* *15* *15* *15* Pa

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit