Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • www.facebook.com/czech.WeAreHereAtHome/videos/1504725843161712/?
  • Simča tu týden nebude.Zauvažoval jsem co dělá.Píše ty své článečky aby pak o volnu mohla tapetovat.Uvidíme o víkendu *1*
    • Zítra je tu zpět pod jiným nickem... např. Alina, Tess, nicolles, Já, Jirka, Petr... *3*
      • Spíše ty spojuješ stopadesát lidí do jedné osoby magore. *2* *2* *2* *2*
        Simona nikdy neměla nicky Alina nebo Já.
        Tess je Putinův fanda Takže v tomto případě jsi zcela vedle.
        • To víš že jo čapisralí vulvo *4*
          • To víš že jo. Za čapisrála jsi tento měsíce už označil tři různé lidi.
    • Spíše bych řekl že až se z prodlouženého víkendu vrátí admin dostane BAN na pár dní *3*
  • Pane Já ráda bych vám poděkovala za zastání.

    BTw také podvádí s hlasováním a IP adresama. Je naprosto nestopnutelný multinick.
    Jeho potřeba dát do každé věty slovo Gay už opravdu zavání sexuální poruchou.
    O jeho oblíbeném tématu spaní s kozou by měl pak být rovnou informován psychiatr.
    Ale hlavně tím už dost nudí.

    Mějte se tu týden krásně. Nepřátel se nelekejte a na množství hlasů jedné klikací
    mašinky nehleďte. *15* *15* *15* *15* Pa
  • No fůj, TATEN Semjon Gayínek už to zasmrděl i tady, humusák!!!
    • Já jsem holka Simona.
      Btw jsi podlý zlý člověk. Neustále komolíš moje jméno. Možná si myslíš že prudíš
      ale ne. ty už s tím jen nudíš. Ty zkomolíš moje jméno. Já jsem nucena reagovat.
      A pořád dokola. *7* *7* *7* *7*

      Jsi multinick a EGO maniak. Smrdíš tu každý boží den. Máš potřebu mít neustále
      příspěvek nahoře. Naklikáváš si podvodem body. Podvádíš s IP adresama.

      Já jsem tu týden nebyla a od zítžka jsem zase pracovně mimo internet,. Ty chudáčku
      bez života jsi tu neustále.
    • BTW, je úsměvné jak tady neustále dáváš na odiv svou homofobii. Zjevně jsi homosexuálně orientovaný, ale děsíš se přiznat si to. Proč bys jinak neustále někomu připisoval homosexuální orientaci a proč by tě to vůbec zajímalo? Uvědom si, že sex je určený Přírodou k rozmnožování a pokud někdo provozuje sex "pro zábavu", "pro potěšení" nebo "pro ukrácení dlouhé chvíle", je jen a jen jeho věcí s kým a jak to provozuje. A normálnímu nezúčastněnému člověku to musí být jedno. Nebo snad ne?
      • Je úsměvné bla bla bla... jako obvykle *15*
      • To je teda duševní výprdek blbce, inu co od tebe čekat, ehm, že?
  • A hele. Nová stránka kterou jsem ještě nezaneřádila. *14* *14* *14*

    že bych to tu vytapetovala? *14* *14* Ale ne. Už jsem zlobila dost *13* *11* *15* *15*
    Pánové debatujte si ju. To jsem na vás ale hodná že. I když si to nezasloužíte.

    Rovnoprávnost podle zdejších neandrtálců ach pardon mužů - oni budou drbat
    na Tiscali zatímco chudák SImča aby rodila menstruovala prala vařila a žehlila.

    Ko Ko Dák. Nerozumíte? TSSs a to si říkáte pánové tvorstva? *15* *15* *15*
  • souhlasím s našimi pravdoláskaři a sluníčkáři,že muslimáky musíme hýčkat,starat se o ně hladit až vyhladit
    • Juro, tentokrát jsem ti dal "souhlasím", to je opravdu vtipné. Jistě to nemyslíš doslova, ale pouze jako příměr. Muslimáky je třeba vracet do jejich země a nedovolit jim zaplevelovat Evropu.
      • v tomto s tebou taky souhlasím,to co jsem psal je starý vtip
    • mám je rád ale pokud je má bůh raději ať si je vezme k sobě
      • pokud by je bůh nechtěl,byl bych rád kdyby si je k sobě vzal sluníčkový aláh
  • tak že v paříži vraždili sprostí feťáci
  • Kdo je členem zločinecké organizace IS, automaticky je též zločincem.
    • USA tam měli instruktory
  • ať žije velké rusko,opravdový bojovník proti ISIL
    • Rusko není bojovníkem proti ISIL z nějakých humanistických důvodů. Humanismus je ruskému uvažování cizí. Ale Putin se svou věrchuškou vycítil příležitost překrýt své pokusy s resuscitací rudého fašismu v Rusku, problémy vyvolané anexí Krymu a pokusy o anexi východní Ukrajiny a hlavně možnost získat nájezdem proti Syrii možnost její vyloupení a zastavení chcípajícího ruského v Rusku.
      • USA není bojovníkem proti ISIL z nějakých humanistických důvodů. Humanismus je americkému uvažování cizí. Ale obama se svými jestřáby vycítil příležitost překrýt své pokusy s resuscitací fašismu v USA, problémy vyvolané organizováním majdanu,svrhnutím legální demokratické vlády a pokusy o anexi krymu a celé Ukrajiny a hlavně možnost získat nájezdem proti Syrii možnost její vyloupení a zastavení pádu USA
        • Juro, dost ubohé, zcela to odpovídá ruskému "uvažování".

          Zajímavé, že během pěti minut jsi stačil naklikat si pět "souhlasím". *2*
          • jenom jsem ukázal,že ta tvoje lež se víc pasuje na USA,kteří vyvolali krvavý puč na majdanu,vraždy v oděse,občanskou válku na ukrajině,chtěli obsadit krym,rusové je předběhli a obsadili si svůj krym sami,v sýrii zase jůesej podporovali teroristy a umírněné teroristy v boji proti legitimní vládě,kdyby se rusové nezastali asada,dopadlo by to tam strašně
            • Juro, to není lež, to je pouze můj názor opřený o mé znalosti faktů a logiku. Jinak ty názory ohledně Ukrajiny nesou nezvratný punc ruské propagandy. Ujišťuji tě, že jsem nejednou navštívil CCCP i USA, ovládám oba jazyky a poznal jsem reálie obou zemí a mentalitu jejích obyvatel. Pokud věříš uvedené ubohé putinovské propagandě, nesvědčí to o přílišných znalostech faktů a jejich logickém zpracování.
  • Pro všechny humanistické, multikulturní, soucitné a pomáhající duše, co se mohou přetrhnout, aby se nějak zavděčily „uprchlíkům“:
    Uvědomte si prosím, že podle Koránu, jste jenom jejich služebníci a cokoliv pro ně uděláte, cokoliv jim dáte, je z jejich strany považováno za pouhé splnění vaší povinnosti jako otroka svým pánům.
    Vaše soucitnost a milosrdenství je chápáno (a interpretováno) Koránem, jako výraz ponížení, podřízenosti a přiznání nadřazenosti muslimů ostatním lidem. Čím lépe a více jim sloužíte, tím více jich bude chtít přijet a užít si dobrovolných otroků a (zejména) otrokyň.
    Od malička je to takto učí. Po příchodu do Evropy se v jejich očích toto učení potvrzuje.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit