Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Teroristy Mašíny může oslavovat zas jen terorista či extremista, který by měl být v hledáčku orgánů činných v trestním řízení...
    • V hledáčku policie ČR by mělo být každé rudé prase jako jsi ty
      které oslavuje vrahy Lenina, Stalina, Gottwalda a komunistickou diktaturu
      která povraždila miliony lidí
  • Vztah mezi Semjonem Gayínkem a plagiátem BTW by se dal nazvat láskou mezi tvory stejného pohlaví, oba dva si schválně naklikávají minusy - to aby bylo vidět jací jsou to chudáčci!!! Pche!!!
    • Přesně naopak. Ty naklikáš mínus šest bodů za vteřinu a tím se vždy
      prozradíš multinicku zlej rybanno pusinko juro btw putine trolle. *15* *15*

      Simona odešla ale ty zůstáváš. Ráno v poledne i večer. Ty sám jsi multinick.
      Gayínek budeš taky. Když tak důvěrně znáš všechny Gay bary v Plzni *15* *15*
    • souhlas
  • Smrad multinick Simon, co zde smrdí nonstop se o5 rozhodl plevelit a tapetovat slušnou diskuzi svými propagandistickými nesmysly a polopravdami...
    • přééésně, Tiscali by mělo Simona Tečku zablokovat na stálo, zůstali by zde jen normální přispěvovatelé s vyváženými příspěvky
      • Ty sám jsi multinick Tečka. Takže nedávej tvůj kabát jiným.

        Ty si teplomete odporuješ v každý větě. Nejsdříve nám tvrdíš že Simona nemohla
        být holka protože ta by přeci nebyla na Tiscali.
        Pak si sám uděláš ženský nick Rybana a páchneš tu až do půlnoci. Rozpor.
      • Ty abys tu nechyběl blbečku!!!
    • Jediný multinick jsi tu ty sám zlej rybanno trolle.
      Chceš to popřít? pak ať Tiscali zveřejní Ip adresy a bude jasno.

      Na hlásání lží a nesmyslů je tu tvůj Zeman.
      • Jen ať zveřejní, jsem pro, vyšlo by totiž najevo, že zde smrdíš nonstop se svou partičkou virtuálních nicků, multinicku a tapetáři Semjone Tečkove Tiskaliči ...: )))
        • Cha cha. Mě nic nenakecáš nulo. Já byl na téhle debatě v době kdy tu ještě
          žádná Simona nebyla. Ty multinickovej Tečko jsi tu byl také dřív než ona.
          i tvoje druhé já. Nick Jan Žižka který jako bojoval s tečkou z Plzně.

          Kdo zvládá matematiku a dá si tu práci sečíst kdy co kdo napsal, snadno zjistí
          že nejvíce tu kolují jména BTW, jura, pusinka, rybanna, zlej peppone troll, tirador.

          Modli se ať tiscali IP nezveřejní. Pak budeš mít po hraní multinicku
  • Koukám, koukám, multinick Semjon Gayínek si vystačí, dnes si dokonce přivedl teplého bratra plagiáta BTW, chi to je coolna!!!
    • Semjona Gayínka jsi tu přivedl ty multinicku zlej btw rybanno pusinko trole *1*

      Mě nic nenakecáš. Já tu byl už v dobách kdy tu ještě žádná Simona nebyla.
      A ty jsi tu byl také dávno před ní. A už tehdy jsi tu žvanil o gay bordelech
      v Plzni. Budš zřejmě dobře zateplený znalec *15* *15* *15*

      Klik klik mínus šest až 17 tě vždy prozradí Gayínku BTW *15* *15*
      • nikdy jsem o gay barech neřekl ani slovo, to tvůj kámoš plagiát *12*
        • Já tu žádného kámoše nemám. Já to tu mám na pár minut jako zpestření. *2*

          Každopádně zdejší trolda který mele o gayích a gay pajzlech v Plzni.
          Dělal to už v době kdy tu ještě žádná Simona nebyla.

          Já si moc dobře pamatuju na tehdeší obsazení: Klas měl katovské mučírny.
          Not CSSD tvrdil že píše z anglie. Tečka a druhý tečka s gay barama. *2* *2*
    • nevšímejte si ho, my tomu rozumíme, vaše vyvážené příspěvky jsou jasně zřetelné
      dearputin.com
      • *3*
  • pozor všem, debatu okupuje BTW plagiát
    • Vím o tom, pozná se podle mínusů!!!
      • podle mínusů se vždy pozná kdo je jak oblíbený *3*
  • O klientelismu bych prdolásky pomlčel, váš guru Havel tím byl pověstný...
  • Utajený komunistický puč v ČR v roce 1989

    95% všech privatizačních fondů (již při svém vzniku, nebo po fúzích s jinými fondy) bylo ovládáno agenty StB (např. představenstvo Harvardských fondů, skuteční majitelé PPF jako je agent StB a člen ÚV KSČ Štěpán Popovič nebo důstojník StB Jaroslav Čadek /majitel zámečku Hanspaulka, který mu prodal Pavel Bém z majetku MČ Prahy 6, který Kellner daroval ve prospěch knihovny a institutu Václava Klause/ aj.) nebo kapitálem z bývalého SSSR (PPF Kellner /přes Skloexport, vytunelováno Reginou Rázlovou dcerou komunistického místopředsedy vlády ČSR Stanislava Rázla/, otec Kellnera pracoval v stálém zastoupení ČSSR v kanceláři RVHP v Moskvě), Setuza a Český olej Mrázek a Pitr (dle novinářky Slonkové si změnil jméno z Pitra, příbuzný komunistického předsedy vlády ČSR Františka Pitra), KKCG Karel Komárek (přes Slovenský SPP, majitelé z Ruska) aj.

    Dále k financování nákupu státního majetku sloužily ukradené státní finanční prostředky z kont PZO (Podniků zahraničního obchodu) v zahraničí nebo tajných kont StB v zahraničí (Agrofert komunisty a agenta StB Andreje Babiše nebo Třinecké železárny spolupracovníka StB Tomáše Chreneka). Odhaduje se, že „PZtky“ disponovaly 500 mil. Kčs na kontech v zahraničí ve volně směnitelných měnách. Kolik miliard nakradli estébáci a bylo uloženo v zahraničí asi nikdo nespočítá,
  • Výše uvedenému obrázku chybí název:
    "Zvířátka už ji našly". Jinak je třeba říci:
    Na vysoké školy měl pifku Hitler, Stalin,
    Gottwald, trpěly i za Husáka.. no a teď
    je "nemá rád" Zeman. Tam své voliče
    nehledá:-)
    • To není pifka na vysoké školy, ale na několik potroublých profesorů, kteří nemají co na vysokých školách dělat. Tady se jasně odráží intelektuální umělecká sebranka za kterou se schovávají Češi-podvraťáci, kteří jdou společně s Práglkavclem za 30stříbrných od cizinců proti občanům. Typičtí jsou fiškáli z právních VŠ.
      • Přesně tak to je. Rektoři byli pozváni i letos, ale odmítli přijít. Takže problém je na jejich straně a to kvůli čemusi, co se stalo před rokem nebo kdy.
        • Tebe pozvou jedině na úřad práce balíku
          • To těžko, balíku. To jedině ty jsi tam pečenej vařenej, proto tě nic jiného nenapadne.
    • Stalin - Generální tajemník Komunistické strany Sovětského svazu v letech 1922–1952.
      Lomonosovova univerzita
      V letech 1948–1970 získala univerzita zcela novou lokalizaci i nový komplex budov (kampus), a to na Leninských horách, jihozápadně od centra města. Bylo tu vybudováno na 320 hektarech na 30 hlavních univerzitních budov a 20 budov obslužných. Založen byl též park a sportovní areál, botanická zahrada a astronomická observatoř. Hlavní budova univerzity, která se velmi rychle stala jedním ze symbolů Moskvy, byla vystavěna v letech 1949–1953.
      Tato univerzita zažila za Stalina obrovský rozmach a na příkaz Stalina byla v každém městě nad 100000 obyvatel založena univerzita pro vzdělávání pracující inteligence, které bylo po válce velmi zapotřebí. Nelži tady, mentále!!!! *12* *12* *12*
      • Pánovi doporučuji si přečíst životopis Josefa Visarionoviče. Koba fakt nemohl
        bránit výstavbě škol. Ale například kybernetika byla označena za západní
        pseudovědu a zakázána. Tento komický zákaz později vedl k zaostalosti
        Sojuzu ve výpočetní technice. Jinak stejně jako u nás: důležitý je třídní
        původ.. na pajdáku v Ostravě dělal děkana holič:-)
        • Pánovi doporučuji děržať rot, jelikož jsem byl nucen přečíst mnoho knih v ruském originále, mezi které patřil nejen Marxův kapitál, ale i životopisy Stalina, Lenina, Puškina a jiných. Kdyby pán přečetl tolik ruské literatury v originále jako já, nepsal by takové bláboly, jaké píše, ale získal by nadhled nad věcí a zdržel by se pejorativních emocionálních a trapných výlevů na adresu státníků, kterým nesahá pán ani po kotníky. Věc s kybernetikou je fakt, ovšem týkalo se to pouze odvětví v oblasti slaboproudu. Když se pán podívá na rozvoj kosmického programu, těžkého průmyslu a strojírenství, zemědělství, dokonce i dopravy a jiných odvětví z tohoto období, musí se chytit za svůj prolhaný panský frňák. Co se týče děkanů, jejichž mandát je jen na dva roky, pak tuto funkci může zastávat kdekdo a zastává ji i dnes kdekdo. Někteří, které znám, jsou opravdu směšní a to nejsou ani dovzdělaní holiči.
  • Utajený komunistický puč v ČR v roce 1989

    Opravdu jste si mysleli, že se vzdali bez boje? Nebo, že by připustili bezvládí a skutečnou revoluci? Od roku 1945 nás sovětští komunisté, za pomoci našich komunistů, udržovali jako kolonii SSSR. Sověti rozhodovali o všem podstatném a drancovali zemi. Za zboží a suroviny často neplatili a naši komunisté si nedovolili nic říct (např. uran těžený na náklady ČSSR a zdarma vyvážený do SSSR). Ve skutečnosti držela StB/KGB otěže "revoluce" a následné ekonomické transformace. Rusové nebyli nikdy ochotni se vzdát vlivu a výnosů

    velení Rudé armády na území ČSSR dostalo rozkaz napomoci demonstrantům v případě, že budou napadeni bezpečnostními složkami ČSSR. V níže uvedeném dokumentu ČT cituje Zbyněk Čeřovský, člen vyšetřovací komise pro ubjasnění událostí 17. listopadu, dokumenty KGB zaslané na MZV ČSSR (od 14:40), kde bylo jednoznačně napsáno co považuje KGB za žádoucí vývoj v ČSSR těsně po 17. listopadu 1989: Havel se stane prezidentem a nedojde k žádným represím na ministerstvu obrany a vnitra.
  • Jsou to statni vyznamenani a ne Zemanovy, Vyber by meli provadet poslanecka snemovna a senatori. Prezident by je mel predavat.
    • No ty jsi ale chytrá hlavička. Tohle jsi vymyslel ty sám, nebo přišly nové instrukce? *1*
      • Tobě jako vždy přijde jen sociální dávka. Hm, balíku

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit