Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Miloš Zeman pracoval dlouho do noci.
    Ještě teď je v zasedacím sálu nablito.
  • guten tág
    • blbe !!!
      • semjon multinick má dneska své dny *15*
        • Stejně jako ty pitomče, chichichi!!!
          • Na rozdíl od tebe mám práci, kámoše i koníčky.

            Jen pro zoufalce jaklo jsi ty je putyka u Tiscali otevřená až do rána *15* *15*
            • Simona odešla. Takže na ní kydej hnoje kolik chceš. Mě je fuk
              Já mám tebe i jí na háku. Ty sám jsi multinick zlej btw putin rybana pusinka troll *2*

              Mě nic nenakecáš šašku. Já tu byl ještě v době kdy tu Simona vůbec nebyla.
              A ty také. A už tehdy jsi tu stále mlel o Gay bordelech v Plzni.
              Jsi zdá se ználec Gayínku BTW.

              To bleskové klikání bodů tě vždy prozradí. *15* *15* *15*
            • Ty wole, napřed se podívej na koho reaguju a pak mektej Semjone Gayínku!!!
        • Jasný multinicku zlej trolle.

          Až na to že už tu nestraší Simona ale ty. Zlej solder rybanna btw troll.
          *2* *2*
  • Činíš se zlej rybano trolle. Bodíky naklikáváš. Ruble budou.
    • Dle rozkazu. Mein fuhrer Adolf Putin.
      • zlejtroll
        Blbe!
        • Zase ses prozradil trole. Chi chi-
          Ano jsi tu pořád. Většinou jako Rybanna *15* *15* *15*
  • Utajený komunistický puč v ČR v roce 1989

    Na konci osmdesátých let se užiteční blbečci z řad kavárenských povalečů konečně proberou z opilství a „zorganizují sametovou revoluci“. Hlavně, aby to komunisty nebolelo! Vše má pod taktovkou StB dle dohody s Václavem Havlem z roku 1989. Do médií pustili lživé informace o mrtvém studentovi, aby se neškodným kavárenským povalečům „revoluce“ povedla. Údajně „mrtvý“ student Růžička byl ve skutečnosti poručík StB Zifčák. V čele průvodu šli i další členové StB! "Revoluce" v režii StB struktur napojených na KGB se zdařila. Po jednání s Čalfou bylo dohodnuto, že komunističtí poslanci zvolí Václava Havla prezidentem výměnou za beztrestnost!

    Komunisté si udrželi vliv, moc a hlavně majetek. Pokračuje se v kultuře papalášství, kradení, úslužnosti policie a soudů k vládnoucí třídě.
  • Je to srandovní. Když si odečteme příspěvky multinicka ( zlej jura peppone rybana
    hrdina Putin btw pusinka troll) zjistíme že je tu téměř nulová účast.
    Když si odečteme jeho hlasování ( práskne vždy mínus šest za mrknutí oka)
    tak znovu zjistíme že tu kromě něj skoro nikdo není.

    Vedeš dost smutnej život trolle. Celé dny, měsíce a roky jen prdíš a smrdíš na Tiscali.
    Je jasný že do normální práce nechodíš a volný čas také nijak netrávíš.

    Takže jsi buď důchodce , PC závislák nebo placený PC troll.
    • Popsal si se dokonale mutinicku Semjone, tvůj popis sebe sama sedl jak dekl na hrnec ...: )))
      • Popsal jsem tebe multinicku zlej juro pusinko peppone Putine btw rybano trolle.
        Simona odešla. Ty zůstáváš stále. Ráno v poledne i večer.

        Tím klikáním šest bodů za mžik se sám usvědčuješ troldo.
        Stejně tak stačí něco napsat za zlého trolle ( za tebe) a ve vteřině vyskočíš a bráníš se.
        Zvláštní, když jsi tu prý vůbec nebyl.
        Nebudeš nám tvrdit že stále jen chodíš náhodou kolem když padne tvoje jméno. *2* *2*

        Myslíš si jak jsi chytrej. A za tím jsi pěkně blbej *15* *15*
        • Zbytečně a trapně mlžíš smrade Semjone Tečkove, co zde smrdíš nonstop se svou partičkou virtuálních nicků. Až duševně vyspěješ a patřičně se vzděláš tak se ozvi, ju? Na puberty ze zvláštní nehodlám více reagovat ...: )))
          • Plagiát BTW je tečka, čiší z něj blbost na 100 honů, chi!!!
          • Ty zde zapácháš nonstop multinicku zlej peppone rybano pusinko juro putine trolle.
            Každý si tvoje žvatlání může spočítat. Máš tu suverénně nejvíc příspěvků.
            Jsi tu každý den. Ráno v poledne i večer.

            Mě nic nenakecáš slimáku. Já tu byl s nickem Kasrlík ještě v době kdy tu žádná
            Simona nechodila. Ty jsi tu byl také dřív než ona Tečko.

            Simona odešla. Ty zůstáváš. To ničím nezamaskuješ hlupáku.
            • Multinicku Tečko. Nic nového.

              Já tu byl ještě předtím než sem nějaká Simona přišla. A už tehdy jsi tu byl.
              A už dávno před Simonou jsi tu jako žvanil o o Gay pajzlech v Plzni.
              Jsi zřejmě velký znalec tamních podniků BTW *15* *15* *15* *15*
          • neboj, Tečku všichni znají, nenech se rozhodit
            • gay bary mají okurkovku tak tu non stop prudí
    • Těma bleskově naklikanýma bodama jen potvrzuješ správnost mého názoru
      zlej multinicku. Chi chi.
  • vivat Čingischán
    • mám absolutně stejný názor
      • brilantní
        • jako vždy, Novorossijci vždy vedou debatu tím správným směrem
  • Vedeš fakt smutnej život multinicku zlej rybanno pusinko juro putine btw trolle.
    Smrdíš tu každý den. O Gay pajzlech v Plzni jsi tu básnil ještě v dobách
    kdy tu žádná Simona nebyla- *15* *15* *15* *15* Pivu čest.

    Buď jsi PC maniak na dávkách, důchodce nebo placený troll. je jasný že ven ani do
    práce nechodíš. Stačí si spočítat kdy jsi sem co vložil. Je to 20 hodin v kuse.
    Snažíš se druhé rozčílit a zatáhnout do hádky. Aby tu s tebou někdo ztrácel čas.

    U mě však nepochodíš Gayínku. Já si jdu užívat života. Ty se tu budeš nudit.
    Musíš bejt dost frustrovanej. Víš že 99 procent hlasů jsi naklikal ty sám. Že 99 procent plků jsi vložil ty sám. Skoro nikdo tě nečte a skoro nikdo tu s tebou neztrácí život.
    • já jdu náhodou kolem a nestačím se divit, tebe tečko ještě nikdo nesejmul ??? jsi celkem držák
      • Mě nic nenakecáš multinicku. ty sám jsi Tečka.

        Já tu byl dávno před Simonou. a ty také. Tehdy jsi tapetoval jako Jan Žižka.
        Měl jsi okopčený text. Detailně jsi v něm popisoval Tečku. Jako by jsi ho důvěrně znal.
        A je to pravda. Ty sám jsi totiž Tečka *15* *15* *15*
        Stejně tak jsi tu jediný kdo tu trvale popisuje gay podniky v Plzni. Budeš znalec *15*

        Žvaň si co chceš. V hospodě to nezkoušej. Tam tě před pěstí do ksichtu nic neochrání.
        Mě ani nerozčílíš, ani nezatáhneš do celedenního žvatlání. Budeš tu smrdět a nudit
        se jen ty sám. Prohrál jsi troldo. *15* *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit