Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • 9 z 10 antikomunistů, byli před manšestrem ve straně. Byli to zarytí komunisti, teď zarytí antikomunisti. Podle tvého slovníku soudím, že stojíš ve stejné řadě s Topolem, Nečasem, Kalouskem atd. atd.
 • vůbec nechápu,jak se takový umaštěný kašpar z nějaké prd-le,která pomalu ani není na mapě civilizovaného světa bude pozastavovat nad něčím výrokem.Může být rád,že tu jeho díru(kde se hádá s kozou,kdo bude spát u zdi)-vůbec někdo zmínil.Kdyby se to h-vado raději ostříhalo a umylo,tak by udělalo líp.Je úplně jedno,kdo řekl že je to díra-jestli Nečas nebo Paroubek nebo třeba Klaus,zkrátka je to díra všech děr a pr-el všech prde-í,kde ty h-vada chodí v modrákách do kostela i do hospody,protože to jsou burani.Projížděl jsem to prde-í a ani tam není slušná restaurace,kde by se dalo slušně najíst.Tak se tady starosto nerozčiluj a začni sebe a ty svoje soukmenovce v modrákách civilizovat.
 • A ty jsi zloděj a *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12*
 • Co jsem cpeš Kubu? Přestaň krást a pak napiš jak ti je ty demokrate.
 • "V totalitním režimu je právo "ohýbáno" podle potřeby vládnoucí elitky"
  Teď taky demokrate *12* *12* *12* *12* *12*
 • Cenzůra existuje v každé době.Ke to jen o tom které prase ji zrovna zneužívá.Komunisti cezuru měli ale taky se k ní přiznávali.Dnes je cenzura stejná, oficiálně ale neexistuje.Co je tedy horší???
 • Ubohost - to je přesně chování těch nejhorších komunistů z 50 let. Měli by z vás radost. Asi nějaké geny ?
 • Ubohost - přesně tak se chovali komunisti v 50 letech *3*
 • Kdo se nevyrovná se svou minulostí, ten je odsouzen prožít ji znovu.
  A tato země se nevyrovnala se svou minulostí: komunističtí zločinci nebyli potrestáni, jenom převlékli kabáty a hlásají tzv. "svobodu a demokracii", ale tak jak ty termíny pokroutili a strašili svou demagogií občany, aby nechtěli odejít z toho jejich komunistického "ráje". A nejhorší je, že spousta tupců na tu demagogii skočí, stačí jim dát pivo a buřta a pár keců o "šťastných zítřcích", které jim oni zařídí.
 • To mohla napsat jenom nesvéprávná kravka.
 • Všechny uvedené zločiny se děly i v tom tvém demokratickém svinčíku. Co se týče lhaní, kradení, podvádění a zabíjení pod rouškou demokracie v tom jste vy jkapitalisté přeborníci. Nebo mi chceš tvrdit že váš pravicový systém je čistý jako lilie ?
  Jak jste s komunisty bojovali vy a vaše rodiny ? drželi jste hubu, brali všechny výhody které systém pracujícím nabízel a nyní když je bojiště daleko tak machrujete a jste odbojáři. U nás máme starostu který je člen ODS a v práci zakazuje jedné 50 leté paní číst o pauze halo noviny. mimochodem je to bývalý ředitel podniku a šlen ksč korytář který změnil po 90 plášt a šel tam kam vírt zrovna fouká. Takových bojovníků s komunismem jsou tu tisíce. Jste morální zbabělci a hrdinové po bitvě.
 • Ano, to je velice výstižné.
 • Všem těm obhajovatelům komunistů: Buď je váš věk kolem 30i let a o komunistech nevíte nic, nebo je vám víc a potom jste buď sami komunisti nebo jste s komunistama kolaborovali, nebo jste neschopní se o sebe postarat a nebo holt příroda na vás šetřila, když nadělovala rozum.
  Komunisti lhali, pronásledovali, zastrašovali, kradli, zavírali, trýznili, mučili a vraždili. Jedním slovem zločinci. To jsou ti komunisti, po kterých se těm obhajovatelům stýská, a kteří komunistům odpouštějí jejich zločiny. Je z nich na blití.
 • pro pedra. a Co bylo na kubě před Castrem prosím ? byla to americká kolonie se zkorumpovaným diktátorem batistou kde vládla mafie která tam vydělávala milirady a politiku diktovaly americké firmy a její hospodářské zájmy. že by to byl vzorový výkvět americké demokracie ?
  ano Orwelův román je báječný a pasuje to na dnešní dobu ! pokusy cenzurovat internet, odposlechy telefonů, sledování lidí. tajné pokusy na ovládání mysli prováděné CIA, čipy do ruky, implántáty do mozků. Snaha koncentrovat ejkonomickou moc do rukou pár vyvolených ziskuchtivých mocných kteří degradují život člověka jen na otroka který bude pracovat za malou mzdu.
  Pepan to je ztracený pomýlený případ. Na tvém západě byli také lidé pronásledováni, sledováni a někdy i vražděni tajnými službami jen proto že byli levičáci. divíš se že se to tedy dělo vám ve východním bloku ?
  Možná ti chudoba nevadí, třeba ti začne vadit až budeš sám jednou chudobný nebo až tě na ulici tebe nebo někoho z tvé rodiny pro pár korun zmrzačí nebo zabije nějaký bezdomovec či zloděj. kromě urážek jsi mi nic nepřinesl.
  já jsemčlenem strany nebyl ani nikdo z mé rodiny a fedli jsme slušný poctivý život. Dnes je moderní bojovat s komunimem hlavně pro ty kteří za minulého režimu drželi držky, studovali, pracovali a po 90 jen převlékli kabáty a lezou do zadku novým pánům.
 • Komunistických keců jsem četl dost. Radši budu vidět bezdomovce alkoholiky než se bát tajné policie a shánět zubní pastu nebo prášek na prádlo jak to bylo za vlády rudých sviní. *12*
 • O zločinnosti bolševického systému a nedůstojném životě mi, prosím, nepovídejte... Zažil jsem to na vlastní kůži....ale to je moje osobní věc a osobní zkušenost... Chudoba? nezaměstnanost? cha... Podívejte se, jak to funguje n aKubě.... Myslíte si, že by se bolševici tak snadno zbavili moci, když měli všechny represivní složky na své straně? Bylo to tím, že byl ekonomicky na huntě..Přečtěte si, prosím, dílo G. Orwella Farma zvířat, kde krásně popisuje, jak totalitní systém-bolševický , vzniká, jak se přeměňuje a jak funguje. Dáse to skoro vždy nbasadit na každý dřívější i dnešní bolševický systém. JEDINÁ MOŽNÁ CESTA JE POKUSIT SE V ČLOVĚKU PROBUDIT JEHO LEPŠI STRÁNKU. PROTOŽE CO VZNIKLOO Z DOBRA JE TRVALÉ..
 • A jak vypadá tvoje flákota dnes? Imitace masa vyrobená v lepším případě ze soji? Byl jsi někdy poslední dobou marod??? Byl jsi u lékaře neo v lékárně. Posílal jsi děti na lyže nebo na školu v přírode? Zkusil jsi žít ze 14 tisíc měsíčně? Tam to není o "flákotě"....
 • hele Pepane. bejt tebou tak zalezu do kouta a mlčím. Tvůj zločinný systém toho tady za 22 let hniloby napáchal a rozvrátil už dost takže nazývat se pravičákem bych bral jako urážku. Nevím kde jsi žil ty asi na měsíci. Moje rodina za minulého režimu měla práci, jezdila na dovolené do Jugoslávie, měla co jíst měla bydlení. ano dnes si můžeš dopřát hromady zbytečných modních krámů a utrácet za ně peníze ale ruku na srdce opravdu je potřebuješ k životu ? korupce, zločinost, sociální nepokoje, růst kriminality mladistvých, bezdomovectví opravdu si myslíš že nám tenhle západní standart chyběl ?
 • Vrať se do hrobu Staline. *11*
 • Pro Pedra.Samozřejmě i minulý systém měl spousty much které by nikdo z nás nechtěl opakovat ale měl také spoustu kladů které se prostě zrušily a patří ke zločiné povaze právě západních systémů jako jsou nezaměstnanost, chudoba, nedůstojný život a stáří pro mnoho jeho obyvatel. nespravedlivé sociální rozvrstvení. korupce a zločinost.
  Kolik se tady rozkrade miliard a na druhé straně se lidem vypráví aby šetřily protože nejsou peníze. a že komunisté zavírali a zabíjely své odpůrce ? ano ale co měli dělat jiného. Bez radikálního řešení a vymetení nepořádku a lidí kteří ho podporují a žijí z něho se prostě žádná revoluce dělat nedá. myslet si že na hnojišti lze vypěstovat kvetoucí zahradu růží je naivní. nejdříve je třeba zbourat prohnilé základy a teprve potom začít stavět nové hodnoty a svět.
  Kromě toho kdyby si někdo dal tu práci a spočetl oběti západních válek, kolonialismu, otrokářství, náboženského tmářství, došel by k miliardovým cifrám obětí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit