Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Jedinou omluvou je postavit Nečasovu partu před lidový soud a popravčí četu. škody které ODS a její mafiánská sestra v oranžovém čssd způsobily české republice jdou do biliard. škrtá se na sociálně slabých a miliardy se cpou do bezedného chřtánu katolické církve . kromě toho jsme se přiblížily o další krok absurdní despocii a z veřejných peněz se platí milenka z Nečasova harému. Chrápající kníže v parlamentu je nejvíc přeplácený lenochod v čechách a na moravě.
  Tuhle sebranku je třeba ze sněmovny nahnat do dolů a továren pracovat na úhradu škod kterou naší republice způsonily.
  • Správně, ale tam je může dostat jenom revoluce. Komunisté také již nejsou jako dříve, ale stejně je to jediná demokratická strana (KSČM) u nás.
   • Zákon č. 198/1993 Sb.O PROTIPRÁVNOSTI KOMUNISTICKÉHO REŽIMU A O ODPORU PROTI NĚMU: Parlament konstatuje, že Komunistická strana Československa, její vedení i členové jsou odpovědni za způsob vlády v naší zemi v letech 1948 - 1989, a to zejména za programové ničení tradičních hodnot evropské civilizace, za vědomé porušování lidských práv a svobod, za morální a hospodářský úpadek provázený justičními zločiny a terorem proti nositelům odlišných názorů, nahrazením fungujícího tržního hospodářství direktivním řízením, destrukcí tradičních principů vlastnického práva, zneužíváním výchovy, vzdělávání, vědy a kultury k politickým a ideologickým účelům, bezohledným ničením přírody, a prohlašuje, že ve své další činnosti bude vycházet z tohoto zákona.
    § 1 (1) Komunistický režim a ti, kteří ho aktivně prosazovali, a) upíral občanům jakoukoliv možnost svobodného vyjádření politické vůle, nutil je skrývat své názory na situaci ve státě a společnosti a nutil je veřejně vyslovovat svůj souhlas i s tím, co považovali za lež nebo zločin, a to perzekucemi nebo hrozbou perzekucí vůči nim samotným, jejich rodinám a blízkým, b) systematicky a trvale porušoval lidská práva, přičemž zvlášť závažným způsobem utlačoval některé politické, sociální a náboženské skupiny občanů, c) porušoval základní zásady demokratického právního státu, mezinárodní smlouvy i své vlastní zákony a prakticky tím postavil vůli a zájmy komunistické strany a jejích představitelů nad zákon, d) používal k perzekuci občanů všech mocenských nástrojů, a to zejména:
    * popravoval, vraždil je a žalářoval je ve věznicích a táborech nucených prací, při vyšetřování a v době žalářování vůči nim používal brutální metody včetně fyzického a psychického mučení a vystavování nelidským útrapám, * zbavoval je svévolně majetku a porušoval jejich vlastnická práva,
    * znemožňoval jim výkon zaměstnání, povolání nebo funkce a dosažení vyššího nebo odborného vzdělání, * zabraňoval jim svobodně vycestovat do zahraničí či vrátit se svobodně zpět,
    * povolával je k výkonu vojenské služby v Pomocných technických praporech a Technických praporech na neomezenou dobu,
    e) pro dosažení svých cílů neváhal páchat zločiny, umožňoval jejich beztrestné páchání a poskytoval neoprávněné výhody těm, kteří se na zločinech a perzekucích podíleli,
    f) spojil se s cizí mocností a od roku 1968 udržoval uvedený stav pomocí jejích okupačních vojsk.
    (2) Za spáchané zločiny a další skutečnosti, uvedené v odstavci 1 jsou plně spoluodpovědni ti, kteří komunistický režim prosazovali jako funkcionáři, organizátoři a podněcovatelé v politické i ideologické oblasti.
    § 2 (1) Zejména pro skutečnosti uvedené v § 1 odst. 1 tohoto zákona byl režim založený na komunistické ideologii, který rozhodoval o řízení státu a osudech občanů v Československu od 25. února 1948 do 17. listopadu 1989, zločinný, nelegitimní a je zavrženíhodný.
    (2) Komunistická strana Československa byla organizací zločinnou a zavrženíhodnou obdobně jako další organizace založené na její ideologii, které ve své činnosti směřovaly k potlačování lidských práv a demokratického systému.
    • Vyhrožuj jak chceš. Budu volit komunisty *1* *1* *1* *1* *1*
     Komunisté vraťte se, vše odpuštěno.

     Počítám, že kdyby jsi se dostal k moci, tak taky postavíš pár lágrů. Co??
     • jen vol.....to dneska totiž můžeš právě proto, že komouši jsou v háji......naštěstí je vás málo...takže pohodička.... *1*
      • ano? takhle zdola to vypadá, že v háji je někdo jiný než komunisti
     • Citování zákona přijatého svobodně zvoleným parlamentem konstatující, že komunismus ze zrůdná ideologie, která byla učitelkou nacismu považuješ za vyhrožování?!
      Volit komunisty může jedině zločinec nebo blbec. *1* *1* *1* *1* *1*
      • Můžu si volit koho chci a jenom zločinec nebo blbec mi bude vyhrožovat vězením, že volím jak volím.
       Máš plnou držku demokracie, ale jak má někdo jinej názor, tak je to hned komunista, estébák, blbec a zločinec. Připomínáš mi malého Adolfka. Páč ty umíš jenom vyhrožovat.
      • považuju to za strach před tím, že myšlenky o rovnosti a o nevykořisťování nakonec zvítězí a to tedy zvítězí, nebo lidstvo zahyne,
      • Už tady masturbuješ hezky dlouhou chvíli.. Jestli se nemůžeš udělat sám, vezmi si někoho ze Strakovky na pomoc.
 • Musím říct že s tak nevzdělaným hlupákem jako je Petr jsem se doluho nestřetl. Co tady furt meleš o komunistech ti tvoje slavní západní vlezprdelky měli 22 let na to aby ukázali co umí. Výsledek ? rozkradená zadlužená republika, hospodářství zdevastované a země vydána napospas zahraničním trhům. Lidé ožebračovaní a nespokojení. My komunisté nemusíme ani nic dělat váš zkažeností prohnilý systém obohacování se menšiny ve prospěch většiny nám hlasy přidává sám.
  Co tady furt blábolíte o severní Koreji ? tam vládne spíš asijaská forma monarchistické božské rodinky která má komunismus jenom jako reklamní štít. Ciopak to tady před 89 vypadalo jako v severní koreji ? to může tvrdit jen naprostý ignorant.
  Proč se lidé po celém světě bouří proti tržnímu hospodářskému systému když se mají tak dobře jak tady někteří píší. Jsou totiž nespokojení se systémem který z nich dělá otroky za malou mzdu za kterou jen přežívají zatímco jiní lidé se topí v přepychu a neví za co by o víkendu jen tak z rozmaru utratily milion.
  Kapitalismus je zločinecký systém a stím tvým paragrafem Petře čistím hovínka po svém pejskovi. Jinou užitnou hodnotu nemá jako žádný jiný zákon tohoto zločineckého systému.
  čest práci a bolševické revoluci ZDAR !
  • Ty komunistická zrůdo, za vlády komunistů nebylo ani čím si utřít prdel, když už vůbec bylo co vys-rat. Komunista nemá právo vůbec otevřít tu prašivou držku ! *11*
   • Ubohost - to je přesně chování těch nejhorších komunistů z 50 let. Měli by z vás radost. Asi nějaké geny ?
  • Jo a pánové, v té vysněné Severní Koreji by se takováto diskuze nepřipustila. Demeokracie, jeden pán to tady nazývá západním vlezdoprdelkováním, je pořád asi nejlepším systémem, který byl lidstvem vymyšlen.. V demokracii je člověk chráněn právem. V totalitním režimu je právo "ohýbáno" podle potřeby vládnoucí elitky..Pro demokrata demokracie svými principy staví mantinely, ve kterých se pohybuje. Pro nedemokrata demokracie znamená, že může všechno....Je mi líto, že snadno se přiláníte k takovému zločineckému režimu, který toho napáchal v nedávné minulosti tolik. Věřím Vám, že jste frustrován z dnešního fungování některých politiků. Ale... jejich průsery se zveřejňují, a doufám aspoň nekteré se došetří a navíc Vy, jako volič jim můžete vystavit stopku..... U bolševiků si toho nejsem jist. Ti své politické odpůrce v nedávné minulosti i u nás likvidovali fyzicky i materiálně, pak likvidovali své politické konkurenty ve své straně. Byl to věčný mazec, na který jsme již zapomněli, kdy zákony odhlasovávaly i dojičky krav... -nevysmívám se tomuto povolání, ale to je pouze poze povzdech nad tím, jak to fungovalo.. A svobodné volby?.... nevím, jestli si to pamatujete, tak to byla docela "legrace"... Heslo znělo:" Přijď i ty dát svým hlasem podporu KSČ.." Volební účast 98-99%. Ve volební místnosti vám dali "kandidátku", kterou jste před nimi hned zalepil a dal do urny. Kdo šel za plentu, tak si o něm povídali lidé ještě půl roku... A kdo nešel k volbám, ten se dostal do hledáčku STB.... A po tomhletom toužíte? Bolševikům bych nachal pro proměnu tak 300-500let apak bych jim možná uvěřil, ale museli by se zřeknout některých principů, na kterých jejich "vědci" dnes ještě pracují..... Tak KSČ ZMAR
   • "V totalitním režimu je právo "ohýbáno" podle potřeby vládnoucí elitky"
    Teď taky demokrate *12* *12* *12* *12* *12*
  • Toto se dá podepsat! Ještě bych dodal, že by měla jako povinná četba být pohádka Jiřího Wolkera (napsaná v době I. republiky!!!) O milionáři, který ukradl slunce. Ale ta je asi vymazána ze všech seznamů knih a uložena hluboce mezi Libri Prohibiti
   • Koukám, vy znáte Wolkera pouze z bolševické perspektivy a čítanky.. Vězte, že Vás asi zklamu, ale .... Wolker byl demokrat a věřící člověk.. V tehdejší době inteligence přemýšlela totiž levicově a t o je to, co vzdělancům z komunistické doby z tohoto člověka zbylo a oni nabyli pocitu, že byl proletář..... Byl to pane komplexní člověk, který neviděl jen ten svůj zahnojený dvorek, jako většina z nás..... o cenzuře psát ani nemůžete, to je jen žblebt zapšklého bolševika...sám po ní toužíte... Doporučil bych Vám samocenzuru, a bude se Vám klidněji žít a nám konec konců také.
    • Cenzůra existuje v každé době.Ke to jen o tom které prase ji zrovna zneužívá.Komunisti cezuru měli ale taky se k ní přiznávali.Dnes je cenzura stejná, oficiálně ale neexistuje.Co je tedy horší???
 • hele Pepane. bejt tebou tak zalezu do kouta a mlčím. Tvůj zločinný systém toho tady za 22 let hniloby napáchal a rozvrátil už dost takže nazývat se pravičákem bych bral jako urážku. Nevím kde jsi žil ty asi na měsíci. Moje rodina za minulého režimu měla práci, jezdila na dovolené do Jugoslávie, měla co jíst měla bydlení. ano dnes si můžeš dopřát hromady zbytečných modních krámů a utrácet za ně peníze ale ruku na srdce opravdu je potřebuješ k životu ? korupce, zločinost, sociální nepokoje, růst kriminality mladistvých, bezdomovectví opravdu si myslíš že nám tenhle západní standart chyběl ?
  • Komunistických keců jsem četl dost. Radši budu vidět bezdomovce alkoholiky než se bát tajné policie a shánět zubní pastu nebo prášek na prádlo jak to bylo za vlády rudých sviní. *12*
   • Ubohost - přesně tak se chovali komunisti v 50 letech *3*
 • pro pedra. a Co bylo na kubě před Castrem prosím ? byla to americká kolonie se zkorumpovaným diktátorem batistou kde vládla mafie která tam vydělávala milirady a politiku diktovaly americké firmy a její hospodářské zájmy. že by to byl vzorový výkvět americké demokracie ?
  ano Orwelův román je báječný a pasuje to na dnešní dobu ! pokusy cenzurovat internet, odposlechy telefonů, sledování lidí. tajné pokusy na ovládání mysli prováděné CIA, čipy do ruky, implántáty do mozků. Snaha koncentrovat ejkonomickou moc do rukou pár vyvolených ziskuchtivých mocných kteří degradují život člověka jen na otroka který bude pracovat za malou mzdu.
  Pepan to je ztracený pomýlený případ. Na tvém západě byli také lidé pronásledováni, sledováni a někdy i vražděni tajnými službami jen proto že byli levičáci. divíš se že se to tedy dělo vám ve východním bloku ?
  Možná ti chudoba nevadí, třeba ti začne vadit až budeš sám jednou chudobný nebo až tě na ulici tebe nebo někoho z tvé rodiny pro pár korun zmrzačí nebo zabije nějaký bezdomovec či zloděj. kromě urážek jsi mi nic nepřinesl.
  já jsemčlenem strany nebyl ani nikdo z mé rodiny a fedli jsme slušný poctivý život. Dnes je moderní bojovat s komunimem hlavně pro ty kteří za minulého režimu drželi držky, studovali, pracovali a po 90 jen převlékli kabáty a lezou do zadku novým pánům.
 • Všechny uvedené zločiny se děly i v tom tvém demokratickém svinčíku. Co se týče lhaní, kradení, podvádění a zabíjení pod rouškou demokracie v tom jste vy jkapitalisté přeborníci. Nebo mi chceš tvrdit že váš pravicový systém je čistý jako lilie ?
  Jak jste s komunisty bojovali vy a vaše rodiny ? drželi jste hubu, brali všechny výhody které systém pracujícím nabízel a nyní když je bojiště daleko tak machrujete a jste odbojáři. U nás máme starostu který je člen ODS a v práci zakazuje jedné 50 leté paní číst o pauze halo noviny. mimochodem je to bývalý ředitel podniku a šlen ksč korytář který změnil po 90 plášt a šel tam kam vírt zrovna fouká. Takových bojovníků s komunismem jsou tu tisíce. Jste morální zbabělci a hrdinové po bitvě.
 • Když nestačí omluva,tak tam Nečas asi bude vykonávat obecně prospěšné práce,nebo nevim,co ještě a Čimelice nechá povýšit na světovou metropoli.
 • Pro Pedra.Samozřejmě i minulý systém měl spousty much které by nikdo z nás nechtěl opakovat ale měl také spoustu kladů které se prostě zrušily a patří ke zločiné povaze právě západních systémů jako jsou nezaměstnanost, chudoba, nedůstojný život a stáří pro mnoho jeho obyvatel. nespravedlivé sociální rozvrstvení. korupce a zločinost.
  Kolik se tady rozkrade miliard a na druhé straně se lidem vypráví aby šetřily protože nejsou peníze. a že komunisté zavírali a zabíjely své odpůrce ? ano ale co měli dělat jiného. Bez radikálního řešení a vymetení nepořádku a lidí kteří ho podporují a žijí z něho se prostě žádná revoluce dělat nedá. myslet si že na hnojišti lze vypěstovat kvetoucí zahradu růží je naivní. nejdříve je třeba zbourat prohnilé základy a teprve potom začít stavět nové hodnoty a svět.
  Kromě toho kdyby si někdo dal tu práci a spočetl oběti západních válek, kolonialismu, otrokářství, náboženského tmářství, došel by k miliardovým cifrám obětí.
  • O zločinnosti bolševického systému a nedůstojném životě mi, prosím, nepovídejte... Zažil jsem to na vlastní kůži....ale to je moje osobní věc a osobní zkušenost... Chudoba? nezaměstnanost? cha... Podívejte se, jak to funguje n aKubě.... Myslíte si, že by se bolševici tak snadno zbavili moci, když měli všechny represivní složky na své straně? Bylo to tím, že byl ekonomicky na huntě..Přečtěte si, prosím, dílo G. Orwella Farma zvířat, kde krásně popisuje, jak totalitní systém-bolševický , vzniká, jak se přeměňuje a jak funguje. Dáse to skoro vždy nbasadit na každý dřívější i dnešní bolševický systém. JEDINÁ MOŽNÁ CESTA JE POKUSIT SE V ČLOVĚKU PROBUDIT JEHO LEPŠI STRÁNKU. PROTOŽE CO VZNIKLOO Z DOBRA JE TRVALÉ..
   • Co jsem cpeš Kubu? Přestaň krást a pak napiš jak ti je ty demokrate.
  • Vrať se do hrobu Staline. *11*
 • Nečas je slaboch a jako takový je ve vleku ruského agenta, velezrádce a zloděje per Klause. Nečas v souladu s přáním Klause nás táhne na okraj Evropy a tím blíž k Rusku.
 • Omluva nestačí, měl by odejít do zapomnění (nejlíp do chládku) a celou ODS, TOP09, ČSSD a KSČM vzít s sebou. Pak by to tu mohlo konečně začít nějak vypadat. Do té doby to tu bude pořád stejnej (a nebo horší) hnus.
 • Všem těm obhajovatelům komunistů: Buď je váš věk kolem 30i let a o komunistech nevíte nic, nebo je vám víc a potom jste buď sami komunisti nebo jste s komunistama kolaborovali, nebo jste neschopní se o sebe postarat a nebo holt příroda na vás šetřila, když nadělovala rozum.
  Komunisti lhali, pronásledovali, zastrašovali, kradli, zavírali, trýznili, mučili a vraždili. Jedním slovem zločinci. To jsou ti komunisti, po kterých se těm obhajovatelům stýská, a kteří komunistům odpouštějí jejich zločiny. Je z nich na blití.
  • A ty jsi zloděj a *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12*
  • Ano, to je velice výstižné.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit