Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pane Kellere, jako vzdělaný člověk jste asi slabší v matematice čili zamyslete se taky nad procenty.Papouškováním cikánského hesla krademe My Kradete i Vy jste mimo mísu.Je to o procentech kdyby si válelo šunky tak jako 99% cikánů i 99% gadžů tak by nás všechny sežraly vši a blechy, utopili bychom se ve špíně a smradu i s politiky a psychology.Stejná procenta platí i o zlodějích a země kde žije hodně cikánů tak ty mají horší pověst ve světě je to logické.
  • Rád bych se moudrého pana Kellera zeptal, s kolika Francouzi mluvil o Češích, čímž získal tak "kvalifikovaný" názor na jejich mínění. Pokud má tu troufalost a vyučuje čemusi druhé, pak by snad mohl vědět, že projevy despektu jedněch národů vúči druhým národům jsou obvyklé a nemají kořeny ve specifických národních vlastnostech. Domnívám se, že by bylo vhodné, aby p. Keller uvažoval o nějakém druhu vzdělání, které by mu jeho vlastní mezery pomohlo vyplnit. A propos, slyšel p. Keller od nějakého Francouze, že já kradu? Pokud ano, nechť mne s ním seznámí a já se před ním ospravedlním, protože já nekradu. Pokud nikoho takového neslyšel, pak žádám, aby se mi omluvil.
  • Ne chodí pěšky. Mohl by cestou přejet nějakého broučka...hovado. Nevím co má společného s cikánskou tématikou to, že nemá auto ani mobil. Deb.l.
  • To jezdí do Francie na kole?
    • A je k tomu nejrychlejší cyklista vesmíru."Z Francie, když to jedu, tak to jsem v sobotu kolem půlnoci někde u Rozvadova a dávám si první plzeňské pivo." Ale možná také jenom blb. *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit