Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Domníváte se,že vysokoškolák,který nic neumí je spása?V našem státě máme 72 vysokých
    škol.A když potřebujete opravit,kapající kohoutek,zatékající střechu a jiná poctivá rukodělná
    řemesla nejsou lidé co by to uměli a proto je také tolik nezaměstnaných.Je směšné jak si
    každý myslí,že když má vysokou školu,že ho to spasí.Otázkou je jeli vůbec poptávka po jeho
    vysokoškolských znalostech na trhu práce.S množstvím 72 vysokých škol se ptám,jakou
    mají úroveň,s jakou úrovní(znalostní) jsou profesoři.Asi to nebude valné při tak velkém
    množství škol,kde by tento státeček vzal tolik skutečně vzdělaných lidí?Jsem-li mladý a zdravý,pak se mohu živit i tím,že si založím firmu s poctivou řemeslnou,či zemědělskou prací.
    I tudy je cesta.
  • ci ty vlastne jsi? jednou heta podruhe cehy!
  • S Vaším názorem zcela souhlasím - jde o samu existenci ČR. Snahy o federalizaci EU tomu nasvědčují. V případě, že k ní dojde, není vyloučeno, že dojde i ke změně dosavadních státních útvarů. Benešovy Dekrety se prostě zruší. Vznikne Nová Evropa s Euroregiony, které už teď vznikají v předstihu. Je i možné, že Češi se stanou národnostní menšinou v některých z nich. A ČR zmizí z mapy Evropy.
  • ty na tom budeš špatně určitě, v pekle moc hezky není *7*
  • Uff, maj tam gramatickou chybu. Správně se píše Abwehr.
  • Pro Důchodce.Počkej důchodče ,až se dostane mladá generace k moci a začne ti vyplácet zasloužený a spravedlivý důchod,na holý zadek bejkovcem,tak ti tvé roupy s vychvalováním stávajícího kapitalistického svinčíku přejdou.Po tom budeš nejspíše vychvylovat Ádu.To proto,že se za něho měli vězňové v koncentráku lépe,než se budeš mít ty.
  • Asi také nabízíš lichvářské půjčky k okrádání občanů, že ??? Jako OSVČ jsem pracoval také a vím, co to znamená. Ale dneska nic neprodáš, jedině ukecáš půjčku, protože ti chudáci nemají ani korunu a jíst se musí... Tak to podepíší, že to nějak dopadne a skončí pod mostem. Takže pokud považuješ pauperizaci občanů za přednost, jenom aby ses sám měl dobře, tak zasluhuješ víc, než se těm komančům vytýká...
  • podle toho co zde píše tak je *5*
  • Soudíš jistě podle sebe.
  • pozor, v Řecku by bývali volili tolikrát, až by výsledek voleb vyhovoval komisi EU
  • Pro

    Důchodce mám jen malý dotaz žijete v České republice????? Já mám jako OSVČ jiné zukšenosti.Leda by jste melouchařil.Na to jsem dostal od komunistů §118.Po tzv. sametu jsem rozjel živnost, ale stavby končí zakázky nejsou.
  • Český volič = blb!
  • Pro Zoro.Docela můžeš mít pravdu,že jde o pořádně zaplacené divadlo na oblbnutí obyčejného českého blba.
  • Pro Jacek.Já bych ho volil nejspíše také.Ale je málo pravděpodobné,že by kandidoval.Pravičáci kývli na přímou volbu prezidenta proto,aby jim uvedené,díky troubovitosti obyčejného českého blba, umožnilo zvolit prezidentem zase pořádného pravicového lumpa.A ne proto,aby se stal prezidentem slušný člověk,který by se stavěl za slušné obyčejné lidi.
  • Zneužívání prosťáčků. Toto jsou staré finty. Už v dávných dobách je používali agenti abweru a i ostatních zpravodajských služeb k odstraňování nepohodlných osob a k provokacím
  • Ano, to je přesnější vyjádření. *4*
  • Honzo, možná mám nějaké předsudky, to musí posoudit jiní. A pokud jde o logické uvažování, právě to jsem ve svém bývalém zaměstnání velmi potřeboval. A zatím v tomto směru u sebe necítím žádný úbytek schopností a ni mé okolí mi nic nesignalisuje. Mít o všem vlastní úsudek a nepřejímat a nereprodukovat názory jiných, to bylo vždy mou silnou stránkou a komunistům se to vůbec nelíbilo. Skutečný podnikatel, který chce vyrábět (nebo poskytovat služby), prodávat a mít zisk přijme toho kdo něco umí a poctivě pracuje. Člověk ovšem nemusí být jenom zaměstnanec. Ona je také možnost zařídit si registraci a nabízet služby jako OSVČ. To ale je třeba něco umět, mít co nabídnou a nebýt lenivý. Tak to dělám já. Aktivita dává smysl života, posiluje fyzické i psychické zdraví a hodí to i nějakou tu korunu k důchodu. Možná jsem "tupec", to musí posoudit jiní, ale jsem spokojený. *4*
  • No, s tím se dá souhlasit. Napsal bych "vláda BY MĚLA spravovat."
  • ty musíš mít bab jak hrom...
  • Možná by stačily psychiatrické léčebny pro některé pisatele. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit