Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Myslíte si, že někdy ti tupci, kteří volí ODS a TOP přijdou k rozumu a konečně pochopí, že zlodějská ODS a TOP nemá zájem budovat prosperující stát, ale naopak jen dál jej rozkrádat, aby si pár jedinců mohlo žít jako prasata v žitě na úkor živořící většiny národa ?
  • Hodnocení profesora Kellera je naprosto správné a srozumitelné. Proto také v anketě o přímé volbě prezidenta na www.narodsobe.cz která běží už více než 1,5 roku vede jednoznačně anketu kandidátů. Jenom škoda, že žádná agentura (asi záměrně,z obavy aby jim neporazil jejich kandidátské figury) ho do svých průzkumů nebere. Pokud by kandidoval a dostal se do širšího povědomí, tak by určitě patřil mezi nejvážnější kandidáty. Můj hlas by dostal určitě a jak jsem se dotazoval mnoha známých tak jejich hlasy taky.
  • Trochu na jiné téma. Vůbec zde není k okomentování "atentát" na Klause. To je divné ?!
    On ten "atentát" je vůbec podivná záležitost. Ten kluk by musel mít IQ 70, aby si nedokázal
    spočítat, na kolik ho ta sranda s plastovkou vyjde. Ochranka také nereagovala jak by měla.
    Novinář ho stačil vyzpovídat než došlo k zatčení. A první co z něho dostal, bylo že je komunista. Dle mého je to nějaká komedie.
    • Jo, nebo si to vymyslel. Novináři jsou nejprolhanější sortou obyvatelestva. Zpívají toho píseň, čí chleba jí. I když to ten kluk řekl, a pak by tom musilo být narafičené. Legitimaci KSČM samosebou u sebe neměl, že ??? Před volbami normální podraz na komanče, zaplacený TOPkou či ODSkou, když si novináři vymýšlí, tak já snad mohu také. Proč ochranka nereagovala ??? Normálně by to pro toho kluka byla ostrá kulka v hlavě, ne ???
      • Zneužívání prosťáčků. Toto jsou staré finty. Už v dávných dobách je používali agenti abweru a i ostatních zpravodajských služeb k odstraňování nepohodlných osob a k provokacím
        • Uff, maj tam gramatickou chybu. Správně se píše Abwehr.
      • Novináři jsou možná prolhanou sortou, ale po komunistech.Komunisti co slovo to zákeřná lež. *1*
        Samozřejmě je nesmysl si myslet, že by za tím byla KSČ(m), co by tím získali? A jestli on tvrdil, že je komunista a jestli třeba dokonce komunismus vyznává, to přece nic neznamená. A svádět to na TOP 09 a ODS je také nesmysl. Co by takovou primitivní komedií chtěli získat? Jestli se tím komunisti cítí ublíženi, tak je to spíš paranoidní vztahovačný blud.
        Ono se třeba nakonec ukáže, že to zinscenoval sám Klaus, aby se dostal do role hrdiny. Jeho schiozidní psychopatii s paranoidními bludy a zjevně i počínající senilní demenci by to odpovídalo. *1*
  • Perfekní! Po dlouhé době jsem slyšel rozumné řeči.Hned mám lepší náladu a ne poslouchat různé politiky, kteří to s námi myslej dobře...
  • Tady jde ve skutečnosti o existenci ČR. Před rokem 1918 to tady patřilo šlechtě,církvím a Němcům. Ty o veškeré majetky příšli definitivně po r.1948. Teď je velká šance, že je dostanou zpět a dělají pro to všechno. Ve finále zde zůstane pouze oblast ve střední evropě, kde se bude mluvit česky. A to ještě nebude úřední jazyk.
    • S Vaším názorem zcela souhlasím - jde o samu existenci ČR. Snahy o federalizaci EU tomu nasvědčují. V případě, že k ní dojde, není vyloučeno, že dojde i ke změně dosavadních státních útvarů. Benešovy Dekrety se prostě zruší. Vznikne Nová Evropa s Euroregiony, které už teď vznikají v předstihu. Je i možné, že Češi se stanou národnostní menšinou v některých z nich. A ČR zmizí z mapy Evropy.
    • ........a žádná ale pražádná škoda to nebude! Češi budou muset zvednout zadek z hospodských židlí a budou muset začít pořádně makat!
    • Teda ta moje reakce se vztahovala na první větu. To ostatní je otázka na všechny, co jako národ sneseme, zda zůstaneme v područí pár šmejdů, kteří nemluví za občany ale hájí svoje zájmy a zájmy všech, ze kterých jim něco kápne. Bohužel, následky za tyto individua a jejich "práci pro tento národ " poneseme všichni......
    • Zase někdo, kdo neví, o čem je řeč. Prostuduj si nejdříve danou problematiku a pak piš. Ale rozumně....
  • Dvaadvacet roků zde vládnou vlastizrádci,jejich cílem bylo tuto zemi zbídačit a rozkrást.Toto dílo se politickým lumpům úspěšně daří.Jediné řešení je revoluce a všechny politické lumpy,kteří tuto zemi zbídačili,co nejkrutěji vymlátit.A ne ,že se bude prodávat další státní majetek,aby měli političtí lumpové co krást.při revoluci v Rusku vybili revolucionáří jenom celou carskou rodinu.U nás,pokud lumpové se zlodějnami nepřestanou,tak to bude mnohem horší.
  • Český volič = blb!
    • Soudíš jistě podle sebe.
      • podle toho co zde píše tak je *5*
  • Ještě někdo věří, že nějaké volby něco změní ??
    • No s Tvým přístupem určitě ne.
      • Jsi určitě nesvéprávný blb, že jsem se trefil?
        • Bohužel, tvůj tata se trefil.
        • Jako anonym se určitě cítíš dobře, ale to je jen Tvá věc. Moje poznámka platila pro anonyma "as" a týkala se jeho jeho výroku "Ještě někdo věří, že nějaké volby něco změní ??" Takže nevím, kde směřovala Tvá slova, ale asi platí staré pořekadlo "podle sebe soudím tebe" Pokud v tom máš problém, raději moudře mlč.
    • to abychom byli na urovni rakous nebo nemecka to si uz nemysli nikdo. to uz ani nepujde po te privatizaci klausove.jsme smetiste zapadu a tak to zustane i po volbach. levicaci z cssd s tim nic nenadelaji. jedine, ze se jini napakuji.
    • ...spravne pojate ano. Nelze zvolit tak, jak na podruhé volili v Řecku. A zase stavkují. Proč si zvolili pravici?
      • pozor, v Řecku by bývali volili tolikrát, až by výsledek voleb vyhovoval komisi EU
      • i když tu nevládnou politické strany ??
  • Pro Jacek.Já bych ho volil nejspíše také.Ale je málo pravděpodobné,že by kandidoval.Pravičáci kývli na přímou volbu prezidenta proto,aby jim uvedené,díky troubovitosti obyčejného českého blba, umožnilo zvolit prezidentem zase pořádného pravicového lumpa.A ne proto,aby se stal prezidentem slušný člověk,který by se stavěl za slušné obyčejné lidi.
  • Pro Zoro.Docela můžeš mít pravdu,že jde o pořádně zaplacené divadlo na oblbnutí obyčejného českého blba.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit