Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejedná se o nic jiného,než přesvědčit a donutit daňové poplatníky,aby přispívali na prodloužení agonie kapitalistického systému,který se začíná sypat. Jestli k tomu dojde,bude to nekonečný proces a bude se tomu říkat záchrana demokracie,přičemž jde o to,aby si finančníci zas chvíli dělali,co budou chtít. Až zas prostředky dojdou vymyslí se jiná propagandistická nalejvárna.
    • Myslím,že máte pravdu,proto když jsem se od příbuzných z USA dozzvěděl při návštěvě u nás,že EU asi od r.1985 začala být v krizi s odbytem svých výrobků tak potřebovala mít střední a východní prostor.Objektivně musím říci,že to byly kvalitní výrobky,ne co nám sem posílá teď.Např.Itálie přebalený čínský česnek a šup do zemí RVHP.Zn.Ardo šunt,který vydržel cca 5 let AP.Tatramatku jsem měl 23 let a funkční.Stačilo vydržet rok neb dva a ten zázrak se rozsypal a byl klid.Teď náprava bude cca 50let.Jenom zpětné zabrání rozkradeného státního a zničeného majetku bude trvat pár let.Jsem alergický na Havla a když jsem se snažil lidem vysvětlit,že to byl kulisák věčně ožralý,když vozily kulisy do divadla ABC a občas jim plácly na zem tak to byla rána slyšet až do Lucerny.Dnes mi dávají za pravdu.Nepochopím různé věci,když vidím herce jak se měli dobře proti ostatním lidem.Jezdili si do světa bez omezení,sami to přiznávají a dnes se diví,že nejdou lidi do divadla-nemají na to.
      • Havel sice dnes zemřel a jako každému zemřelému člověku mu vzdám poctu, která mu náleží.
        Jako politika ho nesnáším, snášet nebudu a na jméno mu také nepřijdu. Jako politikovi mu nelze nikdy zapomenout, kolik příkoří, slzí a jak mnoho smutku způsobil slušným lidem rozvrácením republiky a dalším zločiným vývojem.
  • v evropě se dnes nic nevyrábí jenom se přehazují virtuální peníze,jednoho dne to bude muset někdo zaplatit a bude dobré,když my u toho nebudeme,je třeba se zavčasu trhnout na východ,tam jsou suroviny,tam bude práce,v evropě budou migrovat miliony žebráků jak při dávném stěhování národů.....
  • konečně osamostatnit. celá desetiletí co diktuje centalistická byrokratická Praha, to spěje do kytek. nejdřív praha zatáhla čechy a moravu do bolševismu. pak nás zatáhla do chřtánu modré mafie. a nakonec do náruče stopky. prostě morava musí konečně uhájit svou svobodu a suverenitu. a zvolíme si moravského prezidenta hájícího naše zájmy
    • Hrdinní, nezištní a všem pravdy přející čeští boží bojovníci proti Bruselu !!!
      Sledujíce váš neúnavný boj proti EU a Bruselocentrizmu za výlučnost České republiky, rozhodli jsme se my Moravané po vzoru bratrů Slováků nepřekážet vám v tomto boji a opustit vaši vozovou hradbu. Požádáme o obnovení tradičního svazku s Vídní (k níž jsme měli vždy mnohem blíže než k vám - nejen kulturně a mravně, ale i municipální správou). Hodláme posléze vytvořit desátou rakouskou spolkovou zemi Moravu s vlastní zemskou vládou i zemskými zákony. Tím zároveň posílíme (ušlechtilý) slovanský živel spolu s Chorvaty a Slovinci v Rakousku. Nebudeme muset s vámi vést „falešné a prázdné“ diskuze, jako např. o zavedení Eura coby měny. Vám zůstane měnová kuriozita – Pražský groš (Pg) - namísto dosavadní (Kč). K majetkovému narovnání vás pozveme do vily Tugendhat (po konzultaci s Vladimírem Mečiarem). Předběžně vám nabízíme, že s Muchovou epopejí si můžete odvézt i Dukovany (třeba na Letnou namísto Blobu, či k zapůjčení do Japonska). K tomu vám přidáme na památku brněnský žulový třicetitunový „vibrátor Primátor Onderka“ i s primátorem včetně řetězu (ale jen kozího). Oba jsou bohužel nefunkční, avšak nezničitelní. Vlajku si klidně ponechte, na zakrytí celé vaší euroodpadové kotliny. Zato heslo rodáka Masaryka z hradního praporu bychom si vzali – vy si tam vyšijte třeba: „My Prahu nedáme – radši ji zbouráme“ (aspoň náhodní turisté budou náležitě poučeni – a to nejen pražskými taxikáři). Váš „ctnostný mocnář“ toho aspoň nebude mít tolik na únavné inspekční inkontinentní objíždění a pojídání osoleného kóšer chleba od starostů. Může být volen levně aklamací přímo na Koňáku. Na Vítkově je pro něj teď po Gottwaldovi místa dost. Když dáte betonovému loupežníku a euroteroristovi Žižkovi do ruky raketu (tenisovou), nebo ukořistěné pero, ušetříte za novou sochu (při vašem krizovém hospodaření) a můžete prodražit Blanku, či jakýkoli jiný český tunel. Vyvěsíme: „Češi nekrást tady“ (protože „Kdo nekrade, není Čech, hop, hop, hop“).
      http://www.blisty.cz/art/60346.html
    • No to je dobrý máme celonárodní problém s darebáky a korupčníky a ty vytahuj národnostní kartu. To už tady jednou bylo, není to tak dávno. Chceš tenhle národ ještě více rozesrat, a nebo Ti za to někdo zaplatil, aby si odvedl pozornost od součastných sviňáren ???
      • pořád tu modrou pakáž a jim podobné cpete ke korytu a pak brečíte. to postrádá logiku. a má poznámka o moravě jen naráží na věčné pobrekování o bruselu a evropě. až vyřešíte své vnitřní problémy pak teprve poučujte svět venku.
  • Nechápu co je to za problém? ČR uloží peníze do fondu, který by ho měl využívat k úročeným půjčkám problematickým zemím. Každá půjčka se musí i s úroky vrátit, jinak (alespoň mně jinak nikdo nic nepůjčí ani bezúročně) to prostě nejde. A věřitel ručí svým majetkem. Úroky za vklady do fondu by se měly vyplácet tomu, kdo tam má vloženy peníze. Nebo EU funguje mimo finanční zákony? Pokud ano, pak do takového ústavu nejsem ochoten vložit ani korunu.
    • samozřejmě, takhle by to mělo fungovat. Ale cožpak se už nestalo, že se část dluhu promine a ti, co vložili peníze na pomoc, přijdou zkrátka, jenom proto, aby politická "reprezentace" byla zrovna populární? Kdo zaručí, že se tohle nestane a že bude řádně půjčka splacená?
    • Ty jsi jeden z mála, který chápe "problém". Jinak tady převládá stádo tupců, kteří by rádi jen natahovali pazouru a brali, ale když se mají solidárně na něčem podílet tak ne.
      • Petříčku už jsem ti psal, že pro člověka takové inteligence jakou máš ty, je tohle tlachání pod tvojí úroveň. Měl bys kandidovat minimálně na pána zeměkoule. A ještě dovětek, na můj minulý příspěvěk jsi ty inteligente neodpověděl. Že bys byl také nějaké to modré prase?
  • Pišto,Pišto,tobě už to hrabe dost hodně,byl jsi už u psychiatra?
  • Nedat, počkat a pak si jednu vlastnoručně vrazit, to je vzkaz pro ty, co se nerozhodli poskytnout. *1*
  • Pišto všichni tady jsou u tebe stádo tupců jak uvádíš,zato ty jsi korunovaný blb a provokatér,vezmi to své bazarové PC a hoď ho do kontejneru,pak se ti možná pročistí zbytek rozumu který ještě máš
    • soudruhu oto, chápu, že má slova dráždí tvou StBákou náturu a že tě přivádí k zuřivosti, že mi to nemůžeš "vysvětlit" pomocí pendreku, jak jsi byl zvyklý.
      Takže já tě nenutím, abys přejímal mé názory, nemusíš se mnou ve všem souhlasit, ale mezi slušnými lidmi bývá zvykem vyjadřovat se slušně. Ovšem mezi spodinou je tomu jinak, jak sám dokazuješ.
      Pokud se v něčem mýlím, rád se nechám poučit v čem a proč. Zatím jsem se ovšem od tebe nedočkal ničeho jiného než sprostých nadávek a hloupých rádoby vtipů, což mě utvrzuje v tom, že mám pravdu. Dokazuješ platnost hesla "PRO PRAVDU SE KAŽDÝ ZLOBÍ". Takže si nech své "rady" pro svou ženu, máš-li nějakou a pokud tě za to nevezme pánví po hlavě a mě vynech.
      • pro Petr: blb zůstane blbem, že. A jen tak mimochodem hy hajzlíku, ještě ani jednou si neodpověděl.
  • Špatné je říci ano, ale špatnější je říci ne. Ale trochu posečkat je dobré.
  • Snad i pan Keller vi ze penize za CR nejdou ze statnich ale z banky,coz je privatni instituce. Proto dobre nechapu ze je kolem toho tolik kriku a nektery lidi to povazuji za kardinalni vec. Moc se zapomina ze Cesko je moc maly hrac. *3*
    • Toto je nesmysl, ČNB není soukromá, ale státní banka a ty peníze mejí jít ze státních devizových rezerv!!
    • Dnes zaznělo v publicistice, že MY v přepočtu na 1 obyvatele přispíváme 2,5 x více než Polsko. *16*
  • řeknu vám to asi takto. neříkám tak ani tak ale na moje slova dojde. nemusí pršet, jen když kape

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit