Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Ten toho nechápe víc! *2* *2* *2* *2* *2* *2* *1* *1* *1*
 • Ať už je tenhle nafoukaný ješita zticha. Zničil tady s celou jeho ODS co mohl. Jen o něm, když slyším, chce se mi zvracet.
 • Vím, že Klaus má hodně chyb, mně vadí nejvíce amnestie, ale co se mu nedá upřít, ohledně EU měl vždy pravdu
  • Není to trochu málo vzhledem k tomu, co všechno zkazil? Je to darebák ať má s Unií pravdu nebo ne!!!
  • Když se mám rozhodnout mezi Putinem a EU, tak volím radši EU. Nechápu Klause, že nic nechápe, za ty léta, se už mohl doučit alespoň základy ekonomie pro střední školy. *1*
  • Zloděj křičí chyťte zloděje. Nejdřív nechal polokomunista Klaus rozkrást zemi pod heslem že volný trh všechno vyřeší. Když to tady zahraniční kapitál všechno skoupil a nechal zkrachovat, tak věhlasnému ekonomu došel dech, musel odejít z vlády a z pozice prezidenta začal najednou hájit národní zájmy. Dost podivné chování. *6*
 • Haličskej vtíravej židák zas promluvil.
 • Ty by jsi byl taky eurofanatik, kdyby tvůj byznys závisel na dotacích EU, vole!!!!
 • Chyba Klause je rozstřílet, co funguje. Díky němu se rozpadl stát, díky němu se řada podniků rozkradla, a díky Klausový a Zemanovým vládam se bankovní garance prodávaly přes důstojníky Stb ve světě a banky se rozkradly.
  Existuje jediná cesta, jak reformovat EU, reformovat Euro - o to se snaží státy tak, aby to, co bylo dobré bylo zachováno a zlé odstraněno (vlastně každá krize řeší tento problém).
  Smysl Klausovy práce - rozbomardovat a rozbít co bylo vytvořeno, je pouhou jeho mentální vlastností pocházející z rusáckých genů, které má v sobě díky svému původu.
  Naučit myslet takto učili komančové dlouhé roky, vybourané historická centra měst, rozbití soukromého hospodaření atd. Klausi, tvá doba bombardování je pryč, nyní je třeba napravovat tvé privatizační omyly a teorie. Stojí to času a peněz, co jsi zmařil svým neodpovědným jednáním
  • Reformovat Euro či EU je nesmysl. Je to celé špatně, protože je to politický projekt jednoho smyšlení a to ideje žít ve společné socialisticky regulované, silně dotované Evropě. Jakýkoliv jiný názor se požaduje v EU za extrémistický a špatný. Čili je to stejný projekt jako např. RVHP, takže nemůže fungovat a po desítkách let skončit nezdarem. Státy se musí spojovat na základě dohod a smluv jakou je Shengen, aby lidé mohli po Evropě volně cestovat, musí mít vzájemné dohody a pravidla volného obchodu, tak jak je pojmenovává EHP. Na to ale není potřeba parlament, už vůbec ne nevolení komisaři. Cestou je např. EFTA, jejímž členem je Norsko. Není pak potřeba výběrů plateb, které se zase centrálně rozdělují do dotací. Tento socialistický projekt vytváří korupci, byrokracii a netolerování jiného, než proEU názoru.
   Vidět ale, že vám chybí určité školy a myšlení máte vytvořené jen mainstreamem. Klausova kuponová privatizace je dodnes vyučována na školách v zahraničí, včetně Cambridge jako reálný a správný postup privatizace. Chyby rozkrádání a korupce nastala až druho vlnou, kdy vznikly fondy, ketré jen využily špatně právnicky připravené prostředí privatizace. Nebyla to chyba Klause a ekonomů, ale těch co tvořili zákony po stránce právní. Zatímco ekonomové už před pádem ČSSR studovali v kotelnách reformy, právníci dál hlásali komunistické práva a pak to tak dopadlo.. Chce to se zajímat, číst anglicky a ne jen přijímat co vám nakuká Paroubek nebo Sobotka..
   • Máte dost pravdy, ale Klause evidentně chráníte. Fondy byly už i v první privatizaci, Kožený to právě na fondech rozjel a z toho byla Klausova posvátná věta - více takových Kožených a to v první vlně, tam bylo privatizováno mnohem více majetku. Takže buď jste situace neznalý, nebo máte sklerózu a nebo lžete. Špatně právnicky připravené prostředí bylo jasným Klausovým záměrem s jeho prognostickými kumpány. Tehdy žádné právní prostředí nechtěl, razil rychlost za každou cenu a útěk ekonomů před právníky a tak se také stalo. Nemuseli právníci nic vymýšlet, stačilo to právo , které bylo v okolních státech odzkoušené jednoduše převzít, ovšem nebyla k tomu politická vůle, protože to by nemohli krást a ti co u toho byli prostě krást chtěli. Jste Klausovec a nepíšete pravdu. Navíc Klaus v žádných kotelnách nebyl stejně jako všichni prognostici a prognozy pro tuto Jakešovu věštírnu vypracovávaly tehdy kapacity z Vysokých škol a Ústavů akademie věd. V kotelně byl akorát Dienstbier st. a ten nebyl ani ekonom ani právník. Jakešovi prognostici-věštci si už tehdy žili mimořádně dobře. To jsou opravdu kecy . Mainstreamová masmédia sice vymývají mozky pěkně, ale vy jak vidno to dokážete také. A co učí podle Klause na Cambridge je naprosto vedlejší, protože ,když se chce, učí se leccos bohužel na celém světě. Ceny se rozdávají podle toho, jak dotyčný plní příkazy USA a EU, tedy jak nejlépe dokáže skákat, když oni pískají. Pokud USA i EU navrhují na Nobel. cenu za mír Tatciho šéfa kosovsko-albánské narkomafie a teroristické organizace ,který na Balkáně bojoval bok po boku s bojovníky Al-Kajdy, kdy se to klidně všem západním velmocím hodilo, v Kosovu pak postavili největší USA vojenskou základnu po odtržení a vyhnání Srbů, tak tu prosím nelžete, neohlupujte a "neoslňujte". Nepřemýšlíte jen vy, ale právě i jiní. Vy jednoznačně bojujete za Klause a ještě hloupě.
    • Máte naprostou pravdu.Již Valtr Komarek soudruh ředitel příznal,že o tom sametovém podvodu tato parta věděla dříve a připravovala se na převzetí moci a hlupák s krátkýma kalhotama byla pouze štafáš pro ovce mrznoucí na Václaváku a Letné.Cenzore viděl jsem to a slyšel na Čt až mě budeš mazat.Místo mazání mě přesvědč,že nemá Čt pravdu.
   • S klausismem je to jako s marxismem. Na papíře to vypadá dobře, ale v reálném životě je to tragédie. *8*
 • Ano? Možná že jsou.Ale nemůže to o nich říkat tady ten veřejný nepřítel č.1.Ten který nás uvedl v posměch a opovržení minimálně v Evropě.Ten který když promluvil v OSN tak delegáti vyprázdnili ze sympatií k staříkovi celý sál.Několikrát to televize ukázaly.A tento starý tchoř jako bude nadělovat rady?Tak to vyzkoušej říct někde veřejně frajere.
  • ano..? Klaus nás v posměch neuvedl, rozhodně ne vystoupením např. v EU. Je vidět,. že dokonce si pletete parlament EU s OSN.. Při vystoupení v EU neslušně odešli socialisté, levicoví zelení, maiosticky smýšlející levičáci, kterým Klaus řekl pravdivě o "Lack of democracy", poukázal na špatný systém fungování EU atd. To, že je v parlamentu 70% extrémně levicově smýšlejících byrokratů, kteří hlásají socialistická hesla z let 70. není ostuda Klause, ale těch co sál opustili. Já ten přednes slyšel celý, v angličtině a byl velice kvalitní, opravdu jeden z nejlepších státnických vystoupení, který byl světovými ekonomy i politickými analytiky hodnocen pozitivně. Samozřejmě, že velká prosocialistická, a proevropská média a to i česká, nemohla takové vystoupení hodnotit kladně. Bohužel jste ovlivněný čtenář a posluchač těchto médií, takže takové články pak přijímáte za pravdivé, aniž jste si něco o tom přečetl anglicky nebo poslechl jiné názory.
   • To co bylo v eu-parlamentu sice pravdou je, ale nic to nemění na tom, kam dokázal právě Klaus tuto zemi se svými kamarádíčky přivést a vytunelovat. Prostě ničím to z něho nesmyjete. Klaus je darebák a králem všech zlodějů jako je Pospíšil darebák a králem všech lichvářů a jako ODSáci ve svých řadách slušného a rozumného i kvalitního člověka prostě vůbec nemají. Bylo chybou, že občánkové se nechali jím a celou pravicí v čele s ODS tak dlouho oblbovat. Proto jsme dnes tam , kde jsme. Polokolonií a pologubernií, banánovou republikou uprostřed Evropy bez těch banánů a s dluhem cca 2 biliony. Milionáři a miliardáři nevznikly tvrdou prací, ale bezpracně - tedy rozkradením všeho, co tu bylo a nyní to budou splácet hlavně ti, co nekradli a pracují za almužny.
 • Ten č u r á k , b u z e r a n t , k o k o t pojebaný z m r d. Ať uý konečně zdechne! *16*
 • Dědoušku klídek, neviditelná ruka trhu a měďáků které nesmrdí to vše vyřeší
  • Pořád vám uniká, že Klaus je jeden z mála, který pravdivě pojmenovává věci o EU. Ostatní politici jen hloupě lezou všem zkorumpovaným byrokratům EU do zadku. EU je systematicky tvořený politický projekt, který pořád nabaluje ekonomické chyby, neřeší ekonomické problémy jinak než dalšími chybnými kroky, nad kterými ekonomicky znalí můžou jen kroutit hlavou. Stejně tak nepochybně nedemokraticky nastavené principy EU, ketré vyhovují jen jednomu směru, jedné myšlence byly Klausem kritizované. EU se stejně dříve nebo později musí rozpadnout, bohužel je tak nastavené, že to budet trvat třeba i 20 let. Bude to lidi stát spoustu peněz, nezaměstnanost atd. Jenže aýž pak začnou ovečky, které teď poslouchají co jim říkají média začnou chápat, že ten "dědek" Klaus měl pravdu. Naštěstí odpor proti EU silně v Evropě roste, už i v Německu, takže lidé se začali probouzet a už příští volby do parlamentu EU slibují určitý nárust zdravých myšlenek v EU.
   • To , že občané EU snad konečně nebudou volit do EU-parlamentu eurohujery ovšem nic nemění na tom, že Klaus je grázl první třídy a za to svinstvo co u nás provedl včetně rozkradení státu nese plnou, podotýkám, plnou odpovědnost. Nikdo v ČR ho už jinak brát nebude . Nikdo nikdy na to nezapomene, na jeho amnestii, která se tak neuvěřitelně, při své šířce vyhnula Langrovu Tykadlákovi, jeho celosvětové vystoupení v Chile s perem. Pláčete sice hezky, ale na úplně cizím hrobě.
 • ostapkotab
  jak to,ze toho c#raka,strujce meho/naseho zk#rvenyho zivota jeste nikdo nezabil ? jak to,ze ukazuje v mediich tu svou zk#rvenou dr#ku a blije dal svy zk#rveny sr@cky *12* *12* ecky ?
  protoze jsme stado d€bilnich ovci ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit