Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Klaus i sniper už jenom tapetuje, jeden mezinárodně a druhý na internetu
  • Stáří jen zvýrazňuje základní lidské vlastnosti.
    Čím byl ve skutečnosti Listopad 1989? Dovršením Února 1948. Tehdy byl vedoucí silou lenivého proletariátu uloupen skutečným pracujícím majetek za biliony, avšak „revoluční" (neústavní) cestou. Tak si to soudruzi a jejich „prognostičtí“ superagenti oposmluvně „zlegalizovali“ pomocí jednorázové, účelové a umělé „strany modrého ptáka“ a „oranžového levého padělku“ namísto bývalé ČSSD. „Lůze" rozdali kuponové knížky, vrátili zničený majetek několika přeživším restituentům (včetně ochočeného disidenta Havla). Teď rafinovaně svádí všechno svinstvo střídavě na ekology, restituenty, pokrokáře, eurofily, finančníky, katolíky, (ne už na tajné spoluhráče z KSČM) a každý volič je jim dobrý v jejich absurdní opofrašce: „Každý chvilku krade pilku“. Ohánějí se"standardní parlamentní“ kleptokracií (superagenta a opravdu, ale opravdu vlastizrádce Pružinského, která je pro něj „opravdu, opravdu tím nejlepším možným řešením“).
    Po listopadu se jediná konsolidovaná strana KSČ leninsky strategicky rozdělila na tři bojové a koordinované proudy: 1) užiteční idioti zůstali v KSČM, 2) mazanější hajzlové „obnovili“ zničenou ČSSD, 3) nejcyničtější svi.ě založily ODS a pomalu zakládají novou krajně nacionalistickou partaj, ani levicová křídla v nabídce nezůstávají pozadu. Takto je zmatený a bezradný volič fackován z více stran a může si vybrat, komu střídavě skočí na lep.
    Pravda a láska sice nezvítězily, ale „nepolitická politika“ má paradoxně reálnou a logicky zdůvodněnou šanci.
    Všechno už tady jednou bylo – jenom adresný volební systém na účetním principu nikoli.
    Nepomůže nic jiného, než úplná personální adresnost a zpětnovazebnost volebního systému na voliče:
    Státy se prostě udržují těmi principy, na kterých vznikly (TGM).
    Existuje stručný a logický projekt: "Právní stát" na Seaplanet: http://www.seaplanet.eu/index.php/souvislosti/organizace-spolenosti/324-pravni-stat-je-spoluvlastnictvi-oban-nikoliv-koist-politik
  • A v cem konkretne se Klaus myli?
  • Chci jen napsat že Klaus je hňup a nikdy nebyl mým presidentem,a v tomto názoru nejsem osamocen.Proboha co to je na tom hradě stydím se, stydím se,stydím se za takového no................
  • Prof. Ing. Václav Klaus, CSc. Co jste možná opravdu, ale opravdu nevěděli ....
    http://profesor-klaus.osoba.cz/
  • Toto je článek od Profesora? Je ten Keller opravdu Profesor? Je vůbec možné, aby jeho zaměstnavatel toleroval takto nízkou publikační úroveň? V článku chybí byť i stopy po argumentaci. Od Profesora bych čekal mnohem více. Toto je ubohost.
  • Prezident Klass (možná ) stárne, ale kdo je podle mě permanentně hloupý, je právě pan Keller.
  • Vysvětlete soudruhu Klausi,jakto že jste nechal prodat náš zlatý poklad ČR,na který se skládali naši otcové a dědové.Kde je těch 50 TUN ZLATA A MINCí.Za to půjdete brzy k soudu a budu navrhovat celkovou vaši konfiskaci majetku.Komouše jsem nikdy nevolil ale nyní budu, vy chátro prolhaná.
  • On Klaus neměl nikdy rozum na rozdávání.Ale obelhávání národa mu šlo a jde pořád dobře.Například jeho komedii,kdy nechal rozprodat státní majetek cizincům,aby se zde mohli roztahovat.Pak jel do Krumlova s kytičkou,k Benešově bustě.A hned jej lumpácká media prezentovala jako vlastence.Já jsem se za to,za komunistů,že jsem tehdejší novináře nazval tlučhuby,musel prošlápnout až k soudu.Po údajné revoluci se to novinářská prolhaná banda mnohonásobně rozrostla.
  • Klaus je náš nejchytřejší politik a jednou mu dáme za pravdu.
    • nejchytřejší neznamená moudrý
    • Ano, pokud jde o osobní prospěch, v tom je Klaus chytrý, možná přesněji vychytralý nebo vychc*ý. Tak jako ti na východ od Karpat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit