Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • takže tentokrát jste přišli do práce všichni?
  • vanhorne
    Ona ma 10 a ty mas 7, 3 hlasy bys nemusel zavidet.
  • rozumím dobře, dnes jsi měl s přístupem ke klávesám potíže? ostatní pacienti taky chtěli diskutovat? drž se!!! *3*
  • Díky komunistům to tady funguje hůř jak v Německu, ale lépe než ve fašistickém Rusku.
  • vanhorne
    Rozdeleni Ceskoslovenska,pripad dvou bezcharakternich gauneru,kteri se nedokazali domluvit kdo bude capo di tutti,proto si to rozdelili na dve kmotrovstvi.Curse on them.
  • vanhorne
    Co nechceme slyset neslysime?Tomu se rika "selective hearing".
  • a jak ty poznáš vhodnost nevhodnost příspěvku? To už musí být pořádný vypatlanec tobě podobný aby se cítil takto nadřazen.Kupředu levá .....Neuvěřitelné kdo všechno se dnes dorve ke klávesám.
  • nevím, který názor máte přesně na mysli, ale ať tak či tak vás zklamu, jsem na Moravě žijící člověk z moravských rodin z obou stran,....
  • A ty nemáš problém si naklikat, viď Tečko... *15* *15* *15*
  • Pusinko váš názor je typický pohled cajzla.
  • Účelem bylo utužit českou centralizaci(tak silná nebyla ani za komoušů).Proto byly vymyšleny kraje,které nectí zemské hranice.Např. Vysočina a zvlášť Pardubický,který je z poloviny na Moravě. Českobudějovický taky zasahuje do Moravy.Účelem asi bylo ,aby se Morava vytratila ze slovníků,encyklopedií a vůbec z povrchu zemského.
    V TV ,nebo rozhlase se dozvíme ,že ČESKÁ automobilka Hyundai........Průměrně vzdělaný člověk ví,že Nošovice jsou ve Slezsku.
    V podobných nesprávnostech a nespravedlnostech by se dalo pokračovat dlouho.Cajzli jsou holt cajzli.
  • a poslance?
  • Mečiar nebyl potrestán za "nepořádek" jím ovlivněný a podporovaný.
    Arogantní Klaus se projevil jako absolutistický monarcha ,zvlášť na konci své prezidentské kariéry.Podepsal generální pardon, milionářským a miliardářským zlodějům.V tomto punktu Mečiara daleko překonal.
  • nejraději diskutuji na Haló novinách, protože jenom tam se píše pravda
  • top já jsem tomu nefandila nikdy, nevím, jak na tak prostoduchou manipulaci kdo mohl tehdy nalítnout, dnes je to jiné, lidé přesycení blbostmi už slupnou cokoliv. Zdravý rozum spí.
  • Klause ještě tehdy volili poslanci
  • tak to já znám horší, ale co se věcné novinařiny týká, Tiscali je skutečně dost dole, všichni jsme byli bez sebe nadšením, když sem po mnoha měsících vložili něco co má hlavu a patu a sice příspěvek pana Krejčího.

    Protože diskuze ani při masivním trollingu a já si myslím, že jeho určitá část je přímo z redakce, se nevyvíjejí tak, jak by podle názoru redakce měly, jsou aktuality nahrazovány sportovními zprávami nebo naprostými blbostmi.
  • Další ukázka toho,že Klaus měl být odsouzen za vlastizrádu.
  • se nedivte,na Tiscali běží cenzura ve velkém,když napíšete pravdu,máte dva dny blokaci.Je to vrchol,kam jsme to po roce 1989 opět dotáhli.Tiscali patří mezi nejhorší internetové portály,neaktualizuje zprávy a ještě si dovolí vás za pravdu blokovat.Kdyby Tiscali zakázali nebo zrušili,vůbec bych se nezlobil a ani by mi nescházel.
  • Také jsem tomu fandil než jsem záhy pochopil o co tu šlo.Jsem rád ,že to bylo brzo ,někteří nechápou ani po 26 letech.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit