Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vše kolem té osoby už je tady vcelku uvedeno.Takže trošku z jiného soudku..Ona nemá na holiče?Buď si narazí čelenku,jak holka ze školky,nebo stáhne ocásek.Vůbec o sebe nedbá..
  • Je dobře, že už vyhodili tu kariéristickou kurvu,která snad jde i přes mrtvoly, ale aby jsme se jí v politice nadobro zbavili, tak by bylo podtřeba jí dát balíček semtexu pod p r d e l. *16*
  • Konečně něco rozumnýho v tomto pseudo-demokratickým bordelu, škoda jen, že se to opět neobešlo bez frašky --- viďte pane Nečas... *7*
  • Pokud se nedostane víc komunistů do vlády nebude to tady dobré, a tato neschopná vláda musí padnout.
  • No to to trvalo. Co si o ní mohli pitomci myslet. Podvedla Bártu a že to bylo vče? Ne. Podvádět bude i dál
  • Poslední solidní ministr obrany byl můj zeť, Alexej Čepička, z mojí vůle generál!
  • karolinka by celou vládu do rukou vzala,možná by ten chlév vyčistila,ale jinak má ta holka kuráž,vždyt i u vojáků uvařila ve všem guláš.nikdo její stranu nevolil,že to pan premier povolil.to je jeho dílo,jinak by to jeho vládu asi dávno položilo
  • Kdyby Peake žila v komunismu, byla by supersvazačka a posléze superkomouška, těžká konkurentka Bobošíkové. Ty dvě by se předháněly, která ho Husákovi vyhulí!
    • Mě bohužel ani ten husák nedal, promiňte že jsem se stal fotromrdem a mám plnou hubu jeho výkalů
  • dávám dohromady pár lidí, kteří by rádi vládli místo lidem, mandát od voličů není potřeba. Rád bych měl také tak malý plat za likvidaci českého státu. *3*
  • proč se dělá humbuk okolo někoho, kdo nemá mandát od voličů.
    • S tvými vědomostmi bych na veřejnost nelezl!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit