Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vše kolem té osoby už je tady vcelku uvedeno.Takže trošku z jiného soudku..Ona nemá na holiče?Buď si narazí čelenku,jak holka ze školky,nebo stáhne ocásek.Vůbec o sebe nedbá..
  • Je dobře, že už vyhodili tu kariéristickou kurvu,která snad jde i přes mrtvoly, ale aby jsme se jí v politice nadobro zbavili, tak by bylo podtřeba jí dát balíček semtexu pod p r d e l. *16*
  • samozřejmě skupina Bilderberg, kdo jiný. Už ve třicátých letech se vědělo, že veliký Žid sedí v pozadí a tahá za nitky... a bohužel laxní přístup k naplňování závěrů konference ve Wannsee umožnil, aby věci dospěly k dnešním koncům *3* *5*
  • Konečně něco rozumnýho v tomto pseudo-demokratickým bordelu, škoda jen, že se to opět neobešlo bez frašky --- viďte pane Nečas... *7*
  • Pokud se nedostane víc komunistů do vlády nebude to tady dobré, a tato neschopná vláda musí padnout.
  • No to to trvalo. Co si o ní mohli pitomci myslet. Podvedla Bártu a že to bylo vče? Ne. Podvádět bude i dál
  • Mě bohužel ani ten husák nedal, promiňte že jsem se stal fotromrdem a mám plnou hubu jeho výkalů
  • Poslední solidní ministr obrany byl můj zeť, Alexej Čepička, z mojí vůle generál!
  • S tvými vědomostmi bych na veřejnost nelezl!
  • karolinka by celou vládu do rukou vzala,možná by ten chlév vyčistila,ale jinak má ta holka kuráž,vždyt i u vojáků uvařila ve všem guláš.nikdo její stranu nevolil,že to pan premier povolil.to je jeho dílo,jinak by to jeho vládu asi dávno položilo
  • Kdyby Peake žila v komunismu, byla by supersvazačka a posléze superkomouška, těžká konkurentka Bobošíkové. Ty dvě by se předháněly, která ho Husákovi vyhulí!
  • dávám dohromady pár lidí, kteří by rádi vládli místo lidem, mandát od voličů není potřeba. Rád bych měl také tak malý plat za likvidaci českého státu. *3*
  • proč se dělá humbuk okolo někoho, kdo nemá mandát od voličů.
  • Jak může diktovat podmínky nějaká stranička, která se vůbec nezúčastnila voleb?
    To je zvláštní, že to ostatním stranám nevadí. Je to na zvracení pane Vašnosto.
  • Vyvraždíme všecky co mají víc jak 10000 a budeme mírumilovně vládnout!
  • Navrhuji na post Ministra Obrany pisatele ''antiparoubka''
    Verim tomu,ze je stejne pitomej a nesympatickej jako tato dama,tak 8 dni by tam mohl tez vydrzet.
    Jinak se jedna o degebvolice VV a souhlasi ve vsem se stranou L{I}DEM
    Je to zkratka zbytecny K O K O T
  • Nečasi jak jsi mohl dopustit a tuto bábu dosadit na takové místo obrany. pochybuji že to m áš v té hlavě nějak popletené. Je to české republiby. Vdyt se nám už smějí v zahraničí. Už o tom hovořil ADOLF že český národ neumí vládnout a mít samostatnost.Jste opravdová vláda pitomců s ODS akama.
  • byla by vyborna pi.Smuclerova je to stejna krevni skupina-ze na to ti dedkove neprisli jiz davno!pani peak nemuze za nic jedna presvedcena o sobe stejne jako ta druha! jsou to stejne charaktery jako cela vlada jenze ne v kalhotech-chutna jim moc a penize -ti lide nic neumi
  • Pane prezidente České republiky,
    hlásím se dobrovolně na post ministra národní obrany, když už tam nikoho schopného nemáte. Na vojně jsem byl, s tankem umím jezdit a střílet a vojenské hodnosti oproti paní ministryni znám dobře. A domluvím se rusky i anglicky, když bude třeba jednat s východem nebo se západem.
    PS .... a s granátem a samopalem to taky umím. *1*
  • čuza zustane čuzou.vul zustane volem.nic se nedeje jedeme dalllllll.miluji tento bordel v naši překrasne zemi.....co jsme si zavolili to mame.je to cele legrace.přijemny svatky a novy rok..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit