Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nestarejte se exprezidente o oblibu současné hlavy státu, když už máte neustálou potřebu se k současnému dění neustále vyjadřovat a vymezovat! Na Zemanově oblibě/neoblibě nic nezměníte. Pochlubte se, jakou máte oblibu v národě za tu hanebnou amnestii. Ta je nesrovnatelně ještě horší než ta Zemanova. Z toho byste měl vyvodit pro sebe závěry, protože celá ta amnestie byla projevem vaší zvůle a důkazem, že vám v podstatě nejde o spravedlnost. Vaše tělo je pokryto "hroší kůží". Určitě jste pochopil, při vašem vzdělání, co jsem tím chtěl říci.
  • Polistopadový režim skončil ? To je ale moc pozdě!! Měl skončit už před 20 léty zatčením a odsouzením Klause a spol. za rozkradení státu privatizéry. Klaus není nic jiného než zločinec a velezrádce. Nejvíce by mne bývalo potěšilo, kdyby při střelbě na Klause byly použity ostré náboje místo hloupých kuliček z umělé hmoty.
  • Pokud mozno, tak prosim, aby komentare tuneldedka neuvadejte. Jak dlouho nas budete rozcilovat. Staci spinave penize, rozprodani statu-kuponovka a amnestie. Kde jsou penize z kuponovky a duchodoveho fondu.
  • To pravil ten kterého nenávidí většina slušné části národa.
  • Všichni polistopadoví pseudopolitici na nucené práce a samozřejmě odebrání majetku. Větší do----k v této zemi od Lipan nebyl.
    • Jak šacuješ sebe, blbe?
  • Václav Havel je symbol mravní čistoty, humanitární obr, a prezident, kterého nám závidí celý svět. Svým mučednickým životem, kterého většinu prožil v komunistických kriminálech, se obětoval za svobodu pro nás všechny. Vy nevzdělané a bezvýznamné nuly mu nesaháte ani po trenýrky.
    • Poprvé je to možná vtipné, ale číst to podruhé v jednom dni je unavující.
      Aragorn to napsal pěkně, já bych navíc u chrchlova jména nepsal velká písmena, abych ho ponížil *1* a popíchnul všechny, kteří v něm vidí něco, čím nikdy nebyl.
    • Neberu Vám Váš názor, ale podle mne a mnohých, je Václav Havel symbolem mravní špíny. Byl to sebestředný egoista a byl pouhou loutkou v rukou mocných tohoto světa.
      • Ó nikolivěk, Aragone! Nevyznáš se an i v sobě, natož abys mohl posuzovat Havla!
        Je mi Tě líto!
  • Nejspíše si v Česku,na další půlstoletí začestprácujem.
  • Trochu má Klaus pravdu.Dnes už je mohem výhodnější být bývalým estebákem,než součacným odesákem.
  • No jo, hodně lidí má Vašíka také v "oblibě" díky jeho krokům ... :-)
  • Pokud se má v Česku uchytit demokracie,takto chce nejprve zprovoznit dostatek katovských mučíren a ty pak osadit co nejkrutějěími katy.Pak začít tvrdě počet lumpů,přes katovské mučírny v Česku redukovat.To chce dostat tvrdou levici mladé generace k moci.Ta už s lumpy,kteří se zde za posledních čtyřiadvacet roků v Česku přemnožili, zatočí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit