Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ale mě má pan prezident rád a já mu říkám Kikinko a on mně Ládíku . *14*
    • Je to tady samej komunista, budou ti závidět.
      • Náš vztah už je platonický,ale o to krásnější ! Když mě Kikina šimrá chilským pérem v podpaždí,tak se oba chechtáme,že musíme zaavírat hradní okna... *14*
        • *1* *1* *1* *1* *1*
  • Soudruzi, dnes jsem si koupil deset kilo banánů. Sám jsem si je vybíral, bez fronty, a hlavně - za hodinový plat!!!
  • Pan prezident je moudrý člověk, opět má pravdu.
  • Jsem tolerantní a chápu, že se takoví lidé rodí. Ne všichni se však s tím narodili. Mnozí to pojali v mládí jako neco , co je dělá zajímavými, osobnostmi atp. V každém případě je taková přehlídka pociťována jako propagace svého druhu, jako vymezení vůči většinové společnosti. Já to taky tak cítím. Navíc je to známka degenerace společnosti, státu, rodiny, které vznikli z potřeb tzv. normálních lidí. Projeví se to časem jako krize z úbytku obyvatel a jejich nahrazením migranty z muslimských a jiných civilizací. Postačí pár desetiletí možno století a stane se to skutečností. Velké krize začínají z malých neřestí.
    • máš ro ještě trochu pomotané....
    • ...ale broučku...
  • Kde jsou ubožáci, co panu prezidentovi nesahají ani po kotnáky? Chápu, že v nich vyvolává drtivé pocity své nicotnosti. Klaus na rozdíl od nich má i v pokročilém věku v hlavě vše na svém místě.
    • pravda nesahají, protože jsou někde u kolen nebu u hlavy ? Pan K . má jen jednostranné názory , ovlivněné jeho omezeným chápáním světa !!
      • ... s tebou polemizoat o omezenosti nelze, jsi totálně mimo
    • Ještě napiš,že jsi zcela oddán největšímu vůdci všech dob a budeš mu sloužit do roztrhání těla. Na tvym mistě bych ty zelený makovice už nevařil.
      • ... ty mi rozhodně nemáš co předepisovat, tele

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit