Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to poslední Klausův dárek tunelářům, kteří se mezi těmi tisíci propuštěnými snadno ztratí. *12*
  • Je to chudák a vždycky byl
  • Věřím že nebudou amnestováni těžcí zločinci jako ti které propustil Havel a díky tomu bylo zavražděno hodně nevinných lidí.
    • Budou, naivko !!! Ještě přece máme před sebou druhou amnestii, kterou vyhlásí nově zvolený prezident...
  • Velice doporučuji vyslechnout:
    Názory a argumenty – rozhovor s ekonomem Janem Švejnarem:

    http://prehravac.rozhlas.cz/audio/2797646
    • Švejnar je hlupák, tak není třeba ho vyslechnout, a navíc je to cizák.
      • Máš sice pravdu, ale jsi potrefený blb.
  • Prosím vás, musite pochopit pana presidenta. On musí přeci k vůli přeplnění českých věznic uvolnit stavy a misto. Ono se letos budou zavírat politické špičky a toho místa moc neni. Takže díky Václave za tvou prozřetelnost.
    • Prozřetelnost? Záměr,protože mnozí z politické špičky se přestanou stíhat.
    • Rikate to prekvapive dobre, ale stejne...
  • Rádoby "pan" prezident dal ke 20. výročí násilného roztržení republiky dárek grázlům (holt svůj k svému). Co k tomuto výročí dostal slušný a poctivý člověk? Vyšší DPH, vyšší daň z převodu nemovitosti, vyšší poplatky na stavebních úřadech atd..A kde skončí ti propuštění vězni, samozřejmě na pracáku do doby, než zase něco provedou a znovu je zašijou. Tahle amnestie je pro mě poslední kapkou. Končím s poctivostí, neplatím daně atd. ...Chudáci policajti a soudci, kteří ty grázly pracně dostali za katr. Vůbec bych se nedivil, kdyby taky s poctivostí houfně končili.
  • Co se teto amnestie tyka, taksi myslim ze Vaclav Klaus je i.iot!!!
    Mimochodem jsem necekal ze to takhle brzy reknu...
  • Není sice nic moc, ale proti Havlovi to byl genius.
    • Ano, v lumpárnách a křivostech je Klaus "genius".

      Zajímalo by mě, jestli mě tady tu "tečku" krade a kecá pod ní některý z jeho poskoků (Jakl, Hájek...) nebo sám Wenzl Klaus Kinina von Halitsch.
      • Proti Havlovi opravdu genius, nekraď mi nick!!!
  • H.o,v.a,d.o zvolené bolševikem už táhni do propadliště dějin.
  • V některých věcech nekonal dobře, ale nakonec tu svou kariéru dokončil obstojně.
    • Nevím v čem obstojně. Jako agent Kremlu rozvrací EU a naše postavení v ní, jezdí po světě a dělá ze sebe klauna svými stupidními kecy o klimatologii a nakonec na státní návštěvě krade.
      • Obavam se ze mate pravdu...
        • Tak to můžeš být úplně bez obav.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit