Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dokazuje to pouze že máš hodně špatný vkus a to nejen na ženy. *1* *1*
    Jak to že mě zase kradeš nick hradní posluho? Tvůj pán už po chlastem
    teda tvrdou prací naplněným dnem chrápe co? *1* *1* *1*
  • Zato my, blbci, ji platíme dál. Korejci aspoň ušetřili.
  • Také jsem se v ní spletla. Korytářka každým coulem. Ještě, že se odkopala včas.
  • Volím komunisty. Oni to totiž budou, kdo bude sestavovat příští vládu. Kalouska zavřou, Schw. bude velvyslancem v Antarktidě. Korektora si může vzít s sebou.
  • Klaus se odrovnal sam.Je to politicka mrtvola.
  • Jedině v tom případě, aby neuprchli před hněvem pracujícího lidu. Kdo je bez viny, ať po nich hodí kamenem - a hned tu bude mohyla.
  • Tebe nezajímají, ale mne ano!!
  • Klaus, Bobošíková a další, to jsou tak nezajímaví lidé, že mi nestojí vůbec za komentář. Divím se vám ostatním, že se takovými politickými mrtvolami zabýváte. Tady to beztak špatně dopadne, protože celková politická situace a poměry v této zemi jsou neskutečně tristní.
  • ... ej ty velkej filozofe :)))
  • Pana Zemana zvolilo 80 procent občanů, jediný konkurent bylo ospalé, nevzdělané, brebtající NIC, které mu nemohlo konkurovat ani ve snu nebo v bujné fantazii!,-, *14* *14*
  • ... proti tvému ksichtu je jeho prde* vysloveně nádherná, pako :)))
  • ... tobě by se žilo nejlépe mezi neandertálama :)))
  • ... je poněkud zábavné zamyslet se nad tím, kdo prozkoumal tuto věc do hloubky :)))
  • Za komunistů se žilo všem občanům nejlépe a bez válek. Jedině s komunisty se bude opět všem lidem žít nejlépe. Myslete na budoucnost - myslete na své děti. Volte KSČM. To je strana přijatelná pro všechen pracující lid a inteligenci. Oni nebyly zločinci, to byl celý svět kolem nás. To se ukazuje v plné nahotě v současnosti. Bída a hlad, zoufalství bezdomovců a žebráků. To dříve nebylo. Každý měl práci, byt, zajištěné zdravotnictví, školství a veškerou ostatní soc. péči. Každý si mohl užívat rekreace a lázní. Kdo tohle nevidí je potrhlý blb. Tohle je výsledek vlády pravičáků. Zadlužená a totálně zničená země, jakou svět nepamatuje.
    A to není vše a pořád to stačí na jejich vyhlazení (pravičáků) nebo co si tak říkají a urážejí pracující lid, který vše dosud platí a nazývají je ještě sockami. Kapitalismus musí být zničen a kapitalisté viset !!! Ať žije pracující lid !!! Rovnost, svornost, svoboda. Život nebo smrt !!! Pracující lid nemá co ztratit, ale jen získat ! Pryč s bestiálním kapitalismem !!!
  • fuj 20 . století
  • Volte KSČM - volte svojí šťastnou budoucnost ! Pryč s buržoazií! *14* *14* *14*
  • co ten ksicht pravicackej tu dela ještě? za mrize s nim!!!
  • Bacha tečka je cikán, Olažský Rom, aby bylo jasno!! *15* *2* *1*
  • proč i bohatý? jsem normální,nezávidím,přeji a starám se,možná to je bohatství,ale o to se musí zasloužit každý sám,
    ne jen natáhnout ruku a JÁ CHCI ! *3*
  • sám tvým kecům nevěříš

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit