Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pravičáci chtějí znova vládnout a znova krást. To jim nesmíme dovolit. Proti tomu se musí postavit sjednocená levice vedená nejslušnější a v celé naší moderní historie politická strana KSČM !!!! Volte KSČM - volte svojí šťastnou budoucnost ! Pryč s buržoazií, které je zapotřebí zabavit veškerý majetek, postavit před lidové soudy a nahnat do pracovních táborů, aby nahradili vše, co v republice a pracujícímu lidu ukradli !!!!
    • měli jsme vás rozvěšet hned. Teď to máme zpátky. Tahle rétorika "najslušnější strany" tady už byla. Chybí jenom oprátky.
      • Chlastáš jako prezident ? Který, Havel??
  • Za komunistů se žilo všem občanům nejlépe a bez válek. Jedině s komunisty se bude opět všem lidem žít nejlépe. Myslete na budoucnost - myslete na své děti. Volte KSČM. To je strana přijatelná pro všechen pracující lid a inteligenci. Oni nebyly zločinci, to byl celý svět kolem nás. To se ukazuje v plné nahotě v současnosti. Bída a hlad, zoufalství bezdomovců a žebráků. To dříve nebylo. Každý měl práci, byt, zajištěné zdravotnictví, školství a veškerou ostatní soc. péči. Každý si mohl užívat rekreace a lázní. Kdo tohle nevidí je potrhlý blb. Tohle je výsledek vlády pravičáků. Zadlužená a totálně zničená země, jakou svět nepamatuje.
    A to není vše a pořád to stačí na jejich vyhlazení (pravičáků) nebo co si tak říkají a urážejí pracující lid, který vše dosud platí a nazývají je ještě sockami. Kapitalismus musí být zničen a kapitalisté viset !!! Ať žije pracující lid !!! Rovnost, svornost, svoboda. Život nebo smrt !!! Pracující lid nemá co ztratit, ale jen získat ! Pryč s bestiálním kapitalismem !!!
    • Volím komunisty. Oni to totiž budou, kdo bude sestavovat příští vládu. Kalouska zavřou, Schw. bude velvyslancem v Antarktidě. Korektora si může vzít s sebou.
    • ... tobě by se žilo nejlépe mezi neandertálama :)))
      • Myslíš, jako s tvojí rodinou?, no, nabídka je to pěkná, kde vás blesk vyrazil z hajzlu, abychom vás našli?
  • Vendelína i s jeho bývalou ptákostranou jen do muzea voskových figurýn=politický skanzen.
    Bobošíková, opravdu, ale opravdu hrajete s falešnými kartami!!!!! *10*
  • Musím se podělit.Dostal jsem od přátel :Hymna ODS,rudý včera,modrý dnes-já jsem zloděj z ODS.Táta komouš-udavač-já na prachy vysavač!IQ tykve,modrý smích-s tunelem mi Topolpích!Sem tam pěkná provize-to je moje TOP vize!Já se za to nestydím/ viz Gazdík/-brzy škvarky uvidím!Po nás nejspíš potopa-zato může Evropa!Na všechno mám recept jistý -jen nevolte komunisty.Zkrácená verze tak pamatujte při volbách koho nevolit ODS a přeběhlíky.Modrá šance-ty jí máš s důchodem se neshledáš!
  • Se mi velice líbí a je to moja řeč!!! :


    Peppone (anonym)
    Pravičáci chtějí znova vládnout a znova krást. To jim nesmíme dovolit. Proti tomu se musí postavit sjednocená levice vedená nejslušnější a v celé naší moderní historie politická strana KSČM !!!! Volte KSČM - volte svojí šťastnou budoucnost ! Pryč s buržoazií, které je zapotřebí zabavit veškerý majetek, postavit před lidové soudy a nahnat do pracovních táborů, aby nahradili vše, co v republice a pracujícímu lidu ukradli !!!!
    • Poslední biva vzplála!Volím jen KSČM a nikdy jinak!Pryč s tyrany a zrádci všemi!
      • Klausi alias Anno, ještě je brzo, ještě není ta správná doba, a mezi námi, ty budeš zpívat jinde
      • To se mi nepovedlo mělo to být bitva!Omlouvám se jsem začínající proletářka *1*
        • *1* *1* *1* tak to joooo,ještě že začínáš *1* *1* *1*
    • Tobě někdo něco ukradl mírotvůrče? Tak to nahlaš na policii!Podle mě máš leda starý auto co nikdo nechce,děláš ve fabrice kde musíš makat a ne se zašívat jako pracující lid před odevzdáním vlády komunisty. Prostě takový netáhlo co závidí sousedovi slepici a užírá se myšlenkami,jak mu ji znárodnit,aby byla lidu *1* *3* -špatná zpráva pro tebe,léčit se to nedá,budeš s tím muset žít do smrti *2*
      • no- moment! jsem osvc , makam jako sroub pro tvou perdel!
        • Osvč? tak co si stěžuješ,když děláš na sebe.Jediné vysvětlení je,že kecáš,což asi bude pravda,nebo že kecáš,a to bude ono *1* *1* *1*
  • co ten ksicht pravicackej tu dela ještě? za mrize s nim!!!
    • ... proti tvému ksichtu je jeho prde* vysloveně nádherná, pako :)))
      • Tvému názoru se nedivím. Jeho perdel jsi viděl nesčetněkrát zvenku i zevnitř, viď? Vlezperdelko.
  • Pana Zemana zvolilo 80 procent občanů, jediný konkurent bylo ospalé, nevzdělané, brebtající NIC, které mu nemohlo konkurovat ani ve snu nebo v bujné fantazii!,-, *14* *14*
  • To je křiku proti pravici, ale nezapomeňte, že pravice tu nevládla. To co vládlo je levice v pravicových kabátech.
  • Ten narcis se pohřbil dávno a sám,měl by lozit kanálama
  • Díky výše napsanému je jen vidět, že v Česku nejde o pravicový a levicový program, o politiku strany. Je to jen hra o koryta, nelze říci o místa na kandidátkách, tak surové toto zjištění je.
    Stačí jen vzpomenout, že tyto praktiky přinesla oposmlouva obou manipulátorů Klause a Zemana, kterí vytvořili umně mafiánský systém ovládání politického spektra a rozdělili si jej.
    Dnes se hraje proto na průměrného voliče, který je snadno manipulovatelný a na podobné hry o koryta, jaké jsou nyní patrny u cssd v severomoravském regionu, se nedívá negativně, ale s oduševněním, jak to nějaké straně natře.
    Vítězí neustále politika komančů, kdy bylo důležité, zda kamarád seděl v nějakém jejich výboru a oni se na něj mohli odvolat i třeba při volbě místa pro sebe.
    TAk vítězí, co Zeman a Klaus zaseli. Věřím, že to svinstvo po nich se bude ještě dát vyčistit a půjde zase o politiku, ať levicovou nebo pravicovou

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit