Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • na rukou Klause je krev objeti trestnych cinu recividistu, ktere Klaus propustil svou amnestii !!! Jeho ostatni spatne skutky jsou proti tomu naprosto margialni...
    • Marginální oběti...
    • Klaus v žádném případě neskončil. Oba oposmluvníky čeká ještě osvěžující terapie v Bohnicích!
      To by tak hrálo, aby skončili oba jako slušní lidé, bolševičtí bastardi!
  • Klause už nerecyklujte,svou šanci měl a předvedl se *3* *3* *3* ,už máme v panoptiku další extra kousek *2* *2* *2*
    • Další chovanec Prognostického ústavu. Co tam ti chlapi šňupali, to je záhada. *1*
      Že by nějakou mozkovou Viagru??? *13* V každém případě to má stejné účinky, ale zasahuje to hlavně CNS. *5* *9*
  • Neuvěřitelný blábol. Nenávist některých je hrozná.
    • ... hloupost někdy generuje nenávist :)))
  • Co je autor zač, že může a chce napsat takovýto článek? Jaké má vzdělání, co vživotě přečetl, čí je to dítě?Když se dokáže otřít o tak vzďělaného inteligentního a nruvěřitelně pracovitého člověka
    Novináři, kteří ho za jeho vlastnost a pohrdábí s jejich polovzdělaností by se měli dohodnout je to gej( kukina) nebo kurevník ( který se zaměřuje na letušky)? Je to nevýznamný pisálek nebo stále citovaný člověk, kterého nepřehlédne ne jen autor, ale jezdí přednášet do celého světa? Nerozumí ekonomice nebo jeho bílým koněm je Kelner a Klaus vlastní celou PPF a široké okolí?
    Doporučuji každému, který tento přízpěvek přečte, aby si nejdříve prostudoval jeho knihu Česká republika na rozcestí - Klaus a kol., a pak se vyjařujte k tomu, že expreszident se mění v pošetilého staříka,
    • že Pavelka je postavička na http://www.zive.cz/Poradna/sc-20/default.aspx?consult=1 a sám si dal titul amatér *1* *1* *1*
    • i posetily starik muze byt vlastnikem koncernu, muze psat, muze prednaset dalsim posetilym starikum...to co je vi jen on sam...a jak rika jedna stara kniha - dle skutku poznate je...a my obcane jsme meli dost dlouho moznost pozorovat jeho cinnost
      • ... ty se nemůžeš vůbec na nic, blbe :)))
  • oba dedci uz mi jdou na nervy, otravuji atmosferu nasi republiky uz moc dlouho
    • ... nervy primitiva jako ty vydrzi hodne, republiku, blbe, neřeš, nemáš na nic :)))
  • Klaus, jako největší zrádce našeho národa, už měl dávno sedět za mřížemi...
    • že ani tak ne on, jako všichni co jej zneužili a nakonec donutili napsat pamflet Amnestie *3*
  • Klaus pro naši vlast také ledasco udělal dobrého.Je pravda,že ho leckdo kritizuje za privatizaci, amnestii atd. Furt tu zaznívá Havlův kult osobnosti.Stalinův kult tu také byl a co stálo budování pomníků z čehož si udělali dobrou živnost sochaři,kovolitci,malíři obrazů a další.A pak stavební firmy také se svými buldozery to bourali,sběrné suroviny měli tuny bezcenných knížek a spisů.A dějiny se třeba budou opakovat.Nezatracujme Klause,co říkal o naší zemi,šílené EU, humanitírním bombardování a tvoření nových států,migraci obyvatelstva,propagování lidských práv na úkor jiných-na to vše časem budeme vzpomínat a říkat,že měl pravdu.Klaus byl státník,který opravdu bojoval za svoji zem a ne jako noblesa Kája co by nás zaprodal cizincům.
  • KIMCID
    politická mrtvola
    • ... asi jako ty internetová :)))
  • jeho nejvic stve, ze neni uznavany ve svete jako on, zavist, zavist a nic nez zavist...za to na jeho pohrbu se pretvaroval v ramci toho, ze se sjel cely svet a on se mohl ukazat jako hlava statu, bohuzel na jeho banket pote nikdo z nich nesel
    • Vážený tak zavádějící názor jsem dlouho nečetl.Ke Klausovi teoretikovi se nebudu vyjadřovat.To co přišlo z líhně prognosťáku a s maskotem havlem,tak o tom něco vím,protože jsem bydlel ve Vodičkově ulici a toho vámi uznávaného člověka jsem viděl každý den a on mě také jako malého kluka.Západ a zejména USA chválí každého,kdo likvidoval společnost,která byla průmyslově vyspělá a vyznávala jiné hodnoty a to byl mír a snesitelné žití pro většinu obyvatel.A tento lokaj má na svědomí s pánem,který si myslel,že je největší ekonom na světě,společenský marazmus ,který lží tady nastolil.Můj otec po 49 roce byl zavřen na Borech společně s fašisty a byl vystaven jejich výsměchu,že proti ním bojoval a teď jsou na stejné lodi.Myslíte si,že budu chválit tento režim?Navíc nám byl ukraden majetek,který můj otec neukrad ani neodklonil a nevrácen.Věřte,že na jeho banket právě taková pakáž chodila-bylo to zadarmo.
  • Tragédií Klause je to, že měl i spousty dobrých, pragmatických, racionálních myšlenek. Ignoroval "politickou korektnost" a dokázal některé věci racionálně předvídat.
    Bohužel to vše bylo zatlačeno do pozadí jeho neuvěřitelnou ješitností a mnohými fatálními přešlapy. On je zkrátka člověk, který když šlápne do lejna, v žádném případě nepřizná že má botu hovnem umazanou. To Zeman jde ještě dál. Ten si to lejno rozmaže po ksichtě a bude tvrdit, že je to elixír. *1* *1* *1*
    Tímto vůbec nechci vyvyšovat Havla. Já sám nevím, jestli byl Havel jenom naivou, užitečným idiotem a nebo v tom bylo něco jiného. *7*
    • No pragmatický pro politiky znamená vyčúraný... Využít ve svůj prospěch. Koukám na foto Klaus trochu otekl a více zhloupnul. Zapomněl, co říkal Havlovi na pohřbu... Pokud nezapomněl, to je to , o čem píši. Tomu totiž politici říkají pragmatismus.
      • To je váš výklad pragmatizmu, budiž, v politice je všechno pokřivené. *3*
        Co je podle vás ale protipól té "vyčuranosti" ? Jakože ideologie? To je bohužel ještě horší. S ideologií můžete vést diskuze, dělat revoluce, ale ne spravovat stát. Stát je v podstatě firma spravující peníze daňových poplatníků. A každá firma, která funguje "ideologicky" zákonitě zkrachuje. Bez racionality to fungovat nemůže. Stát má ale naproti firmě tu výhodu, že může sdírat, okrádat a zadlužovat vlastní občany. Jenomže bez racionality se k tomu bankrotu dopracuje stejně, byť mu ty uvedené "výhody" umožňují natahovat agonii.
        *7*
    • něco mezi...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit