Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tady ty pubertální hovadiny se nadají číst, ale s článkem plně souhlasim, bohužel.
  • Ten trapný zpuchloň nedá pokoj.Nás by spíš zajímalo,kde má zašitých těch nakradených 1o,5 mld ,ty si přece do hrobu nevezme!
  • Už jsem to tu jednou psal na téma Kalousek a budu to opakovat i na téma Klaus. Nechte politické mrtvoly na pokoji a věnujte se aktuálním tématům. Vždyť to že si jich i takhle všímáte je udržuje v doměnce, že jsou ještě potřební.
    • Ano, je to součástí manipulace, a od hovad můžeme očekávat pouze hovadiny.
  • Vše co vyplave na povrch o Havlovi mne vůbec nemůže pobouřit.Jen je dobré to semtam připomenout aby se to nemalovalo moc na růžovo.
  • Tatík homouš, a jak hezky vypadá, ....
  • Tak to vidis Klaus.Vsem jsi pro srandu.Vyhlaseny zlodej propisek , ostuda teto zeme ktery kdyz v OSN promluvil zasedacka se vyprazdnovala.Z Hradu jsi vyficel zadnimi vratky a vseho vsudy ti sumari zahrali nekde v respiriu.A vzpominas jak pri tvoji posledni navsteve Brna na tebe volali - a uz se tady nevracej! Krasny pocit hnoje vsech hnoju,co?
    • a na hradě důstojný nastupce tak si označil narcisko svého kejmoše z opoziční smlovy,vy dva v modrooranžovém objetí prožíráte křehkou demokracii a ta sebranka kolem Vás.
  • Pořád se nás "někdo" snaží přesvědčit, že nás neustále něco pobuřuje........Když letěl Zeman z Číny soukromým letadlem Které měl pronajaté Kellner, tak to všechny strašně pobouřilo........
    Teď nás zase má pobouřit vyjádření Klause na adresu Havla.
    Ono ve skutečnosti nikoho nic nepobuřuje. To jenom novinářská špína by chtěla, aby se "tancovalo" jak ona píská. Ale howno !!
    • Teď se bavím jak je napadán Filip z KSČM a pořád stejným ksindlem za cestu do Ruska.Mě kdyby tam někdo pozval tak tam hned jedu se podívat kam pokročila široká strana majá radnaja,když si já začínám zpívat,kde domov můj akorát bory šumí než budou také rozkradeni nastojačku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit