Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Koukam ze tech statu,kteri se boji USA po prusvihu na Ukrajine je cim dal tim mene. To jsem zvedav co udela USA aby demonstrovalo svou moc.
    • nepřipadá mi, že by prcek Putin byl ten kdo vyhrál. Nastrčená ruská loutka nevyšla.
    • nepřehánějte to rusofilní manipulátoři s tím naklikáváním, většinou je to mimo realitu, to vám nikdo nezbaští, alespoň v těchto končinách.
  • Takto to dělají v reálu USA zcela běžně nejen v Hollywoodu - několik atentátů na Castra, Allendeho v CHille, Kadáffího, Sadáma, J.F. Kennedyho, Roberta Kennedyho a další. USA demokracie, svoboda a lidská práva.
    • pak ovšem nezapomeň také jmenovat zvěrstva z té druhé strany jako Lockerbie. CIA a KGB si nemá co vyčítat, stejný hnus.
  • Kim si doma hraje na Boha a tak nechápe že svět se kolem něj točit nebude. Chtít
    zakazovat parodie je ubohost a známka despocie. Pamatuju jak se u nás po roce 90
    politická smetánka vztekala že TV dává gumáky - jejich loutky které si z nich dělají legraci.
    Kim se nad takovou hloupost nedokáže povznést protože jeho Božská rodinka se považuje
    za pupek světa.

    V KLDR vládne paskvil - dědičná monarchie která seohání komunismem. Marx - odpůrce
    kasárenského komunismu i monarchie by se z nich v hrobě obracel.
    • Jaké by bylo pozdvižení, kdyby Korejci natočili veselohru "ZE STROMU, AŽ DO BÍLÉHO DOMU."???
  • Jen by mě zajímalo, jak se k tomu dostali - vždyť internet a podobné je tam tvrdě cenzurován, a že by jim to tam chtěli uvést v kinech moc nepočítám...
  • Provokatér Tečka s mnoha nicky, sám zaplňuje celou diskusi!
  • V USA není naprosto žádná demokracie, jen ta jejich pokřivená!!
    • V USA je plutokracie, vládnou nejbohatší - Bilderberg- Wall Street v čele s Rotchildy a Rockefellery a jednou za 4 roky uspořádají Hollywoodskou komedii na demokracii - pošlou sponzorské dary kandidátům, vyberou si jedoho - nejposlušnějšího maňáska- takovou ovci , toho si dosadí do Bílého domu jako na Ukrajině Porošenka, v Egyptě , Iráku a v dalších státech a ten pak musí skákat jak Bilderberg píská , protože nic není zadarmo, ani sponzorské dary. A vládne Bilderberg a zpitomělé ovce jim to baští. Ovšem díky zkušenostem a internetu se počet těchto ovcí rapidně snižuje, což USRAEL-Bilderberg nese velice nelibě.
    • Jak se dělá demokracie? Rád bych to věděl *4*
      • musíš mít prachy, velkou armádu a atombomby. Potom už stačí mít "zájmy", které jsou přednější než zájmy jiných. A je to....
  • Držím soudruhům z KLDR palce! Jen ať američtí imperialisté poznají jak chutná hněv pracujicího lidu!!!!!!!!!
    • Myluju tě soudruhu. Dojdeš zase na schůzu? Vem aji tůl tvoju rozdavačku. Čest!
    • Ty musíš být dem@ent první třídy. A nezapomeň na ruský imperialisty, tam je také kapitalismus. Přál bych ti, abys v tom režimu žil a tleskal jako o život tomuto soudruhovi co mu přeskočilo.
    • v KLDR není pracujícího lidu, jsou tam jen živořící otroci šíleného vládce a režimu
    • Vsadím se že pracujícímu lidu všeho světa je úplně jedno zda ten film poběží nebo ne.
      Vzteká se jen narcistní prcek Kim velký Pupek. *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
    • Hmmm,KLDR nema co ztratit a ma atomovku *8* Jen aby kvuli nim nezacala predcasne celosvetova houbarska sezona *1* *1* NT
  • Ten Kim asi opravdu nebude "normální", je to tragedie, celá ta Severní Korea, vizitka komunismu na planetě, kde už je běžný kanibalismus, to jste to soudruzi dopracovali *1*
    • Ono těch nenormálních je po světě bohužel více - začni tečko-Marcelo u sebe, pak přejdi do USRAELE, do Bruselu - a pak přidej i Kima.
    • Mýlíš se hňupe tečko, vizitkou komunizmu je Lidová komunistická Čína, dnes velmoc číslo jedna!
      • v Číně je kapitalismus pod vedením komunistické strany Číny, takže pod vedením soudruhů. V tomto případě si ovšem myslím, že je to pro tuto oblast a svět jenom dobře, protože kdyby neměli číňani nad sebou bič, tak by se to tam zvrhlo a to by nebylo dobře pro celý svět.
      • V Číně je normální divoký kapitalismus, pouze navenek se drží v Pekingu soudruzi,v Číně jsem byl, k našemu socializmu to má opravdu daleko.
        • Nemáš tečko - Mirku vzteklinu -? Divoký a zdivočelý jsi opravdu hoooodně.
        • Ano byl jsem tam prstem na mapě a vím všechno, jako vždy - tečka-Mirek - kecal za kecy Topnácky placený., Kárlem von Sajaraajtem za to chválený.
        • Ovšem vládnou jim komunisté a mladí nechtějí změnu, jsou spokojeni a k usamajdanu na náměstí Nebeského klidu r. 89, co zinscenovalya uplatily USA společně s vybranými disidenty a studenty už nová mladá generace nechce mít nic společného a nešla by do toho a dala tak USRAELI jasný signál a ránu mezi oči, až tam z toho mají bouli jako trojzubec a hlava se jim z toho zatočila jako na centrifugě.
  • Mi komunisti pot vedením našeho Vůdce supersoudruha Putina se taky možeme naštvat a zlykvydujeme tůto plnetu že enom komunistu zustanou! čest! A potom si v klidu podójíme kozla a bude dobře!
    • bohužel soudruh super Putin je soudruh kapitalista a u nás jsou soudruzi z ODS,TOP09 a KSČM jeho prodloužená ruka. Oblbuj inteligentněji vemeno.
  • Ano mi komunistyčtí spojenci držíme Kimovi palce aji ukazováčky aby ty jižní ymperyalisty pokomunistyčtil a aby býl pokoj. Čest!
    • Civic samozřejmě osobnosti Adam fastert servis lodě, konečně proč ne. P rr a tak dale. Hlavně dodržet pičny režim, převlada nazor ODS.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit