Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Jak jeden tak druhý mají svůj historický podíl na tom, že jsme po vtupu do EU,ale i před tím tam kde jsme a nevzpomínám si, že bychom byli na tom čím dál tím líp..EU z nás dělá akorát závislé a nesvéprávné porobence, kteří už nemají ani na to, být skutečnými pány ve své zemi a nic už nám tu skoro až na pozemkový fond a pár věcí nepatří.. Naše země bude vždy jen porobenec buď na tu či na onu stranu a pod nějakou nadvládou "nějaké říše". Jsme prostě pořád ještě jedna ze zemí v "ostbloku" a taky se tak s námi zachází i historicky jedná. Jsme každému dobří jen akorát na tu práci ,posluhování a vyrabování toho co si tu kde, kdo urve a odveze k sobě domů, buď za malý peníz či úplně zadarmo a my mu to ještě lokajsky naložíme s úsměvem na jeho vůz a na cestu s velkou úklonou zamáváme, jak se na poddané sluší a patří
  • Tento ubohý žvást psal snad osobně grebeníček, filip, nebo některý z dalších komunistických zrádců, vrahů, prolhanců a obdobného lidského odpadu.
   • Ale ale ty pacholku nebuď sprostý, když už nemáš inteligenci tak to nedávej najevo, kapišto?
    • Komuniste snad mezi lidi nepocitas,mam pravdu?Vzdyt vis,co to je za spodinu zvirat,jako potkani.
  • EU z nás nic "nedělá", protože EU, to jsme MY. Ovšem my sami se chováme jako nezodpovědní frackové a šašci a ostatní nám to velkoryse tolerují, v očekávání, že snad jednou dospějeme a zmoudříme.
   • Velmi hlloupy prispevek. Budi dojem, ze jeho autor je slepy a dusevne nemocny.
    • Nazdar Radko s koulema, jak ses vyspala.
    • Zensky by mely byti u plotny a ne psat svy polofraze do diskuzi.Vzhledem k jejich zmensenemu mozku by se mely chovat pokorne,a ne si hrat na Zeleznou Lady.
     • no podívejte, zmenšený mozek, a průměrná strčí i nadprůměrný mužský mozek do kapsy
     • Máš pravdu jedna taková husa už vládla v Británii a všichni známe jak katastrofálně to dopadlo
      • Hlavně za její vlády propuštění dělníci ti můžou o životním marasmu něco říct. Ale připrav se že moc hezký na poslech to nebude.
      • Mas spatne informace,tato dama je absolutni vyjimkou mezi zenami,a Britanii dostala po L.Party dost zadluzenou-a dostala ji z marasmu... *3*
   • Ty blbe, ty děláš pro EU, zklapni a běž omýt matku, zas je pokálená.
    • A jak to víš, že je pokálená, že by jsi byl soused, který do všeho strká nos? *12* .
     • Matka není pokálená ale koza už mečí, kozomrd už ji dlouho neutěšoval.
    • Podivej se ty komunistickej zkundyhnise,neurazej dotycneho pisatele rodice.Urazej si pisatele,ale netahej sem predky-JASNY?
     • Omlouvam se tak sem to nemyslel ja mam taky predky pofiderny proto sem takovy hlupak
      • Nebo mi naka komunisticka zruda krade nick. *12* *12* *12*
      • Ještě že se umíš omluvit!
 • Za šašky jste už hodně dlouho a to nejen u nás. Nic nového, přivykli jstesi zajisté už i vy, že?
 • Klaus má jediný odvahu říci PRAVDU. Ty peníze do záchranných fondů nikdy neuvidíme. Jsou to peníze vylévané do kanálu. Čeští politici jsou prasata, protože kvůli možnému korytu v Bruselu budou vychvalovat EU až do nebes. Přitom každý rozumný člověk vidí, co to způsobilo v jižních zemích - 20 - 28% nezaměstnanost. Tyto země dostávají peníze na život v EU a utratí tyto peníze na sociálních dávkách pro masu nezaměstnaných. Za rok se s tímto počtem lidí nestane vůbec nic a nezaměstnanost pokračuje dál A politici dál budou vybírat ve svých zeních peníze, aby je tam poslali znovu. K ničemu to nevede a výsledek bude jen jeden. Rozpad EU a každá země si bude řídit své hospodářství tak, aby se její lidé uživili a ne dle hlupáků z Bruselu. Je to až komické jak čeští politici v davech souhlasí s EU. Je tu obrovská podobnost s KSČ, kdy všichni souhlasili s touto stranou, aby neměli problémy v životě. Ať žijou ceští politický prasata.
  • je to tak,rozkrádají a ješte udelají oběh zachranných fondů z kterých ješte dál rozkrádají
   je to CHOBOTNICE ...............ŘETEZEC SPEKULANTŮ
   OBĚH FINANCÍÍ ................ROZUMNÝ ROZKRÁDAT DÁL
   MĚLI BY SI VŠECHNY STÁTY UVĚDOMIT NUTNU ZMĚNU ZA VZORU ,,ISLANDU
   HODNĚ LIDÍ NEMÁ o Islandské revoluci ponetí
   KDYBY mělo ,už by dávno začalo
   Zavadil vám dáva cestu ale musí jít VŠICHNI
  • Netřeba rozebírat, že Klaus podle pokynů z Moskvy se všemožně snaží rozrušit EU, ale především z ní vyrvat ČR, aby nám báťuška Putin mohl poskytnout "bratrskou pomoc". Možná má k Moskvě blíž i i pro své východní haličské kořeny, ale lhlavně je z Kremlu vydírán pro svou minulost. My do záchranných fondů žádné peníze nedáváme, naopak je možná někdy sami budeme potřebovat. Mohli jsme však během posledních dvou nebo tří let dostat z Evropských fondů v přepočtu téměř 800 miliard Kč, kdybychom ovšem neměli "nejlepší" ministry školství a podobné "odborníky". Ona si každá země řídí své hospodářství, některá to dělá tak, že prosperuje, např. Německo a některá se jenom veze, jako např. Řecko. A my se v důsledku své komunistické minulosti blížíme spíš k tomu Řecku. Před sto lety jsme si rozbili rakouskou monarchii, která se mohla stát jakousi středoevropskou stavovskou monarchií jako je např. Velká Británie a sídlo EU mohlo být v Praze namísto v Bruselu. Místo toho jsme "budovali socialismus" - nejdřív hnědý a potom rudý. Tak máme co jsme si vytvořili. Naše budoucnost je v EU, budoucích United States of Europe, které budou jistě decentralizované jako např. USA. Svou tradicí a kulturou patříme do Evropy, nikoli do Asie. Nechtějme ale pouze brát a mít výhody, někdy je také třeba v zájmu celku dát, aby se nám to mnohonásobně vrátilo. Mezi těmi "hlupáky z Bruselu" jsou také europoslanci, které jsme si sami zvolili. Komu se v Evropě nelíbí, může se odstěhovat kamkoli se mu zachce.
   • Pro tečku. Nemohu jinak než souhlasit se vším zde řečené....Ano, sama o sobě je EU dobrá myšlenka a proto je důležité, abychom ve Spojených státech evropských byli i nadále!!! Klaus-Pružinskij, protože jeho původní příjmení bylo haličské - Pružinskij - je politická prostitutka, která slouží(la) rudým zájmům a nyní její "pasák-Kreml" ji nemilosrdně vydírá tím co na něj ví....Běžná bolševicko - mafiánská praktika, když je potřeba někoho držet v šachu, zdiskreditovat, aby skákal, jak já pískám, tak na něj vytáhnu nějakého pěkně " uleželého kostlivce ze skříně " a vzhledem k velkému narcismu našeho Kikinky-Pružinského, který si dá záležet na tom , aby před světem vypadal jako vážený profesor ekonomie a přitom se údajně nedochovala ani diplomová práce na téma socialismus v praxi a jeho vědecká práce pro titul CSc. o RVHP se taktéž "údajně" nenašla. *8* *8* *8* Co více říci o našem ješitovi? Já myslím, že je toho tolik, že bychom z toho mohli vydat další pokračování Ottova slovníku naučného nebo spíše poučného??? *1* *1* *1* *7* *9* *1* *1* !!! Hlavně je důležité mít rozum v hrsti a slunce v paži !!! *1* *3* !!!! Obnovme společným silami svoji evropskou kulturu a identitu, která je nám násilím braná Asiaty, muslimy a rudými bratry z Východu !!!!
    • vy jste unikátní osel, ještě nemáte nabídku do televize?
   • Mě Rusové nevadí, jsou přátelští a pohostinní a takový bořšč a třeba pelmeně, to lidi zlatí nemá chybu. Šašlik taky není k zahození nebo halva pro mlsné jazyky a k tomu kafe. Rusové nejsou zase takoví vlci, jako vy dobruseluvlezisti. *3* *1* *14* *15* *4* *16* .
    • Ty jsi jen lidský odpad bez jakékoliv ceny, až chcípneš nikomu chybět nebudeš.
   • Ty bengálské prase, ty jsi někdy viděl Moskvu a nebo znáš politiku Ruska, že to zde glosuješ, fotr je taky zblitej a šoustanej?
    • Na to nemusím vidět Moskvu. Stačí co těch ruských prasat se už teď toulá po česku a myslí si - dobytk bolševicko rudej, že už jim to tady zase ptaří.
     • nestydíte se, za ten slovník i názory?
 • vypadáme jako šašci také proto, že potomek rodu, o němž kdysi Karel Havlíček napsal "Zle, matičko, zle,. Švarcmberci zde", tady mohl být zvolen do čehokoliv, kromě do vězeňské samosprávy, získal podplácením restituce, jak sám přiznal a není to jen on, občanství tahle parta potomků vrahů a lupičů, které se říká šlechta, získávala podezřele již v devadesátých létech a nebo se ztratlly doklady o tom, že jej nikdy neměl nebo jí bylo odebráno či se ho zřekla, fůj
 • S prezidentem v mnohém nesouhlasím, ale v tomto má setsakra pravdu *9*
 • Já si myslím, že jako šašci vypadáme, už když se někde objeví tento věčně vždy a všude chrápající pán. *2*
 • Můžou si gauneři směle podat ruce. Akorát zplundrovaná země kterou tu po sobě nechaj není k smíchu ale spíše k pláči.
 • Můj osobní názor je ten,že jeden je za 18 a druhý bez 2 za 20.Nevím o jakých politicích se tady píše či mluví.Má představa o politikovi je trochu jiná.Tady ti jsou převážně šašci a gauneři.Lidi mějte rozum je to potřeba ukončit,i když to asi samet nebude.Doufám,že se armáda pochlapí proti Peak.Pokud to panděro nepochopí,tak vytáhne tanky z muzea vč.letadel kasa a bude obsazovat Strakovou akademii.Je to smutné i neobratný komentář vrchního velitele.Ta dáma by měla v plné polní absolvovat ZVS v délce 2 roky a potom ostrou stáž v Iráku a Afganistánu.Bude ráda,když se vrátí starat se o rodinu jestli to ještě umí,pokud to uměla.
 • Jste sasci jiz od 89 roku. *16*
 • Ano, celá naše vláda je složena z počmáraných šašků a trojkoaliční parlament je hotový hanbinec. *12* *12* *12* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit