Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Šašek vypadá vždy jako šašek i kdyby se stavěl na hlavu nebude vypadat jinak, takže to sedí, je to Kocourkov vedený šašky takže vo co go ?
    • to není kocourkový systém to je system chronolog.vyvoja rozkradaní lidu narodu od 1989
      PŘED OČIMA veřejne bez jakého koliv ohledu VÝHODY pro všechny ,který vyčistili a čistí stát národu
      demokracie = MŮŽEŠ BÝT OBYČEJNÝ ČLOVEK Z TOHTO NÁRODU I POD MOSTEM
      vyhody nejen sobě každá vláda od 1989 ale především i tem spekulantům všech skupin rozkvétá
      a totalita slabší lidi aktivizovala do léčbní a zpátky do prac.procesu
      denodenně se o všem veřejně mluví bohužel jen mezi lidmi všeobecně ,,národ/ lid okomentuje vše dobře to vědí, vládní a ti ,který teží prosve zájmy
      TAK jak zvonili klíčemi .v 1989 ...............zazvonili oni všichni ,který postupně posedeli ve vláde ,v straně paralamente ,snemovně co by nevyužili když je im to nabídnuto
      NÁROD lid jen breptá na vše ,Zavadil vám to vše řekl : VŠICHNI se musí podílet na změne
  • Že jsme švejci to ví každy rozumny človek Čím větší nula tím víc si vyskakuje, vidět na připadu hlasováni o Izraeli a P.alestině. Celá Evropa je asi hloupá.
    • být Švejkem je důvod k pýše, to není ten Švcejk z hospody - To nechce klid. to je lidový hrdina, který, stejně jako údajně hloupý Honza, převeze všechno zlo. Takže Švejka neurážejte
    • celá Evropa je hloupá, ale já nejsem blbej, už jsem zrušil všechny účty a ať si Vás EU se vším vychutná *1* *1* *1* *1* *1* *1*
      • TAK jak každý stát v EU i náš stát /vlady od 1989 bez výjimky .Vyčistil obyčejným lidem všech skupín rozkrádaním postupne a dál vše před nosem a veřejne
        I ten EU paralament je třeba ŽIVIT PLATIT
        NEJEN ŽE doma ty darebáci vše čistí lidu národu ještě táhnou sedet do EU PARLAMENTU
        MILÍ ZLATÝ ,,,,změna je nutná
        jinak tu nemusíme denodenně řešit tlápaním kecy.............které jsou k ničemu
  • Ty vypadas jako klaun, smejde illuminatsky, nevzdelany!!! Klaus ma pravdu a jako jediny i format, aby se postavil Kabale, ktera vede Evropu do zahuby. Ale ja chci pripomenout skandalni hlasovani na pude OSN, kde Cesko provedlo tvoji zidovinu s hlasovanim o Palestine!!! Jako 1 z 9 statu celeho sveta!!! Tady si pripadam jako blbec, pred celym svetem se za tebe stydim...!!! At lidstvo promine volicum TOP09...
  • Hele, zloděj křičí, von je zloděj!Oba jsou to šašci, a mohou snad pouze soutěžit, kdje větší,V tomto případě bych ale sázel na pana hraběte.U něho je to totiž čitelné na první pohled!
  • Proč jako???? Vždyť jste!!!
  • Německé přísloví praví: Na sebe hleď jako ostříš, nad bližním přimhuř oči. *3*
    • Jistě jen to má drobnej háček. Pokud je člověk slušný a řídí se heslem kdo na mě kamenem já po něm chlebem a nastav druhou tvář tak je z něj v životě jenom otloukánek se kterým tito gauneři orají. já znám lepší vejrok: Lepší zemřít ve stoje než živořit na kolenou.
  • Kde jsou normální chlapi,co by dělali normální slušnou politiku? Počkejte přijdou na vás kvéty eu a přijdou mezi vás řádit babochlapi. *1* *1* *1*
  • Ten starý dědek už vypadal jako šašek,když bral ministerské koryto.Jako kandidát na prezidenta spíše připomíná obrv.la.
    • MYSLÍM,ŽE NENÍ TEŽKÉ rozumět tomu proč ho tam nekterí dali
      pro SVOJE zájmy do širšího okruhu.......................dobry den
  • Ano, vypadáme jako šašci, protože ODS si intrikami a vyhrožováním toho pomatence a vlastizrádce Klause dosadila na hrad. A nedokázala ho sesadit a poslat do blázince když v důsledku své pomatenosti škodil naši zemi. Zvolte si ožralu Zemana bude ostuda ještě větší, až bude na nějakém mezinárodním fóru nazývat přítomné pitomci.
    • Kozomrde hledala tě tady koza, už jsi s ní byl?
  • Já jsem názoru, že Václav Klaus činí dobře. Hospodařit systémem půjčování peněz je zbytné. Každý stát v EÚ si musí uvědomit , že na dluh se nedá hospodařit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit