Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Baráky s Bombama dostal Nobelovku,ale čest a sláva patří Putinovi.!!!
    • KIMCID
      nobelovku už dostalo hodně zločinců
  • KIMCID
    Hlmute máš pravdu,ale svět to nechce slyšet.
  • Jsem Čapisral Tečka, zvaný debílek. Nemám práci, protože při každý preventivní prohlídce mne, kvůli pokročilé duševní chorobě, hned vyhoděj. Tak jsem na úřadu práce, protože makat manuálně nikdy nebudu!!! Ale mám se dobře, jsem placenej kgb, abych zde budil zdání, že v česku jsou samí rusofilní primitivní komouši. Moc se mi to nedaří, takže musím krást nicky, jako např. XXL, pusinka, jura, kritik, a další, často i s fotkama. Bohužel rubl neustále klesá a nikdo ho nechce, takže začínám prodělávat. Asi se brzy uchýlím do nějakého ústavu pro choromyslný, tam je jídlo zdarma. *1* *1* *1*
    • My to víme, Blbý Tečko, že nejsi placený v rublech, a to co tady předvádíš, je zoufalá snaha zaměnit svoji blbou tečkovskou identitu a vydávat se za kágébáka, ale tvoje dosavadní projevy tě prozrazují a usvědčují, že sloužíš jiným pánům. Tak neblbni a hlavně nesestavuj tak dlouhý příspěvek, úplně tě to vyčerpá zůstaň u výkřiků jako Na Rusa patří klacek a Co tomu říká Kreml atd. Ale diskuzi neopouštěj, nevzdávej to, my tě tady rádi vidíme, protože s tebou je neuvěřitelná sranda.
    • My už to ale o tobě víme Čapisrale. Nicméně tvoje snaha vždy pobaví *5*
  • Kdo ví, co budem plácat, až nám bude 84. Kdo ví, jestli nám vůbec někdy bude??? *1* *1* *1*
    • Podle toho, jak zde kdakate uz je Vam bud 100 a mate pokrocileho Alzheimera, nebo vam Ukr
      v uniforme CA 1968 prefikl starou ,Vy jste jej pokladal za Rusa a dodnes jste to "nevydejchal". *7*
    • Kdes nechal svůj přiteplenej obrázek, čapisralí mamrde? *15*
      • Si mi ho ukrad, rudej zloději nicků. *12* *12* *12*
        • Copak, okusils svůj vlastní recept a nechutná ti? Tak bacha, ať ti neprdne cévka v palici *5*
          • No, vypadá to, že tobě už prdla. Mozek už nefunguje, takže myslíš řitním otvorem, čapisrale tečko. *12*
            • Máš to marný Čapisrale, každej tě pozná *15*
  • Státníci mají myslet na svoje lidi, ekonomický rozvoj, zaměstnanost a co udělali korytáři EU svými proamerickými sankcemi !!! Pro obyčejné lidi pravý opak.
  • zajímavé, jak státníci a geńerálové a prokurátorky haagského tribunálu vždy prohlédnou, když jsou od válu, Znamená to jediné . byl jim milejší flek než slušnost a čest a teď se to snaží napravit, nicméne už to napravit nejde.¨¨

    Pan Putin se na Evropu vykašle, svět kráčí dopředu a ona vzad.
    • Jo jo, je na dobrý cestě k matce přírodě, rusové budou zase žrát přirozenou stravu - kořínky a na Evropu se můžou vykašlat. Jsem rád, pusinko, že si konečně rozumíme a že rusko nepovažuješ za Evropu. *3*
  • Kohl má pravdu, že společenský pokrok jde kupředu.
  • Čapisral Tečka je zvláštní druh zdejšího debila. Dříve vystupoval pod nickem ". (anonym)", poté začal krást nicky každému, kdo měl opačný názor. Nakonec se uchýlil k taktice několika účtů a nicků a hlavně k píchání uživatele Not CSSD a teď prý taky dalšího zdejšího debila s nickem "antiblb". Není už třeba uvádět Tečkovu identitu - modří již dávno vědí a žlutí tuší.
    VÝRAZNÝM ZNAKEM tohoto debila jsou hlavně patologická RUSOFOBIE, ZEMANOFOBIE a velmi omezená slovní zásoba, která se skládá z pár základních slov, které pořád v příspěvcích opakuje, např. komunisti, bolševici, fašisti, fašista Putler, CCCP a pak slovních patvarů jako např. komušisti nebo rusofašisti. Je třeba pozmanemat, že toto individum vpodstatě není schopno souvislé argumentace a jediné co umí je lhát a zasírat pod několika nicky celou diskuzi. Jako poslední výkřik svého zoufalství nadává ostatním do komunistů, bolševiků nebo rusofilů a nakonec použije váš vlastní nick, pod kterým pak píše. Jeho výskyt provází obvykle okamžité několikanásobné plusy u jeho příspěvků.
    Tečkovy poslední známé nicky jsou Hmm, Herman, Honza, Hilda, Alenka, Alina, Mirka, Hospodář, Sergej, jiřik, clen kscm, kanibal z CCCP, uklízečka z Kremlu…
    Toto vypatlané imbecilní individum je naprosto nevhodné k jakékoliv diskuzi a komunikací s ním jen tratíte čas...
    • Neber jméno Boží do tý svý rudý tlamy nadarmo. *1* *1* *1*
  • Ruská chátra stejně na tu svoji drzost dojede.Běžné země Evropy rusákama opovrhují.To jen tady na Tiscali se najdou zástupy proruských přitakávačů kteří by našeho někdejšího okupanta zas viděli prohánět se tankama po Praze.Dokonce ten na Hradě by si tady volyňské čechy nalifroval do republiky.Dal jim bydlení i důchody.Ještě že je převážná část lidí realistická a rusákama opovrhuje dlouhodobě a kopali by je až na hranice.
    • ale jdi ty bretpto, Rusko je váženo na všechny strany a je proč. třeba v Berlíně proběhly demonstrace za zvukůl ruské hymny na jeho podporu v ukrajinské krizi - ne všichni si nechali vymýt mozek jako ty
    • Volynští nejsou rusové a protože žijí na fašistické ukrajině bojí se o život,to že je tamdemokracie si namlouváme,protože nám to demokraticky poručil velký bratr USA
      • Volyňští nemohoubýt Rusové, když jsou Ukrajinci *1*
        • To, ze na Ukrajine ziji uz od porazky krymskych Tataru Katerinou Velikou z nich Ukrajince jeste nedela. Mimochodem, ti z nich, kteri tam zazili banderovce 1942-1944 by ti o tom mohli vypravet. *7* *16* *16*
          • A co ti vyprávěli, že je Hitler na čas osvobodil od bolševismu? *16*
            • Ne, ale pokud chci videt, z ceho i eses blili at se podivam na http:/novysmer.cz/index.pttp? option=com content&view=article&id 1594. Docela "husty" "demokrate" medikologu.
  • To promluvil ten pravý zkorumpovanec, Kohlova rodina je pořádně zadrápnuta v ruském plynu a ropě *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit