Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Již vidím,že stále víc ovčanů se stávají občané a zvedají roušku lží pravdoláskařů o USA a EU.Doufám,že tento marazmus brzy skončí a těch pár primitivů si musí uvědomit,že psát na těchto diskuzích je kontraproduktivní,že se nepíše rok 1989 a že tady je pořád Ježíšek,památka zesnulých a dušičky a ne exportovaný paskvil Made in USA.Kohl je velmi pragmatický politik a ne šaškové a zloději říkající si od r.1989 politici a je vidět,že nepůsobil na prognostické zašívárně neovladatelných komunistů u komunistů,díky jim je tento národ tam,kde je.Bez morálky ,bez budoucnosti a ztracenou mladou generací a to je špatně.
  • Velmi zajimava tiskovka klubu Valdaj, otazky pro Putina: http://youtube.com/watch?v=e8nleiBtsHc
  • A fašisti z KSČ se z toho zbláznili.
    • Ty se zblaznit nemuzes; kdo evidentne blazen je,tomu se to nestane/ze by se mohl zblaznit jeste jednou/. *1*
  • Já se z teho zblázním , já blb.
    • Se ti nedivím, soudruhu.
      • Už ji máš natrhlou?
  • Prý tomu tečkovi natrhl nějaký surovec zadek, fakt ho lituji, je to takový chudáček a všichni ho bijou a mučí!!
    • On pak z bolesti píše takové nepřístojnosti, ale za to můžou ti jeho mučitelé kteří ho znásilňují a bijí.
      • On dá totiž na schůzi každému. Grebeníček ho úplně miluje a já zas nic.
        • grebeníček je krasavec, přesnej typ komouše. *1*
  • Neoblbe, ty musíš být dementních kreténů král, když máš tolik nicků.
  • My Rusi všecky Ukrajince povražřdíme a bude tady klid! Šak sme si to zvolili!
    • Přeně tak!
  • V USA je půl miliardy hladových lidí a zbytek postupně utíká do Ruska , aby se mněli dobře. To se píše v Haló novinách a proto je to pravda!
    • kdyby USA nekradly na celém světě, kdoví, jak by to bylo s jejich nasyceností...
    • Je to tak.
  • Jak se asi mají fašisti z KSČM?
  • A vůbec, co na to fašista Putin?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit