Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Článek je napsán velmi jednostraně, pro-unijně. Pravda je taková, že vypadneme li ze spolku, stane se to, že ONI nás budou stále potřebovat, kam by jinak umisťovali své zboží? A to co jde odsud je kvalitní také více než jsme si ochotni připustit. Ekonomika je na politicích méně závislá než si myslíme. A mimochodem, kde jsou největší objevená naleziště lithia na světě?? ANO - v Čechách. Takže zájem bude veliký převeliký a mohli bysme se tu mít velmi dobře, jenže korporace se už třepo na uzurpování práv na těžbu, aby v ČR zase nic nezůstalo.
    • Potěšilo mě, že mezi těmi zdejšími "diskutéry" zazněl rozumný hlas. Ale obvykle zdejší "výkřiky" nečtu. Škoda, že tahle diskuze není moderovaná. Byla by mnohem, kratší.
  • Ale no tak občan ty tu každého urážíš soudruhy tak holt počítej s odvetou.
    • přééésně, Grebeníčka na něj








      PCHE !!!
  • jsu čirou náhodou kolem a hle, havloidi se tu množí jako kobylky

    vivat svobodný Krym, vivat svobodná Venezuela






    YEAH !!!
  • Koukám, jak Putilínovi (placeni?) kolaboranti a vlastizrádci nás svými kecy zase táhnou do východních stepí.
    • Kde jaký Putinovi kolaboranti. Z čeho tak usuzuješ?
      Z toho že má někdo jiný(demokratický ) názor než ty?
      • "Qui bono?" Kdo usiluje o rozbití EU, budoucích USE, aby ji mohl postupně ovládnout? Zakrslík Putler trpící napoleonským komplexem nedostatečně vyvinutých malých lidí, který sní o tom, že je vládcem 4. říše.
        • Napoleonský komplex Merkel , Macron ano.Jinak s pleteš.
  • http://www.denik.cz/z_domova/opozice-kritizuje-kvuli-kvotam-evropskou-komisi-i-vladu-20170613.html
    • Komunistický kolaborant, vlastizrádce, psychopat, konfident StB, taková kreatura, že ji ani komunisti nevzali do své smečky, přestože se tam třikrát cpal. A to jak zneužil svou presidentskou funkci, na kterou byl dosazen svými kumpány (tzv. "amnestie"), za to patří ta kreatura doživotně do kriminálu.
      • Tolik zášti? A přitom ti byl milejší než Zeman?
        Koukám že ty taky měníš názory jak boty *1* *1*
        • Soudruhu, já jsem Zemana nevolil. Ten je stejný jako Kikina, vždy byli kámoši v prognosťáku. Jenom ten Zeman je inteligentnější a mazanější. A to říkám stále.
          • Taky jsem neříkal nic o volbě SOUDRUHU
            • Omlouvám se za přehlédnutí. Samozřejmě Kikinu volil parlament a ne občané. A právě v důsledku toho, že ho tam "bývalí" dosadili - jeden soudruh vyhrožoval "asi půjde někdo sedět, když se tam nedostane Klaus - a proto námi zvolení představitelé vymysleli zcela nevhodnou, netypickou z Ústavy vybočující přímou volbu. A proto tam straší ten ožrala a Putinův poskok.

              Jinak já jsem "soudruh" nikdy nebyl, i když mě tak soudruzi oslovovali.
  • Nestalo by se vůbec nic.Vystoupit z NATO a EU,aby máslo nebylo za 50 Kč a další z nesmyslů EU.Viz inportované nemoci šílené krávy a šílení úřednici z EU.Prasečí mor.V době skutečné demokracie si nepamatuji něco takového.
    • přéééésně

      a zase budou startky za 4 kčs






      YEAH !!!!
  • Z Bruselu máme možnost získat na další období 550 miliard Kč (dle kursu). Krásné číslo. Tyto peníze jsou rozpočtovány na 8 let.
    Do Bruselu posíláme ročně přímo asi 40 miliard. Tzn. 8 x 40 = 320 miliard.
    V dividendách jde na západ cca 260 miliard ročně.
    Nazpět asi 20 miliard. (Potvrdil to i Paroubek na Primě jako bývalý premiér.)

    Tudíž na západ jde ročně cca 240 miliard. Za 8 let to je 8 x 240 = 1 920 miliard. Tzn., že z České republiky odchází 1920 + 320 = 2 240 miliard !!!!!! Tzn., že do České republiky přichází (z EU ) 550 miliard !!!!!!
    • Pane, vaše srovnání má „drobný“ nedostatek. Okázale upozorňuje na dividendy, ale zamlčuje zahraniční investice (i reinvestice). Zkuste to s nimi.
      • Pane, psal jsem to dost jasně "V dividendách jde na západ cca 260 miliard ročně.
        Nazpět asi 20 miliard.
    • V tom právě tkví umění našich západních kamarádů, pěkně nás vydrancovat a ještě v nás vzbudit dojem, co pro nás všechno udělali, a že jim máme být vděční, protože mi samotní jsme naprosto neschopní, a tudíž jako občané druhé kategorie a tupci uděláme nejlíp, když budeme držet hubu a krok.
      • Měli jsme nesmírně bohatá ložiska uranu, za který nám Velká Britanie nabízela ohromný blahobyt na mnoho desítek let. Jenomže to zabral CCCP jako válečnou kořist (?!) a naši nejlepší lidé tam ten uran museli za nelidských otrockých podmínek obývat pro výrobu ruských atomových bomb k dobývání světa.
        • jEN uran? tak to je v pohodě.My sice z sovětského svazu a teď z ruska bereme to životně důležité.
          Ale pořád ti občane nebraní to nedělat.
          • Jistě že nám neukradli jenom uran, ale i svobodu, demokracii, civilizované mezilidské vztahy. A vnutili nám místo toho své způsoby primitivních stepních divochů.
            A nyní nám dodávají ropu a plyn. Nic jiného dodávat nemohou, protože je to rozvojová země. A musí s něčím obchodovat, aby nepochcípali. Ale nejsou sami kdo ty suroviny mají. Nehledě na to, že za chvíli nebude potřeba ani jedno ani druhé.
            • Hlavně se nenech rušit a hul ten kvalitní matroš dál.
            • své způsoby primitivních stepních divochů? prosím rozveď?
        • Británii se nedá věřit ani pozdrav. Hodili nás do chřtánu Hitlerovi a pak ukradli naše zlato ze kterého si brali co se jim zachtělo a když naši piloti umírali aby je zachránili před Luftwaffe tak jim naůčtovali i tkaničky do bot. Než obchodovat s Británií, to raději všechno co mám zdarma daruji například Africe. Jsem si jist, že by to byl výhodnější obchod.
          • Ono to bylo všechno trochu jinak. Ale to je potřeba místo poslouchání komunistických keců keců číst historickou literaturu a seznámit se s fakty.
            • To mne zajímá. Jak to bylo, Povídej...přeháněj....ale ušetři mne prosímtě nabiflovaných propagandistických odrhovaček. nemusíš mi dokazovat, že je znáš.......uveď pravdivá věcná fakta.....
            • opravdu si nejsem jist jestli ty žvásty máš naučené nazpaměť anebo těm blbostem opravdu věříš. Ty dělíš svět pouze na dvě strany "kdo tě chválí a souhlasí s tebou, je prý "demograt" a kdo má trochu jiný názor poznatky zkušenosti je automaticky bolševik rusofil a bůhví co ještě. Prozraď mi PLATÍ TI ZA TY ŽVÁSTY ANEBO MÁŠ OPRAVDU TAK VYMETENÝ MOZEK ŽE TĚM KRAVINÁM SKUTEČNĚ VĚŘÍŠ??????
            • Problém je že místo komunistických keců posloucháme levičácký Brusel
  • karban.milan
    Potřebovali bychom Trumpa jako prezidenta a Putina jako premiéra, pak bychom z EU vyfrčeli se vztyčeným ukazováčkem směrem k Bruselu!
    • Tvé řeči jsou hloupé a vlastizrádné. *16* *12* *16* *12* *16*
      • Proč Trump je představitel toho nejlepšího ze západu. Putin toho nejlepšího z východu?
  • Evropská směrnice o zbraních bude v ČR dál platit! Europoslanec Pospíšil ukazuje na velký klam lidí


    ROZHOVOR Srovnávat východní blok s dobrovolným svazkem demokratických států vyznávajících hodnoty lidských práv a humanismu připadá europoslanci Jiřímu Pospíšilovi úplně absurdní. Reaguje tak na výrok prezidenta Miloše Zemana, který srovnal Evropskou unii s Varšavskou smlouvou. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz také europoslanec za TOP 09 a STAN vyjádřil obavy, že „excesy prezidenta Miloše Zemana budou dál narůstat“.
    • Proti pozitivním excesům nelze nic namítat, naopak, lze je jen vítat. Ať žije pan prezident Zeman. Ono to jako exces připadá různým šílencům, kteří chtějí naší zemi vydat na pospas muslimskoarabskoafrickým hordám.
      • "pan prezident zeman" - co to je, kdo to je???
        Není to náhodou ten dementní rusácko-číˇnanský kolaborant s prolhanou populisticky žvástavou ovarovou držkou zmazanou exkrementy z olizování putinovi řiti???
    • Protokol registrace svazků agenturního a kontrarozvědného rozpracování
      Zaveden dne 22. 11.1983
      Registrující útvar: Statisticko evidenční odbor FMV
      Registrační číslo: 27296
      Krycí jméno: MAN
      Příjmení (název): Zeman
      Jméno: Miloš
      Datum narození 28. 09. 1944

      Svazek zničen 5. 12. 1989
      • přesto stále :Důvěra v prezidenta opět roste, s politikou je spokojen jen každý devátý
        Důvěra v prezidenta v červnu po výraznějším propadu v předchozím měsíci vzrostla. Mírně si polepšila také vláda. Vyplývá to z průzkumu, který dnes zveřejnilo Centrum pro výzkum veřejného mínění (CVVM). Tradičně nejvyšší důvěře obyvatel se i minulý měsíc těšili starostové a obecní zastupitelstva.
  • EU vlastně ani moc nepotřebujeme. Důležité je především aby fungovalo internetové spojení do Alabamy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit