Přejít na výpis diskuzí
Kolik stojí křeslo ve vládě 'neúplatného' prezidenta
29.12.2016 | Pavel Jégl
100 příspěvků
-
Američané tomu říkají pay-to-play, tedy zaplať a můžeš hrát..U nás se tomu zase celé generace..říká, kdo maže, ten jede a nebo..ruka ruku myje..Na celém světě není země., či politici, co by se nechovali stejně, včetně i těch "svatých"..To vždy platilo, platí a platit i bude..
-
-
Druhé v pořadí jsou tzv. státní elity USA, možná jen jejich mocensky nejsilnější část. Indicie jsou následující: George Friedman, ředitel uznávané analyticko-bezpečnostní instituce Stratfor, v prezentaci dostupné na videu zveřejňuje tezi, že v posledních 100 letech bylo základním zahraničněpolitickým úkolem USA všemi prostředky zabránit spolupráci Ruska a Německa. Americké elity mají dlouhodobý názor, že spolupracující Rusko a Německo (dnes EU) je jedinou skutečnou dlouhodobou hrozbou USA. Když si uvědomíme, kdo vydělával na 1. i 2. světové válce, poněkud z toho mrazí. Druhou indicií jsou práce jistého Thomase Barneta, který se cca 20 let pohybuje v blízkosti vlád USA (blízký spolupracovník jednoho z nejvlivnějších jestřábů, Donalda Rumsfelda), který napsal např. toto: „Konečným cílem je homogenizace všech států na zeměkouli. Toho musí být dosaženo smíšením ras s cílem vzniku světlé hnědé rasy v Evropě. Proto musí Evropa přijmout ročně 1,5 milionu přistěhovalců z třetího světa. Výsledkem tak bude vznik populace s průměrným IQ 90, lidí, kteří budou příliš hloupí na to, aby chápali, ale dost inteligentní, aby pracovali.“ Toto samozřejmě není oficiální vládní doktrína, ale některé vlivové skupiny ji prostřednictvím mocenských institucí klidně mohou podporovat. A mít dostatečné páky na evropské politiky. Vzpomínáte na prozrazené odposlechy telefonů Angely Merkelové americkou NSA? Této verzi reality dávám 65 % pravděpodobnost.
-
-
A jak se ukázalo, spolupráce hnědého socialistického Německa a rudého socialistického CCCP (Pakt Molotov-Ribbentrop) přinesla obyvatelům Evropy i Asie nesmírné utrpení. Rusko je stále mentalitou středověký dobyvačný stát srovnatelný s osmanskou říší. Problém je v tom, že tato země se středověkou mentalitou má díky svým loupeživým výpravám zbraně 21. století.
-
-
A stačí napsat že jsi bezmocný
-
-
-
-
z mnoha havloidních křečí. Jen klid, už to nebude dlouho trvat, za chvíli bude konec *5*
-
jochochó autor: Pavel Jégl, komouš autor: Pavel Jégl, vypatlanej STBáckej hovaďák autor: Pavel Jégl, jdi doprdele ty buzerantskej havloide!!!
-
-
Ani delfín nepochopí co chceš povědět.
-
-
pitomec tvýho formátu nechápe nic, blbče
-
-
-
Rusko v reakci na nové sankce ze strany Spojených států a vyhoštění 35 ruských diplomatů z USA uzavřelo Anglo-americkou školu v Moskvě....
Vidím,že administrativa končícího prezidenta USA to té,která bude pracovat pod vedením D.Trumpa rozhodně neulehčuje - spíš dělá všechno proto,aby mu období jeho panování v oválné pracovně co nejvíce znepříjemnila a to i za cenu toho,že zničí,co sami v oblasti zahraniční politiky vybudovali.
To je smutné. Také tím jen ještě více zdůrazňují,jak zoufale se cítí,když se chovají stylem - po nás potopa.
Jak dalece byly volby kýmsi zmanipulovány netuším. Avšak dle všeho k nepřípustnému ovlivňování a podvodům docházelo,což vyplynulo z jejich vlastních šetření - kupodivu však ze strany demokratů,proto také přepočítávání hlasů v dalších státech sami demokraté skrečovali.
Veřejným tajemstvím je,že v diplomatických sborech agenti jsou. A to všude - v tomto ohledu si nemají ani tyto dvě velmoci co vyčítat. -
To ví naprosto přesně pisálek z tiscali *1*
-
Sluníčkovej článek. To má být reklama nebo anti? *11*
-
Rusko je mírumilovná země!
-
Prašivci z USA vyhostí ruské diplomaty prý za ovlivňování voleb, však oni americké zrůdy mohou taky ovlivnit na oplátku volby v Rusku, z 90% podpory Putina můžou udělat 89%
-
-
Na Rusa platí jedině pořádný klacek: vyprášit kožich a zahnat zpátky do stepi.
V CCCP se jistě "volí" tak jako se "volilo" u nás: 99.99 % volilo KSČ (tenkrát ještě bez "M") -
-
Jak tě čtu, tobě práší kožich klackem každý den a ještě se semo tamo trefí do hlavy.
-
-
-
Nechápu proč končící president USA, škodí vlastní zemi a lidem v ní. Asi není američan, jiné vysvětlení není!
-
-
Nejen, že není američan, ale poslouchá nadnárodní finanční tlupu okolo FED.
-
Nemáš čím chápat, neb nemáš mozek.
-
-
Ať žije Putin. Ten Emeričanům naklepal kosu..hi..hi..ten ušatej opičák se z toho nemůže vzpamatovat..hi.hi