Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... odbory dříve plnily funkci sociální, protože na to měly, aby pomáhaly pracujícím v tíživých situacích. V podstatě neměly proti čemu bojovat, protože všichni měli práci a dokonce museli pracovat i ti kteří dnes pobírají sociální dávky protože pracovat nemusí. Byla kategorizace pracovních činností a neplatily se nesmyslné odměny za nicnedělání ... odměna byla za množství a jakost vykonané práce ... a v tom je rozdíl, který nynější odboráři už neumějí a ani nechtějí pochopit ... *1*
  • Komárek, to je ten pán co v r. 1990 sliboval marku za tři koruny, čiíli euro za šest? Takových chytráků jsme měli tucty a tenhle navíc "radil" Fidelovi a Kuba podle toho i dopadla. Komárek je prostě jen kecálek...
  • Kecal by měl svůj důchod rozdat lidem co pracovali a inflace je zrujnovala 18 kč = marka. Ona ta instituce to má nějaké popletené do dneška místo aby elektroicky soustředili informace ostatních úřadů tak tisknou sčítání lidu ?
  • ZA Komárka bude koruna jako marka.
  • Tentokrát jsou lidé hodně naštvaní a jde jim o všechno. Aby nemohli mít děti z důvodu, že je neuživí, tak to už je vrchol. Já kdybych byl mladý, tak v této zemi nejsem ani minutu. Za stejnou práci venku budu mít alespoň pětinásobek a budeme tram slušně žít. Tady živoříme.
    • >>> Já kdybych byl mladý, tak v této zemi nejsem ani minutu. <<<
      Jako mladý bych určitě nekecal a něco dělal pro změnu tohoto systému.
      Jako starý jsem rád, že nás osvobodila Rudá armáda a nechcípl jsem někde podle hitlerovského plánu. Makal jsem, vydělal jsem, měl jsem vše a mám vše co potřebuji, slušný důchod o který se mne tento systém pokouší obrat a to tím způsobem, že všechno zdražuje a důchody v poslední době chce snižovat ve prospěch novodůchodců s vysokými platy. To nelze dělat zpětně, protože se tím deformuje relace původního výpočtu důchodů, kdy odměna byla podle podle množství a kvality odvedené práce.
    • Pětinásobek? Tak to zkus i se svými kamarády. Takových řečí partiček z hospod jsme tu měli...
  • Češi rádi polykají návnadu i s navijákem.Nemluvě o 89,naposledy tu s Řeckem.Teď opatrně zdvihají hlavičky a rozhlíží se po někom,jak je jejich zvykem,kdo by jim tu návnadu z krku vytáhnul.A jak tu hlavičku trochu vystrčí,už jim tam zase nějakou tu návnadu někdo strčí. *3*
  • Komárek byl také jeden z těch,který pomáhal udělat z obyčejného českého blba,blba ještě většího, než byl původně.Komárek už měl mnoho roků makat ,v pracovních táborech,až by se mu od zadku kouřilo.Aby pomohl odčinit škody které této zemi nadělal.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit