Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ještě fašizující baby a je to v Česju v prdeli s těmi medii. Nějaká Holušová - věštkyně z Česka. Na tu dají ve světě. Pokračuje antiruská propaganda a když někdo poruší dohodu - tak ze Západu se ozve, že to bylo Rusko. Fakt připravená zrada ze Západu jako obvykle.
    • žádná češka - je to ukroška vyslaná sem síajej aby nás postavila do,latě... che
    • Prostě ti vadí jiný než Kremelský názor. Gratuluji ti. Jsi pravý komunista. *1* *1*
      • Soudružko omyl, já si za kopmunistů dovoloval dost,ale argumenty a nestalo se mi,že by mě někdo mazal nebo mínusoval jako teď,když mám jiný názor na Západ,který mě velmi zklamal a dal bych si pár facek,že jsem argumentoval a soudruzi mi říkali ,víme,že si synek kapitalisty a není to tam jak si myslíš a je to pravda.Tehdy jsem si stěžoval na dovezený vadný výrobek ,promtně vyměněný a nyní jídlo hnus na Ntou a výsledek ,ne výměna,ale okecávání.Skutky soudružko ,ne kecy těmi se nikdo nenají.
  • Ten článek Holuši odpovídá tomu, co dnes hlásili z USA:"Američané hlásili zemětřesení v Rusku,místo toho bylo v Atlantiku! Zdá se že se ve své protiruské zanícenosti dost sekli, není-liž pravda??
    • Zdejší Rusofilové zase tvrdí že sankce neúčinkují i když jde Ruská ekonomika ke dnu.
  • Stropnického podpora fašismu a genocidě na východě Ukrajiny
    1. 1. 2015
    Česká republika: Česká armáda, která se topí v přebytcích, se rozhodla darovat část nadbytečné zimní výstroje ukrajinské fašistické juntě. "Materiální pomoc zahrnuje podle ministerstva například dva tisíce kabátů vzor 97 s vložkou, 800 bot vzor 95 či tři tisíce plyšových ušanek," praví se v článku.Tak to je moc dobře. Jednak si to můžeme dovolit, a jednak to pomůže dobré věci. Teple oblečení ukrajinští vojáci budou radostněji vybíjet polozmrzlé Ukrajince, kteří mají prostě smůlu, jim nikdo oblečení zdarma neposkytne. Pokud by se nějaký ten chrabrý banderovský voják zranil, převezou ho do ČR, kde mu poskytneme bezplatnou léčbu.
    *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11*
    STOP podpoře fašismu v ČR!!!
    • STOP podpoře Ruské agrese na Ukrajině v ČR!
  • Na co také máme být podle Miroslavy Němcové hrdí: Seznam hlavních amerických intervencí, tajných operací a různých válečných zločinů
    13. 2. 2015 Chelemendik
    „Třesu se někdy o svou vlast, když pomyslím na to, že Bůh je spravedlivý.“ - Thomas Jefferson
    „Věřím, že všichni ti, kteří těží z války a přispívají k jejímu vzniku, by měli být zastřeleni hned první den občany své země.“ - Ernest Hemingway
    Jen v letech 1661-1774 byl z Afriky do USA dovezen asi jeden milion živých otroků a více než devět milionů zemřelo po cestě. Příjmy otrokářů z této operace v cenách poloviny 18. století byly nejméně 2 miliardy dolarů, což na tu dobu byla astronomická částka.

    http://www.novarepublika.cz/2015/02/na-co-take-mame-byt-podle-miroslavy.html
    *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
    • Ty jsi komunistický zabedněnec
  • Alino - my vCesku máme takové prastaré přísloví - NEPŘEJ JINÉMU - CO NECHCEŠ ABY SE STALO TOBĚ.. měla by sis to zapamatovaat... žádný strom neroste do nebe....
  • V DLR odmítli propouštět ukrajinské ozbrojence z Děbalceva se zbraněmi
    13. 2. 2015 zdroj
    Ukrajinští vojáci, kteří jsou v obklíčení u Děbalceva, mohou opustit kotel beze zbraní a techniky. Uvedl to ministr obrany samozvané Doněcké lidové republiky Vladimír Kononov v rozhovoru s "Kommersant FM". "Vůdce Doněcké lidové republiky nabídl vyjít beze zbraní, když tam zanechají zbraně, techniku, pak je propustíme. Jestliže se bude opakovat ilovajský kotel, sami víte, jak to všechno skončilo, řekl Kononov. Beze zbraní je propustíme, se zbraněmi nepropustíme ani jednoho člověka."

    *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5*

    SLÁVA NOVOROSSII, SMRT FAŠISTŮM!!! *16*
  • Včerejší telefonický rozhovor prezidentů:
    Putin:" Baracku, jestli nepřestaneš s těmi vyhrůžkami a provokacemi, tak tě pozvu 9. května na přehlídku ruských vojsk!"
    Obama:" Do Moskvy??"
    Putin:" Ne do Washingtonu!!!"
    • A do toho se vložila Frau Merkel: "Puňťo, zalez do boudy a přestaň štěkat nebo ti zase zmaluju záda holí." *1*
      • nebo, když dovolíte, vážený pane prezidente, přijedeme s kamarádem na chviličku do Moskvy, kdybyste nás, prosím pěkně, přijal...... děkuji, děkuji moc *2* *2* *2* *2*
    • To teď frčí u vás v Moskvě, soudruhu?
      • Ne, v celém Česku krom Bechyně a Orlíku.
        • to je pouze tvoje přání kolaborante a nejsem z Prahy ani z Bechyně. Nepřeháněj to s tou ruskou propagandou, vidíš jak jsi lehce uvěřil svým bludům.
  • Dovolím si malou úvahu.
    USSA na dohody kašle a chce válku. Rusko dobře ví, že nejde o Ukrajinu ale o jeho vlastní území a nerostné bohatství.
    Tedy Rusko boj nevzdá a poučeno tím, že dohoda s fašisty je nemožná mu nezbývá žádná možnost než boj.
    Představitelé Novorossie se rovněž nevzdají obhájených území.
    Takže to vypadá bledě, vypadá to na válku.
    Snad nepotkám na bojišti soudružku Pusinku musel bych jí udělat to co udělal Brad Pitt důstojníkovi SS na konci filmu Hanebný pancharti *16*
  • clanek je jedna velka nafoukla proti-ruska propaganda, ktera se prikrmuje ve vsech mediich jiz nekolik mesicu. zadna fakta, zadne informace, jen plky. pro informace si dojdete treba na protiproud.parlamentnilisty.cz nebo na twitter.com kde hledejte hashtagy tipu #ukraine #donbas #NewRussia atd.
  • Alino. Zdá se, že jsi ta baba, co o ní Slováci říkají:"ČO SA BABE CHCELO, TO SA BABE ZDALO!" No jak to dopadlo, si řekneme do roka.
    A jinak jestli nevíš, tak cena ropy Brent dnes stoupla nad 60 USD. A jak se ceny ropy zvednou a vyroste rubl, tak se bude měnit situace ve prospěch Ruska.
    Generální ředitel koncernu ENI dokonce předpovídá, že s ohledem na pokles investic do těžby ropy se mohou cenu vyšplhat až k 200 USD.. A uvidíme, jestli se ti bláznivé sny, odpovídající tvému přání a touze budou zdát i potom.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit