Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Parádní večer! Jedna holka zahnala Putinovu partu pohádkářů na útěk.

    Jdu vydělávat chlapci. Zítra vás tu zase budu rozčilovat psaním pravdy. *15* *15*
    • Ty a ta redaktorka jste ostudou tohoto státu. Jste zaslepeni nenávistí a fanatismem. Lidé jako vy maji na svědomy ty nejhorši genocidy lidstva ve jménu demokracie. Patříte na smetiště dějin...
    • Jsi trapná. Právě připravuji novou nálož. Jdi vydělávat roztahováním nožek. Na nic jiného se nehodíš. *1* Njn. V noci pracují jen zloději, ku.vy a občas poslanci, ale ti mají tu drzost krást za bílého dne. *1*
  • Zlý soudruhu ihned navštiv psychiatra.

    CIA se neobtěžuje psát články na Tiscali pro 5 zdejších Rudých přízraků kteří marně
    sní o návratu starých časů kdy se s rudou knížkou dalo vraždit a krást. *15* *15*
    • Ale rozdávat papíry barvy RGB 197, 1,1 je s "30 stříbrnými" cestou jednoho blíže nejmenovaného USA velvyslanectví.
  • Komu zvoní hrana? No přeci Rudému Rusku!! *14* *14*

    Autorka je chytrá a emancipovaná žena jako já. Děkuji za napsaná pravdivá slova.

    Ano komunistická šlechta v tržním Babišovském převleku přichází díky sankcím a pádu
    ekonomiky o peníze a její úspory se mění v bezcenný papír.
    Nestojí o chudý Krym který budou uset dotovat a jsou ochotni vrátit kořist pokud
    Západ uvolní sankční sevření. Putine bal kufr. *15* *15*
    • jseš soudružko jen na mytí nádobí, toto je pro tebe vysoká politika
    • Emancipovaná v rozkroku *1*
      • Jsi naštvaný že tě tam nepustím na návštěvu. *2* *2*
    • Jak jinak, naše soudružka pracovnice CIA. Holka máš to jistě těžký, jsem schopen tě uspokojit jen na bojišti. To bude prča, jsem demokrat, sundám ti kalhoty a dostaneš 20 pádlem kalašnikova na holovou prdelku, když budeš mít pulču, tak ocelovým kartáčem. To je mezi soudruhy dobrý zvyk.
      • Jsem ráda že propagujete Ruské Rudé barbarské metody. Proto budu jako
        správná demokratka proti zlu co přichází z Kremlu i nadále tvrdě bojovat.
        • Já mám vnoučata, v jejich zájmu budu do konce svého života bojovat proti zlu, které přichází z USA.
          • Nebýt materiální pomoci z USA tvé Rusko padlo již v roce 1942: *2* *2*
            • nebýt ruska tak tu nejsi *7*
        • životnost pěšáka je možná 5 minut užijte si je *3*
    • autorka bude patrně stejná pusy jako vy,ale nepředbíhejme do pondělka času dost
    • už mlč alino
  • Pravda pravdoucí. Ta se proruskofašistickým kolaborantům z KSČ nebude ani trošku líbit, protože pravda je jejich úhlavní nepřítel. Blíží se konec válečného štváče Putina - světu se uleví.
    • Oni mají svoji pravdu, nadiktovanou fašisty z Kremlu. V Haló novinách.
  • Článek mě provokuje,že asi Česku.Tiskem proběhla zpráva,že nám Rusové snížili dodávku plynu.Kam asi šel?S velkým humbukem se psalo o poklesu cen nafty a benzinu o pár haléřů a dnes již zase skokové navýšení jak jsem si kontroloval na pumpách.Zjišťuji,že mě již nebaví reagovat na hloupé komentáře.
  • Žil, byl, adin Raz Putin.
  • Búďet chljéba tovóryšč Půtin?
    • Slevnil jsem ti vodku! Tak drž hubu, nebo skončíš (v lepším případě) v gulagu!
  • http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/5531-neuzitecna-minska-dohoda-kterou-vsichni-chteli-dulezite-shrnuti
  • Tak je to a vzteklé bzučení Rusofilů na tom vůbec nic nezmění.

    Vojáci chtějí válčit protože z toho bohatnou. Stačí se podívat jak Ruské velení zbohatlo
    na odsunu z Východní EU a na válce v Čečensku.

    Překabátěna Rudá šlechta je však majetnější a mocnější. Té jde jen o peníze a ne o
    chudou Ukrajinu kterou budou muset dotovat. Chtějí se vzdát lupu.
    Pokud Putin neposlechne padne.
    • Je asi zbytečné se opakovat ale slovani nidky válku nevyvolali, jen se bránili. Válčit chce ami, je to v jejich povaze - impérium. Jsem slušný člověk,slovan a vím, že válku chcete, ale potom bůh s vámi.
    • chudá Ukrajina....vy ani nevíte o čem píšete. Urážíte jednu z nejůrodnějších zemí na světě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit