Přejít na výpis diskuzí

Komunista a estébák Kučera rezignoval na funkci radního Jihočeského kraje

26.2.2013 18:52
44 příspěvků

Komunista Václav Kučera, jenž byl před rokem 1989 evidován jako rezident Státní bezpečnosti (StB), dnes rezignoval na místo v radě Jihočeského kraje. Oznámil to novinářům po smírčím jednání ČSSD s KSČM. Na jeho místo komunisté hejtmanovi navrhli Hanu Rodinovou a za odstoupivší radní pro školství Vítězslavu...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Zeman je můj prezident!!!
  • Zeman není můj president a nemůže být presidentem slušných lidí:

   Protokol registrace svazků agenturního a kontrarozvědného rozpracování zaveden dne 22. 11.1983
   Registrační číslo: 27296
   Krycí jméno: MAN
   Příjmení (název): Zeman
   Jméno: Miloš
   Datum narození 28. 09. 1944
   http://www.abscr.cz/cs/vyhledavani-archivni-pomucky
   • Mýlíš se, je to tvůj prezident, a bude i kdybys dělal veletoče na rukou nebo metal kozelce (což ale při tvém věku je nepravděpodobné).Pokud myslíš že je tvůj prezident Obama nebo Dalajláma, obrať se na lékaře psychiatra, ten už tě z omylu vyvede, a nasadí správnou léčbu, nechej si poradit!!
 • na straně jedné demonstrují proti straně, která byla zvolena v demokratických volbách. Na straně druhé jim nevadí, že se rozkradl a rozkrádá dále stát. Vypadá to, jako kdyby byli najatí jistou stranou k provokacím. Zapomínají také, že se západ na nás několikrát vykašlal v minulosti, a proto tady byli komouši.
 • Můj prezident je Zeman!!!
  • Protokol registrace svazků agenturního a kontrarozvědného rozpracování
   Zaveden dne 22. 11.1983
   Registrující útvar: Statisticko evidenční odbor FMV
   Registrační číslo: 27296
   Krycí jméno: MAN
   Příjmení (název): Zeman
   Jméno: Miloš
   Datum narození 28. 09. 1944

   http://www.abscr.cz/cs/vyhledavani-archivni-pomucky
   • To už víme a teď prozraď, jaké je tvoje pravé krycí jméno, nebo budeš zase hrát mrtvého brouka?
 • Prostě národ chce socializmus.Lidé totiž vědí, že sedá žít lépe a šťastněji, protože to zažili a může oba systémy porovnat. A pár zmanipulovaných křiklounů to nezmění. Každý cítí, že to takhle prostě dál nejde.Tento systém není schopen už ze své podstaty řešit potíže tohoto světa.
 • Komunistické bestie stejně jako nacistické bestie nepatří do civilizovaného světa. Jak je vidět, ty kreatury se ani po 23 letech nezměnily a neváhají jít se klanět vrahovi Gottwaldovi.
  Jsou nepoučitelní, tak jedině na doživotí do kriminálu a ty pomatené do psychiatrické léčebny.

  EXISTENCE KSČ(m) ODPORUJE NAŠEMU PRÁVNÍMU ŘÁDU!
  • Jestli je na tom s debilitou jako ty celá vaše rodina, tak si musíte skutečně užívat. Přeji vám to, ale prosím, obšťastňujte se mezi sebou a nelezte s tím mezi slušné čtenáře. Nás to skutečně nebaví., i když vás litujeme.
  • S tím opakováním stále stejných frází do zblbnutí máš velkou šanci se dostat do blázince ty sám. Moc si to bereš k srdci, sám svět nespasíš. Nejsi přece Rambo z amerického filmu.
 • jj, nejste s námi jste proti nám, heslo z 50 let a ODS jej oprášila.....
 • Komunisté jsou nepoučitelní. Musí přece vědět, že z pár křiklounů na náměstích udělají média obrovskou demonstraci. Tím, že zastupitelé kteří mají nevyvratitelnou minulost, kterou společnost není schopna "spolknout", kazí získané portfolio z posledního období.
  Vedoucí KSČM by se tím měli zabývat, jinak bude tato strana ztrácet body.
  • Naopak, spis bude ziskavat. Ne kazdymu je pochuti, ze se porad ustupuje ustavicne protestujici mensine, ktera vyznava pouze tu svou "demokracii"
   • To by si měli uvědomit sociální demokraté a konkrétním způsobem se vyjádřit k "Bohumínskému usnesení". Sociální demokracie nějak sází na to, že základna KSČM postupně "vymře". ČSSD se ale může stát že bude "umírat" jako ODS. Měli by se domluvit na spolupráci,neboli, tzv. otočit "bohumínské usnesení". Smůla KSČM je, že Filip a spol jsou absolutně neschopní vést stranu. Co nejrychleji by mělo dojít ke změně.
 • Přátelé mongoloidi,zachovejte paniku,mám pro vás skvělou zprávu: Všichni nezvolení (a tedy na rozdíl od jihočeského radního bez demokratického mandátu) "estébáci" na vnitru, prokuraturách a v justici OVŠEMŽE ZÚSTÁVAJÍ!!! *5* *16*
 • Jak to je s potravinami v Německu
  Cena potravin je citlivé téma, které se dotýká každého z nás. Proto Věci veřejné opakovaně upozorňují na jejich vysokou cenu, které navíc od ledna zvýšením DPH ještě vzrostla. Drahota je zapříčiněna pokřivením tržního prostředí, za které může špatný zákon o významné tržní síle. Ten jde na ruku velkododavatelům jako je Andrej Babiš nebo Plzeňský Prazdroj.
  • Jasný,Pišto,noviny citovat umíš,takže číst asi taky...jsi jen trochu mimo ostatně jako pořád,což si ten,kdo je mimo pořád,vlastně ani nemůže uvědomit,takže jsi šťastný člověk,piš dál! *13*
 • no to je tedy problém, který mne opravdu pálí, co jsou proti tomu církevní restituce, co jsou proti tomu korupční kauzy a co jsou proti tomu tuneláže našich zdrojů, voják nebo kdo to byl, spolupracoval s policií, hrůza mne bere

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit