Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • toho Hitlera velebíte vy, přebarvení komoušové do modra. Už jste nám pár hereckých estrád tady předvedli. Slušným lidem se z komunistů a fašistů zvedá žaludek.
  • tak nám ukažte ten pořádek v Rusku, které tak velebíte komunisti. O tom pořádku tam se totiž nesmí psát.
  • Nechci se zastávat Havla, ale takových ožralů za komunistů v době totality bylo a jeden z nich, stalinistický komunista byl Gottwald.
  • To nechce žádný nový Samet,ale pořádně krutou revoluci,která bude se všemi lumpy,kteří se po komunistech prolhali k moci,jednat tak krutě,že staří lumpové začnou masově velebit nebožtíka Hitlera,jaký že to byl velký humanista,oproti mladé generaci u moci.Se starými lumpy musí mladá generace jednat hrdě a hlavně tvrdě.
  • Kdyby komunisté vykopali od koryt všechny lumpy ,kteří se jim od údajné revoluce dostali do vedení a nahradili je slušnými lidmi,tak už dnes mohli být pro voliče jedničkou.S lumpy ,které mají komunisté ve vedení se může stát,že při revoluci národ vybije komunisty jako první.protože by pouze zacláněli revolucionářům při zavádění pořádku.
  • Havel byl největší prolhanec a ožrala.Škoda,že ho komunisté nezastřelili hned,jak prvně vlezl na tribunu oblbovat národ kapitalistickým rájem.Ten měl jen na koulení sudů v pivovaře.Do politiky ho neměli pouštět.
  • Na hranicích nás nekontrolují,ale ponižují v různých Penny apod.Hranice nejsou na to také jednou dojedeme.To byla největší blbost je rušit.Hranice vždy byly již od středověku.Dnes nám sem vleze kdejaký hajzl vystřílí rodinu a uteče do USA.
  • Tato země nepotřebuje armádu ,která za peníze našeho státu, bojuje za zájmy nejzločinější země světa,tedy USA.Česko potřebuje,místo armády,zprovoznit dostatek katovských mučíren a ty osadit co nejkrutějšími katy.Pak všech ten lidský dobytek,který se po komunistech prolhal k moci a stále Česko zbídačuje,na těchto katovských mučírnách, odporážet s bezbřehou krutostí.V co nejkvalitnější práci,co nejkrutějších katů je lepší budoucnost mladé a budoucích generací.
  • Souhlas.Včera jsem se díval na dva z chátry 77 Malý a Sokol zlatník prý profesor na VŠ.Kdyby měl VUML tak by mi byl milejší.Diskutující jim šli do těla myslím ,že měli propocené i podvlíkačky a ten černoprdelník se tam také projevil.Jedním slovem hnus.
  • Ale moment: komunistická ideologie spolu s fašismem BYLY postaveny MIMO ZÁKON, jakýmpak právem tedy existuje dále KSČM? Jakým právem kandiduje ve všech možných volbách? Občané to nevědí? Proč je volí? Jakým právem jsou v parlamentě a všude jinde? Vyznávají snad něco jiného než tuto mimo zákon postavenou ideologii???
  • Nekecej mi tady nesmysly.Já musel být dělník,protože otec byl živnostník,proto jsem nemohl na školu s vyznamenáním,ale do učení a vůbec toho nelituji,protože dnes si mohu lecos udělat a nemusím být v rukách vydřiduchů,kteří nevědí co zato.A tu chatu jsem si s rodinou postavil sám,dnes asi stěží,ale nechlamstal jsem po hospodách,nekouřil a šetřil a jezdil každý rok s dětma k moři,protože se komunisti snažili mladým rodinám pomoci.Plat byl takový,že jsem rodinu uživil tak můžu porovnávat.A věř,že jsem nikoho neviděl se válet po dílnách a ve funkcích se nekradlo jako dnes,protože byl zákon vlčí smečky.Takový swoudruh šel hned od válu a ne,aby přešel jinam a byl na kandidátce jako při těchto posledních volbách.
  • A ty tady kecat a psát voloviny.
  • Také jsem se díval.Byla to hrůza co tam žvanila ta charta zlatník Sokol prý profesor a Malý větší pokrytec než DUKa.Vysychalo jim v krku jak se potili.Doufám,že tady nebudou orgie ,v loni to již bylo na facky.
  • Ten pořádek v USA máme možnost sledovat skoro každý den.Akorát to je tam lepší v tom ,že ho policie okamžitě zastřelí a není jim na obtíž.
  • a co má ODS, plná lidí chovajících se jako ruští oligarchové společného s USA, nic. Oligarcha Klaus z ODS je Putinova prodloužená ruka v tomto státě, kdyby tady platili zákony jako na západě a v USA, tak by tady byl pořádek.
  • Je to jen kachna, komouši ve volbách propadli, ale jeden komouš, co se dostal do zastupitelstva pisálkům stačí, aby z toho udělali komunistické obrození.
  • Já vás řadím k fašistickým komoušům, co mají blízko k ODS a TOP09 než k ČSSD, demokracie je pro vás smrt, proto tak ječíte špíny. Však váš vámi zvolený guru na Hradě tady plenil ostošest.
  • vždyť všechno to co tady jmenujete je dílo kryptokomouše Klause, co ho dostali komoušové do sedla. Né po Havlovi ale po ODS a Klausovi tady zůstala nenávist a podvodníci. Kdo tady zhasl a dal možnost zlodějům aby drancovali tuto zemi? Jednoduchá odpověď. Umíte jenom brečet a nepřiznat svojí chybu a nemalujte si dobu vašeho totalitního vládnutí, vždyť tady byl bordel, že se to ani popsat nedá.
  • Jen pockej.....
  • Jen škoda, že je jich tak málo.Bylo by třeba vrátit tam všechny, tedy ty poctivé a pracovité, kteří se podíleli na tehdejších velkých úspěších,V obcích a městech býval pořádek, panovala prosperita a bezpečnost!Dnes je občan týrán úřady, exekutory, podvodníky všeho druhu a večer aby se bál vyjít z bytu.Po Havlovi nám tu zůstala jen lež a nenávist a spousta podvodníků a vyžírků!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit