Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak zas zalez
  • ale jen o tom, že jsi opravdu Pepek Vyskoč! Zákazy pro trestnou činnost jsou nutné na celém světě! O pracovních táborech pro nepřizpůsobivé jsem sice nepsal, ale kde jinde se mají tito parazité společnosti přizpůsobit? Devizové přísliby byly vynucené nepřátelskými západními státy a devizy musely být šetrně rozdělované do hospodářství (na to co nevyrábíme, netěžíme, nebo co u nás neroste, např.banány) a mezi turisty! Umístěnky dostávali studenti před ukončením školy (dnes by padli na kolena aby něco takového dostali), protože školství bylo plánované, aby se nestalo, že se "předimensuje" nějaký obor a vzniknou noví nezaměstnaní, a naopak v jiných oborech budou chybět lidi. O tom už můžu jenom snít...
    Tak vyskoč, Pepku!
  • Jsi snad zázračný prcek?
  • Kolik za to mám, to tě nemusí zajímat nevzdělanče !
  • Když nemáš práci, tak co ti zbývá modrý hajjzle ?
  • Klaus-člen , Havel-člen,Kalousek když by se mohl ještě jako člen KDU ocitnout mimo mísu chtěl s komunisty taky vládnout. Pro mě horší osobnosti, než ty, kteří ve straně zůstali. Chce to nový samet, ale ne s amnestií ale znárodněním nakradeného a plnými doly těchto zlodějů,jejich právníků, kmotrů , šlechty..........
  • Nová lež ? Dříve neustálý tlak a teď Soroz - kulaté čtverečky ! Tak jednoduché to není.
  • Rudé *12* vylézají z nor....
  • Tečko-Pusinko, ty jsi největší rudý z-d *16*
  • Už mně ti estébáci lezou krkem.Babiš to začal, lustrační zákon je na nic, jsou to zmetkové.
  • Nechapu co vam vadi? U nas na radnici jsou v ODS taky ty samy komunisti co tam byli pred rokem 89 :-DDD A nikdo kvuli tomu clanek nepise ...
  • k takovému čuurákovi se hlásí zase jenom čurááci jako jsi ty ,ty porevoluční nulo.Neznáš historii a chceš tady kázat.Havel byl obyčejné,vypité praase,které mělo kriminál jako v bavlnce,komunisti si jej hýčkali,protože dobře věděli,že až jim dojde dech,tak že je to bezpáteřní hoovado podrží a přesně tak se i stalo.Co ta nula udělala pro tento stát,kromě toho,že tady vítal odpad z celého světa-počínaje Dalajlámou a konče bezvýznamnou Barmskou kráávou.Byl jsem v Číně panáčku a viděl jsem na vlastní oči,co jsou tibetané za špinavou a primitivní verbež...jsou horší jak cikáni a Havel se takovýchto ksindlůů zastával.To je hanba,jakou tomuto národu nedělal ani Hácha...Spolu s těmi bandity z prognostického ústavu umožnil rozkradení této země,hnuus,špína a faleš,to byl Havel.A ještě po tom dobyytkovi pojmenujou letiště...to je možný jenom u nás,díky takovým ubožákům jako byl havel a jemu podobní.Slušný člověk se mu může tak akorát vychcatt na hrob *1*
  • Nemůže jít ven, pořád lítá na schůze a už mu z těch keců haraší. *1*
  • No no, to dělali, ale z nakradenýho. Když za 20 let nakradený prošustrovali, museli si na ochranu zavolat ruský tanky. *12*
  • Ano, tak to bylo, kradli ale jen zloději a říkali tomu kdo nekrade, okrádá rodinu. Ale byli to prachsprostí zloději, za každýho režimu.
  • Prostějov vyráběl nejnemodernější a nejdražší hadry na světě, podnikové krámy prázdné, tak co s nimi, naložit do lihu?
  • No já, jako důchodce si myslím, že dělníci by měli makat, mladí se učit a důchodci tolik nežrat. Žádný roh, ksč, ssm, strana důchodci za životní jistoty, co žerou brouky. *2*
  • Pusinko neraduj se, to jsou jen takový novinářský kachny, víš? Komouší jsou na tom v komunále stejně jako předtím, ne-li hůře, akorát, že s těmi zločinci co získali většinu nechce nikdo spolupracovat, tak zbyli, velice omezeně, komouši. A jinak když neřadíš čssd k levičákům, koho tam řadíš, ksč a ksčm? Tak se neboj a řekni to rovnou. Jinak za levičáky se zpravidla označuje ultralevice, tedy komouši, za ultrapravici, dnes, náckové, takže máte spolu hodně společného. *1*
  • Muže byt i hůř!
  • Aspoň se nenudíte ani v pracovní době, vy kucí ušatý!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit