Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevím,nerozumím této splečnosti.Ale za komunistů nebylo vše tak černé jak teď pořád mladí,nezkušení,vyřvávaj .Tak jen vzpomínám,nebyl ,při předání moci,tak zadluženej stát jako dnes.Spíš dlužili nám.Nebylo tolik bezdomovců,nezaměstnaných,žebráků.Zdravotnictví zadara,no a při "všimném" ,dnes úplatku,také vše šlo.Československé zdravotnictví mělo dobré jméno ve světě.Já díky komunistům chodím neb jsem prodělal polio-obrnu a díky několika operacím (zdarma) a pravidelném pobytu ve Velkých Losinách a Janských lázních ,dlouhodobých pobytů a také zadarmo jsem na tom docela dobře.Nebýt toho,a dnes to čeká postižené DMO - dětskou mozkovou obrnou,bych byl nemohoucí,nechodil,jen jezdil s cizí pomocí na vozíku.Dnec chtějí lázně zrušit,zrušit pravidelnou lázeňskou léčbu.Ne úplně likvidovat ale nechat vše platit.A postižení,tělesně postižení,invalidní důchodci,na to mít prostě nebudou.a jejich zdr.stav se bude rychle a nenávratně zhoršovat.Odebírají finanční pomoc,nebo silně omezují,na zakoupení kompenzačních pomůcek,finance na bezmocnost (platíme si z toho osobního asistenta) prostě není na nic nárok.Je to stejné,jako by beznohému zdravý tvrdil,jak se hezky chdí na protézách.A nebo,jakto občas slyšíme od zdravých a od posudkových lékařů - Vy se máte,máte příspěvek na benzin,vyhrazené parkovací místo před domem,příspěvek na zakoupení auta.Takže kdy bylo pro nemocné,staré,invalidní lépe???Dnes NE!!
    • EuroSamurai
      "mladí,nezkušení" To řeknětě mojí babičce a vysvětlete jí proč její syn už nežije .
      • Blbe,neříkám,že vše bylo košér.Ale nebylo vše špatné.A dnes nikoho nezabijí v kriminále ale chcípne hlady nebo umrzne jako bezdomáč na ulici.
    • Máš pradvdu.Co si dvaadvacet roků obyčejný český blb většinově volí,tak to zde dvaadvacet roků vládne.
  • Zde je vidět jak platí , že kdo lže tak taky krade.Dnes byl rozhovor s Karlem Krylem z 92. roku.Až mně běhal mráz po zádech , jak to ten člověk všechno věděl již před dvaceti lety.Řekl tam krásné moudro : hladové prase , žere třikrát víc než nažrané prase.A ono to funguje , vymění se vláda , přijdou nová nenažraná prasata a žerou a žerou .Potom volby a nová prasata ,zase hladová nebo možná nedožraná z minulého účinkování a zase žerou a žerou.Toto přece nemůže dobře skončit.pražákům těm je hej , Ti se motají okolo koryt a ono při tom chlemtání občas něco vypadne mimo a oni si to pěkně seberou.Ty drobky jsou při těch miliardách pěkné balíky.Ale co my na dědině,asi zasadíme brambory.
  • Kdo si mohl zvolit občana ať se přihlásí.Já musím volit jen stranu.Ta si dá svého vikořisťovatele.5tq
  • ...a pridejte k tomu 30000 bezdomovců, které ktere skoro všechní už zemřeli venku. Chtěl bych ae zeptat ti, ktere svobodno cestují a nakupují na ukor čeho to dělají! Tedˇvšechní lumparni jenom se zakřikavají "svobodou" a "demokraci".
  • Komu se současný stav společnosti nelíbí, má právo se vyjádřit k další perspektivě u voleb. Pokud své právo nevyužije, ať potom nekecá !!! K případné námitce, že nené koho volit, je jediná odpověď: "Kdo chce psa bít, hůl si najde" ... ergo "Kdo chce volit, svého kandidáta, kterému dá hlas, si najde." Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody. Takže se všichni sejdeme u voleb. Pokud bude volební účast zase 30%, je to jen 15% zmetků se zloději a darebáky, kteří si volí svá koryta a 15% bývalých spokojených pracujících, kteří dnes nemají skoro na nic a brání se přijít i o ten zbytek, který jim velezloděj Kadlousek ještě nestačil ukrást.
    • EuroSamurai
      Já bych šel volit ale není koho a to není žádná výmluva milý jasnovidče, já totiž žádný tý straně něvěřim ani nos mezi očima. *3*
      • Myslím, že v podobném případě, kdy nevěřím žádné s kandidujících stran, bych volil osobnosti, které znám a kterým věřím. Ale volit je právo. Volbou je i to, když chceš dát najevo svoji nespokojenost s představenými volebními programy např. tím, že místo hlasovacího lístku dáš do úřední obálky komerční leták ze své dopisní schránky. Tím dáš sice neplatný hlas, ale započte se Tvé jedinečné volební rozhodnutí.
  • Práskač StB a předseda KSČ(m), pohrobka zločinné KSČ, soudruh Filip, má tu drzost, že žvaní, místo aby zalezl do ústraní a styděl se. Ale stydět se, to je komunistům cizí.
    • Rači mít ve vladě "praskače" StB, než poskoků nadnarodních bank a CIA.
    • Petře, co Vám ten Váš soudruh všechno napráskal ? *8*
  • Po válce to chtělo jít po vzoru Rakouska neutrální cestou a mohli jsme být dnes vysmáti jako oni.Rusáci by neutralitu respektovali kdyby se vyhlásila hned po válce.A tak sotva jsme vylezli v roce 89 z jedněch zadků tak jsme do druhých zase dobrovolně vlezli.
    • jo,jo, Joudo....vidím,že tvůj nick je opravdu na svém místě....kdyby to po té válce bylo tak jednoduché,tak to tady dávno bylo,víš. To by ale lidi nesměli být u nás po válce zblbnutí komunistickou propagandou a hlavně pak, neuzavřeny dohody o sférách vlivu v Evropě mezi vítězi války,víš ? Takže my jsme si tu mohli tak nakrásně, vyhlašovat co chceme.... Víc studuj historii a pak diskutuj....
      • Tak to bylo, jak píšeš, ono vzdělaných lidí je dnes málo. 2 světovou vyhrál SSSR, který nesl 90% válečných útrap, porážek i vítězství a zaplatil za to 20 miliony životů. A za to si Stalin diktoval poválečné uspořádání Evropy, výměnou za vyhlášení války Japonsku, které USA nebyly schopny porazit. Nešlo tu o atomové bomby na Hirošimu a Nagasaki, ale o pozemní válku s milionovou japonskou armádou v Mandžusku. A tu amíci nebyli schopni porazit, až teprve Rudá armáda je zlikvidovala za 3 týdny. A za to západ schválil Stalinovi " nárazníkovou zónu" v Evropě, ve které Československo bylo nejdůležitější částí. A tak nás amíci a spojenci museli chtě nechtě pustit Stalinovi. Takže o nějaké neutralitě nemohlo být ani řeči na žádné straně...Takových joudů tu dneska máme miliony, samá kule ve škole a blábolení hovadin považují za nejlepší světové názory, přitom kolikrát mají potíže s malou násobilkou. Ale to jim nevadí, kecat do všeho...
  • Kdyby jenom lhali,ale oni při tom i kradou.
  • soudruhu Kovačiku.za cely svuj život jsm neprocestovala tolik jako po roce 89.proč lžete.víte dobře že za komunistu by jste mě tam nepustili.když se mi 1x podařilo koupit zájezd na západ musel mi podepsat souhlas předseda JZD.Ppodepsal ale řekl..dělám to nerad, tam mají jezdit naši prověření lidé.psal se rok88.O tom ,že u nás nebyl ani toaletní papír sa jiné věci se mi ani nechce psát.hlavně že naši soudruzi z UVvozili kufry dolaru do Moskvy.Soudruzi ve Francii vAmerice také chtěli z něčeho propagovat komunismus.ja se divím vaší drzosti vubec lézt veřejnosti na oči.ale vždyt vy máte hroší kuži vy jste značně otrlí to jste dokazovali 40 let
    • No jo, ono se to kecá, když se krade. Poctivě sis na ty cesty nevydělala, to nelži ty !!! Ono to totiž nejde, za normální pracovní plat. Takže buď jsi si přikrádala, podváděla, či něco podobného. Jinak se na procestování celého světa dá vydělat na E55, či v lepším zařízení erotických služeb. Ale v normálním zaměstnání ne ! Platy jsou tak malé na dnešní drahotu, že 70% občanů nevyjde od příjmu do příjmu , dluhů už nadělali za 2 biliony, tak jakpak mojou cestovat ??? Leda tak na chatu, kterou si postavili ještě za komunistů, protože dnes je to na hypotéku úplná blbost. Atakové cestovatelky mohou pro 70% lidí klidně cestovat mezi polokoule sedací části těla. Tak se přiznej, máš-li odvahu. Ale spíš to zase budou jenom lež na lež...
      • jak vidím tak podle sebe soudím tebe.nauč sebe a svou rodinu hospodařit.jsem duchodkyně a mam pruměrny duchod.tak jak se mám ted jsem se v životě neměla.nevychovala jsem ze svých dětí flákače. a je zajímavé že to nejsou také žádné socky.všichni pracují a dobře se živí.na tvoje sprosté utoky neodpovídám. z pochopitelných duvodu.
        • Jo, jde to, pokud dva tři měsíce se paseš na louce. Jinde, než na jídle se ušetřit totiž nedá. Starva je jediný možný zdroj úspor, energie, nájmy atd tvoří 70 až 80 % výdajů, bez nich s eneobejdeš. Ale spíš bych to tipoval, že tě živí děti a důchod ti zbývá na cesty, anebo tě živí důchod a cesty ti platí děti. U některých rodin to takhle jde, ale ty nepatříš mezi většinu důchodců, jasno ???
    • správně.....je to banda rudých pokrytců. Tito soudruzi nemají ani špetku soudnosti. A když vidím, co tady kolikrát lidé píší,je mi na blití...ale jo,to jsou ti duševní mrzáci,kteří za komančů byli ti různí aktivisti,tajemníci a další shnilá a lenošná pakáž,com je žvanila a chodila pom schůzích, aktivech, milicích atd. To jsou ti diskutéři,kteří mají problém se dnes normálně uživit,mají plno výmluv,jak vše stojí za prd atd. Sami nic pořádnýho neumí,jen žvanit,polundovat se a čekat,co jim zadarmo spadne do rypáku. A takových je bohužel stále dost a ti vzívají komunisty,protože to byl pro tyto parazity ráj....
    • A kolik jste toho nakradla,že tak můžete cestovat.Já celý život pracuji,ale na cestování nemám. *1*
      • vy snad máte poci ,že poctivou prací si nemužete vydělat peníze.nejste vy náhodou hospodský štamgast,
        • nic si z toho nedělejte....s blbama nemá ani cenu diskutovat...už podle příspěvku je poznat úroveň tohoto parazita...
  • Komusté jsou opravdu kovaní političtí pracovníci. Chápou se možnosti zviditelnit kde se dá. Dosud tiší jako blešky v kožichu, v Parlamentu pouze jako darmožráči, najednou jdou kritizovat předešlých 22 let. A přitom si nevzpomínají na předešlých více než 50 let. Opravdu netrpí sebereflexí. Domnívám se, že jakkoliv je u nás, ale i v celé Evropě, situace svízelná, komunisaté nejsou těmi, co by měli stát u toho, jak nás vyvést z problémů. Zloději křičí chyťte zloděje.
    • Vážený dzixy mohu se Vás zeptat kolik je Vám let?
      • ... neodpoví, a nic mu nechybí má přece sociální jistoty ... tak se neptej a makej ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit