Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pan autor bohužel nedodal, že SSSR zase do ČSSR dodával za nízké ceny potřebnou ropu a to i v době ropné krize, kdy celosvětově cena ropy zněkolikanásobila svojí cenu. Byl to oboustranně výhodný obchod výměny surovin za část vyrobeného zboží. Takže není pravda, že byl prodej uranu neekonomický. Navíc po roce 1989 byla těžba uranu z politických důvodů zcela opuštěna.
    • PAPe - blbe, vyznělo to jakože vlastně máme poděkovat CCCP za totalitu.
      • Kdo je tady blb jsi ty,tak se veřejně nechlub,že má PAP pravdu.Vše co napsal je pravda a ty to svou lží nepřesvědčíš,je dost pamětníků.Tolik lží za 30 let havloidů předčí i propagandů Goeblse
        • Chápu, že by se ti líbilo zavírat nevinné lidi do Uranových dolů, ale doufám, že se ti to už nepodaří !!
      • Je to o hospodářství, to nemá s politikou co do činění.
        • Ty jsi ale rozumbrada. Říká ti něco seriál " Zašlapané projekty" ? To jste teda byli hospodáři. Styděl bych se veřejně něco takového napsat, že to nemá s politikou co do činění, ale když jste za to placení z Moskvy, tak se nedivím.
      • Děkujeme jim za svobodu a 40 překrásných let života!
        • To jste žil asi v nějaké jiné zemi.
          Rusácká sběř jen vyměnila okupaci Hitlerovu za okupaci komoušskou. S tím rozdílem, že Hitler zde byl 4 roky a ta vychodostepní nájezdnická verbež 40 let.
          Co rusák to jen lidský odpad, který je třeba tvrdě likvidovat při jakémkoliv pokusu se vrátit do civilizovaného světa.
          Ta loupeživá rusácká pakáž byla a je příčinou všech bývalých i současných potíží české země.
        • To je věc názorů, ale se mnou nepočítej. Nepodělal jsem se z vás před 89 a nemíním to měnit.
          • Já jsem se nepodělal před r.1989 a nepodělám se ani v této prolhané době .
  • Obcan.Havel
    Tohle je taky Jégl:
    https://finmag.penize.cz/kaleidoskop/329867-zeman-vs-zeman
    Je to smolař, v STB se moc neohřál, přišla "revoluce" a s Panem Zemanem se taky netrefil, holt zapšklej havloid, k smíchu!
  • dnešní "demo" UHLOBARONI a MEGA zloději to musí přeci nějak okecat, aby mohli dál tunelovat tento malý stát, pokud tu ještě je CO tunelovat ! *8* *7*
  • Kam se hrabou na demokraty přes noc.Demokrat umí rozkrást republiku během 28 let do mrtě,
    • vidíš a Jégl tu má starost o pár miliard, desetkrát tolik ukradli havloidi a bilión prošustrovali pravicový vlády!
      • Tak cena lithia pod cínovcem s růstem během těžby se odhaduje na dva biliony korun. To je více něž současný státní dluh... takže to rozhodně malá částka není, proto ty tahanice a oblbování lidí.
        • V nedávno podepsaném memorandu byla klausule, že se stát bude na těžbě podílet i v případě prodělku.
          V praxi se to realizuje zánikem těžařské společnosti s ponecháním ekologické zátěže podílníkovi.
          To je více, než by se mi jako daňovému poplatníku líbilo.
  • Jégle šikana mě nezastaví ,již to konečně pochop.Z té deformacie a pomluv všeho by se jeden pos...l.Bohužel sehnat v demokracii Endiaron nejsem asi sám,kdo se z ní a lží může každý den posr..t,proto není k sehnání.Nezdá se vám to trapné?.Kdybych věděl kam to spěje v roce 1989 tak bych byl razantnější.Bída deformacie na každém rohu.Pochopte Jégle,KDU ČSL,že to již nikdo nežere.Podvraťák zústane podvraťákem i když má jinou barvu,že KDU ČSL.
    • Moulo, co jsi mi dal - bod tak mi ten Endiaron jdi sehnat.Snědl jsem párek z Německa pro Čechii stát Absurdistán a bylo vymalováno.Doporučuji ti také párky z EU s dobou do 3.3.2018.To je podstata příspěvku,protože nepamatuji,že by před rokem 1989 nebyl a i další léky pro lidi a ty párky byly kvalitní rovněž.
  • To, že jsme prodělali kalhoty na uranu ještě neznamená, že to musíme opakovat i u lithia.
  • Tedy ten Yégl je ale vzdělanec, úplně všechno ví, takovej Brouk Pytlík! Podepsalo se na něm studium na VŠ STB, kde získal titul "Inženýra", to je i jeho STBácká přezdívka!
  • Autor je bud zaplaceny a nebo nevzdelany, mozna oboji dohromady. To, ze komuniste podporuji narodni tezbu neznamena totez, ze ho budou sami tezit a posilat levne do ruska, jak se snazil autor podsunout na analogickem prikladu z historie. Lithium je narodni bohatstvi, opravdu chceme a zisky z tezby generovaly zahranicni firmy? Nepoucili jsme se dostatecne z nekterych nepovedenych privatizaci z 90. let? Schvalily by napr. v USA, aby na jejich uzemi tezila ropu ceska firma?
  • Tedy ty komentáře to je úroveň JELIT národa,on i ten článek je od nějakého JELITA.Tak když jsme si nechali ukrast za totality uran od SSSR tak proč si nenecháme ukrást i Lithium za totality v EU.To jsme ale debilni národ z vychcanými politiky v čele.
  • Postotalitní demokracie v čele s Havlem a ostatními utopila v oné privatizaci též miliardy - viz kauzy na TV Barrandov, kauzy TV NOVA, Diac humen a t,d. A nikdo se nad tím nepozastavuje. Tak buďto řešme vše stejným metrem a prověřujme to a nebo to nechme plavat (stejně se už nikdy ničeho zpátky nedomůžeme) a řešme dnešní problémy. A ono lithium je dnešní problém.....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit