Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Jégl je novinářské ho.do. jinak už se o něm vyjádřit nedá.Ten člověk patří na psychiatrii.Toho cvoka může respektovat jen nějaký hlupák.no-coment.Za diletanta Klause se tady nechaly rozkrást stovky miliard a to bylo prosím za demokracie po Česku a vlastizrádce s charakterem slepice KLAUS běhá dál po světě a žvaní dál ty své nesmysly a všem je to jedno.Komunisté vládli před 30-ti lety a to ještě pod kuratelou kremlu.Já myslím,že tato doba je už dávno za námi a je potřeba napravovat a ne se vracet k chybám minulosti.Klase také nikdo z novinářů neotravuje.Jégl je holt pi,,,Co více k němu dosat.
 • Pána knížete,ktery těží z české koruny pochrupovanim v parlamentu tíží svědomí a vedomi,ze má zase v pleně hnědé těžítko.
 • stačí nadpis a pod ním jégl, ani to nečtu
 • Postotalitní demokracie v čele s Havlem a ostatními utopila v oné privatizaci též miliardy - viz kauzy na TV Barrandov, kauzy TV NOVA, Diac humen a t,d. A nikdo se nad tím nepozastavuje. Tak buďto řešme vše stejným metrem a prověřujme to a nebo to nechme plavat (stejně se už nikdy ničeho zpátky nedomůžeme) a řešme dnešní problémy. A ono lithium je dnešní problém.....
 • Autor je bud zaplaceny a nebo nevzdelany, mozna oboji dohromady. To, ze komuniste podporuji narodni tezbu neznamena totez, ze ho budou sami tezit a posilat levne do ruska, jak se snazil autor podsunout na analogickem prikladu z historie. Lithium je narodni bohatstvi, opravdu chceme a zisky z tezby generovaly zahranicni firmy? Nepoucili jsme se dostatecne z nekterych nepovedenych privatizaci z 90. let? Schvalily by napr. v USA, aby na jejich uzemi tezila ropu ceska firma?
 • Počty odsouzených (205,486), emigrovaných (170,938), popravených (248) a zahynuvších při pokusu o přechod hranic hranici (145). Určitou část populace postihly nucené práce (21,440) a vojenská služba u pomocných technických praporů postihly (60,000). Zaokrouhleno, šlo o ztrátu 400 životů a určitý postih 500,000 občanů.Obě uvedená čísla jsou zajímavá. Ztracené životy během komunistického teroru v Československu, představují jen jednu desetinu zabitých při americké invazi Panamy v roce 1989. Panama je svým způsobem srovnatelná s naším srpnem 1968, protože šlo o ochranu parciálních zájmů na předem vykolíkované území. Pomiňme velké války posledních padesáti let, kde byl počet obětí nesrovnatelně vyšší, protože šlo o globální hry. Číslo 500,000 má svůj protějšek v americké politice. Jenže tam představovalo počet předčasně zemřelých dětí v důsledku sankcí proti Husseinovu Iráku.Když se moderátorka jedné z hlavních televizních společností v USA zeptala Madeleine Albrightové, zda to byla přijatelná cena za svržení diktátora, v Československu narozená dáma odpověděla: ANO. Kamarád oné americké političky se při přechodu z Hrádečku na Hrad změnil z nýmanda ve velikáše a rychle změnil svůj odpor ke zbrojení a vojenským uskupením na podporu bombardování a války. Dostal za to pár čestných doktorátů.
 • Anglii splácíme reparace doposud a to i za to,že naši vojáci umírali za osvobození Anglie. Německo se s námi doposud nevyrovnalo a je ve hvězdách,zda se s námi vůbec vyrovná. USA nám ukradly zlatý poklad (údajně jako reparace za osvobození) a že by nám daly nějaké reparace za bombardování, tak o tom ani vidu ani slechu. No a Rusku jsme reparace spláceli formou uranu. A někdo ho musel těžit. Jeden z těch havířů byl taky můj prastrýc. O Jáchymově, kde strávil celý svůj produktivní život však mluvil poněkud jinak, než dnešní antikomunisté. Problém byl ten,že u toho byli komunisté. Kdyby nebyli, na koho by se to svádělo?
  • Anglii jsme neplatili reparace ani náhodou. Platili jsem odebrané specifické zboží.
   Německo se s námi vyrovnalo - přenechalo nám majetek svých občanů.
   Atd.
   • Neskutečný blábol.Doporučuji si naštudovat Mnichovskou dohodu,něco o Anglii z druhé světové.Dosud zničené,dnes rozkradené a demokraticky likvidované závody,továrny,kryty Angloamerickým bombardováním 14.2.1945.Ještě žijou přeživší spoluobčané.Atentát na Haydricha největší volovina v našich krátkých dějinách Lidice,Ležáky atd.Neurážejte lidi,kteří nemůžou za Beneše ,Masaryka Jana a další,kteří byli za války v bezpečí a oni bezdůvodně vyvražděni.
 • To, že jsme prodělali kalhoty na uranu ještě neznamená, že to musíme opakovat i u lithia.
 • *Oni bolševici zapomínají na to, že už nemají k dispozici armádu politických věžňů, kteří při těžbě uranu dřeli jako otroci za kus plesnivého žvance.
 • Děkujeme za osvobození stateční a milí Rudoarmějci!
  • po ruském vzoru kradeš jako straka *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit