Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tedy ten Yégl je ale vzdělanec, úplně všechno ví, takovej Brouk Pytlík! Podepsalo se na něm studium na VŠ STB, kde získal titul "Inženýra", to je i jeho STBácká přezdívka!
  • Jégle šikana mě nezastaví ,již to konečně pochop.Z té deformacie a pomluv všeho by se jeden pos...l.Bohužel sehnat v demokracii Endiaron nejsem asi sám,kdo se z ní a lží může každý den posr..t,proto není k sehnání.Nezdá se vám to trapné?.Kdybych věděl kam to spěje v roce 1989 tak bych byl razantnější.Bída deformacie na každém rohu.Pochopte Jégle,KDU ČSL,že to již nikdo nežere.Podvraťák zústane podvraťákem i když má jinou barvu,že KDU ČSL.
    • Moulo, co jsi mi dal - bod tak mi ten Endiaron jdi sehnat.Snědl jsem párek z Německa pro Čechii stát Absurdistán a bylo vymalováno.Doporučuji ti také párky z EU s dobou do 3.3.2018.To je podstata příspěvku,protože nepamatuji,že by před rokem 1989 nebyl a i další léky pro lidi a ty párky byly kvalitní rovněž.
  • Kolik to stalo zivotu , utrpeni a zdravi .Snilek rikal nejsme jako oni, ale bohuzel oni nejsou jako my a ted se to projevuje.
  • A řekl bych, že to byly desítky miliard dolarů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit