Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • wolfe-je vidět, že jsi zrovna slezl z vlastní mámy ty matkomrde *1*
 • V podstatě máte můj názor. Nebudu to dále okecávat. Hlásají demokracii a vše pro národ. Jen se chtějí udržet u moci nad hranicí volitelnosti 5%. Ale doba se mění..
 • Podobný osud stihl i ČSSD, TOP 09, ODS apod. Těch usmolených 11,5% ? Nenabízí nic státotvorného, jen stranické handrkovačky a polemiky o demokracii. Nechme Andreje co dokáže. Těch 30% a 78 mandátů ? Ti političtí povaleči zprofanovaných stran jen bijí na poplach a vyhrožují. V podstatě nebojují za demokracii a lidi, ale jen o své politické ego. Žádná přidaná hodnota. Karty jsou rozdány.
 • Pavel Jégl celkem výstižně ironizuje komunisty, kteří i podle mne jsou potřební jako "komunisté na Velehradě". Bohužel jej nenapadá paralela s dnešními opozičními stranami, které odmítají jít do vlády s ANO. Před volbami všichni vykřikovali, co by všechno pro národ neudělali a prý i udělají, ale vládní zodpovědnost nechtějí mít. Jediný Okamura jaksi postřehl, že pokud by chtěl prosadit svůj program, musí být ve vládě, jinak zaváhá. A stejně zaváhají všichni "opozičníci", kteří mimo vládu těžko něco prosadí. Po prvním kole Babiš nevrhuje menšinovou vládu, která neprojde, ani ve druhém kole se mu nic nezdaří. A dojde-li na ODS, tak také se ji nezdaří složit vládu, leda by ji pomohli právě Jéglem pomlouvaní komunisté, socialisté, nebo i Okamurovci, což se mi zdá málo pravděpodobné. Zřejmě dojde na nové volby, bůh ví kdy, které ale dopadnou pro "opoziční strany fiaskem, protože měli šanci voličům ukázat, že chtějí něco pro ně udělat, a oni jenom taktizovali a hojili si svou zášť na Babišových vládních i stranických úspěších.
 • jégle ty komunistická zrůdo, co tvůj fotr?
 • Hlavně, že máš co žrát ty kuřbuřtí držko Sajmonova z redace Tiscali. Ty vycucáváš buřty na hajzlu redakce, viď ty bukvice.
 • nepostará se , Putka nemá sám co žrát a veškeré úsilí a peníze věnuje potlačováním svých vnitřních vzpour,pučů a nepřátel ve své rodné zemi.Ten nemá co dát svým lidem, natož druhým.přílišná závislost na jedné straně je vždy cesta do pekel a je jedno zda z východu či západu. My jsme z 99% navázáni na německé ekonomice a až se Německo sesype-a bude to do 2 let, tak my se sesypeme s ním.stejně tak jako dřív-pupeční šnůra do Ruska ,ted zase do Německa. Všechno špatně, žádná vyváženost, z extrému do extrému...
 • Nejaka Slonkova Sabina je hazeckou spiny.Neni se. ji co divit.Zpackana prace zpackany zivot neni se koho oprit.Ze by se i tady Tiscali vydalo na cestu vseobecneho zatraceni aopovrzeni?Nikdo neni zvedavy na zlostne prskani zakomplexovanych smudlu od novin.
 • První krach socialismu, toho hnědého nastal v r. 1945. Byl vystřídán socialismem rudým, alias komunismem a ten chcípl v r. 1989. Jenomže mnoho komunistů se probralo z letargie a škodí dál v plášti jiné barvy.

  Jinak ty marx-leninské termíny "socialismus", "kapitalismus" apod. patří do 19. století, Soudruh Lery by si ta "moudra" měl nechat na stranické školení a ne s tím tady zaplevelovat diskusi.
 • Obyvatelé Zemí koruny české si to svou zamindrákovaností nacionální zaprděností v minulosti už mnohokrát pos.ali. A vůbec se nezměnili. Vypadá to, že si zvolili cestu do ruské p.dele. Ale dostali sliby, že "bude líp", že fýrer se o ně postará.
 • bolševici mají vlastně dohromady 20% a to je až příliš třicet let po převratu. KSČM -9%,Nová marxistická strana Piráti 11% a to celkem 20%. Pozor na rudý mor, valí se sem ze všech stran a hloupé ovce to ani nezpozorovaly.Bartoš je mladý soudruh vyznávající Che Guevarru a modlící se k Fidélovi,Arafatovi a jim podobným.To je daleko, ale opravdu daleko horší než nějací nacionalisté...Nejhorší je levý mor, vždycky byl a vždycky bude. Již v dobách studené války byl největším sponzorem teroristů po celém světě a vůbec veškerých záškodníků vždy bolševik , at už ten ruský , nebo ten z východního bloku. Bohužel současná mladá generace-totálně zdegenerovaní sluníčkářští narcističtí bisexuální neomarxisté , vyznávající tzv volnost jsou největším nebezpečím pro západní civilizaci....
 • První krach socialismu u nás - nástup kapitalismu - zánik ČSSR, následně zánik Československa. První krach kapitalismu - 1. světová válka - vznik ČSR.
  Druhý krach kapitalismu - 2. světová válka -vznik ČSSR. Škála krachů kapitalismu v podobě krachů lidských hodnot, včetně hodnoty lidského života, se děje ve formě škály válek lokálních. Poslední krach kapitalismu pod vedením USA a jimi řízené EU, se kvapem blíží. Pro úspěch takového krachu mají USA, (vůdčí, velitelská síla NATO i EU) pár variant vzájemně se podporujících. Totální chaos a zmar již rozpoutaný v řadě zemí, přerostlý do současné imigrační záplavy, před kterou je EU bezmocně, chaoticky bezradná. Občanská válka na Ukrajině rozpoutaná po - "zúřadovaném" a z USA za financovaném majdanu a po nelegitimním sesazení vlády pučem. Zlatým hřebem tohoto darebáctví je masová propagace upoceně zaměřená na svedení viny z viníka, z USA - na Rusko zavlečené do problému řadou krajně až hraničně závažných aspektů úzce spjatých s bytostně důležitými, existenčními záležitostmi ohrožujícími vedle životů Rusů, žijících po generace na Ukrajině, zcela nesporně i samotné Rusko.
 • U nás - socík krachnul bez války - tedy honem zpět ke kapitalismu a jeho demokratickým tradicím. Zpět ke svobodě lží, k záplavě reklam, k nactiutrhačnému bulváru a hlavně k utajování pravdy. Zpět ke zlodějinám, k legalizaci podvodných praktik, k vykořisťování a k parazitování, stručně a jednoduše - zpět ke kapitalismu.
  Tam kde to jde hladce, jako u nás, tak přes tzv. svobodné volby, manipulacemi přes podvodné prolhané sliby a přes zkorumpovaná masmédia, tam to jde i bez války.
  Jinde, kde svobodně zvolená vláda neplní zadání zahraničního kapitálu, jde cesta přes majdan vedoucí k anulování svobodných voleb, k puči a k dosazení pučistické vlády. Následně přes lokální válku s vyústěním do války občanské.
 • A to jest nová doba ve vývoji smýšlení sociálního, že totiž socialismus přestává být náboženský. Toto nové stádium nám představuje marxismus, a to jest jeho velká zásluha. --Tomáš Garrigue Masaryk
 • Každý je tam zotročenej a furt se tam všichi serou. asi masosochisti, co ?
 • Krákoro nekrákorej,ale máš pravdivý přízvisko.
 • víme BTW, bléboly
 • víme BTW, zase ti homosexuálové, *14*
 • ingarch.jspacek
  ANO, M jen popsal realitu
 • ivislo


  NEUVĚŘITELNÝ přehled. Úžasné! Konečně se někdo odvážil udělat přehled historie vývozu "lidských" práv.
  Věřím stále, že "Láska a pravda zvítězí nad lží a nenávistí" ale opravdu, opravdu ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit