Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vím ale přesto děkuji !!!
    Budoucí vývoj neurčuje ani Zeman nebo Babiš nebo kdokoliv s těch " jako" co do toho mají mluvit a co dál ? I když stále jsou takový snad názory o nějakým bohu ale jsem naprostý materialista i když vím ,že i myšlenka se může stát hmotou. A Tesla dokonce tvrdil /Já mu naprosto věřím/ že všechno je světlo!?! Abych šel k zemi takže takový ty debaty na TV mě vůbec ale vůbec nezajímají a jen je vidět jak se jednotlivý politici snad snaží zabezpečit asi rodinu !? Co bude dál ?! Asi naprudím ty kteří nevěří v Marxe.Marx nic nevymyslel jen ale opravdu jen popsal vývoj a danou skutečnost !Jen ještě dodatek ten proletariát je stále TADY!
  • ivislo
    Kam se komunisti hrabou na tohle:
    http://www.rodon.cz/print/clanek.php?id=3880
    http://www.rodon.cz/clanky/Politika/DVE-STE-LET-TERORISMU-USA-Prehledny-seznam-vsech-americkych-valecnych-zlocinu-teroru-a-valek-cast-2-od-valky-ve-Vietnamu-do-soucasnosti--3886
  • Dinosauři vymřeli. A ty Jégle tady stále prudíš
  • Všehny jmenované.
  • Sám sobě nafackuj a už tu raději nepiš ty své bléboly.
  • Pan Jégl opět potvrzuje "nestrannost" českých internetových médií vzniklých ze zkrachovalých nebo vyhozených pisálků z různých novin.
  • píšeš si tady sám ze sebou?buzerante
  • *14*
  • absolutní souhlas, Putin je zárukou svobody a prosperity v RF, u nás je to Zeman a Babiš
  • jediné řešení pro ČR je umírněný stalinismus pod vedením ANO a Miloše Zemana


    jen tak se zbavíme chudoby jménem EU
  • udržet hlavně Putin a také Trump pokud dokáže odolat nátlaku a podrazům těch svých fašistů. Zdejší komunisté a jiní tady v protektorátě "česko" nato mají pramalý vliv
  • Jsem rád, že se do PS nedostala ta rudá hnída Semelová. To by už byl vrchol!
  • A ty máš, ty komunistické paco VUML?
  • "Až vymře kapitalismus"
    Dělení vývoje lidské společnosti od prvobytně pospolné až po komunismus jsou stejné bláboly z 19. století jako je "základna" a z ní vyplývající "nadstavba". To jsou výplody materialismu 19. století. Kdyby dnes Marx vstal z hrobu, tak by si nafackoval za to jaké bláboly tenkrát psal.
  • KDY? No přece když přepadli Afghánistán, Gruzii, Ukrajinu, když znásilnili v 68 ČSSR atd atd, no nemám pravdu?
  • Chtěl bych mít jeho hlavu a znalosti. Ale to ty, bezmozek, nikdy nepochopíš.
  • Ty, že jsi učitel? No potěš pán bůh. Podle toho také tak ta mladá generace vypadá. Vypatlaná a s vymytým mozkem. Stejně jako jejich pan učitel.
  • Nemám rád čarodějnice Aleny ale nic s tím nenadělám, stějně tak ona nic nenadělá s naším nejlepším prezidentem, který bude opět zvolen do čela státu. Zatím jen múžeš odletět na koštěti.
  • Ty už nechlastej, dopadneš jako Zeman.
  • A fašistické Rusko roku 2017 ti nevadí, co? Komunisté někdy bránili světový mír??????????????? A kdy?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit