Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jo, takže za svobodu a demokracii s lehko pochopitelným dodatkem - podle výše bankovního konta.
    • existují jedinci, kteří vidí nejvyšší hodnotu života ve výši bankovního konta a svobodu a demokracii považují pouze za prostředek, aby se mohli napakovat.
      • Prestan tu ohranou pisnicku svoboda a demokracie. Muzes mit budto jedno nebo druhy. Oboji nikdy nepujde dohromady.
        • Svoboda a demokracie jde ruku v ruce. Svoboda bez demokracie by byla pjouhou anarchií a demokracie bez svobody by bylo pouze falešné cukrátko, jaké jsme tady měli za komunismu.
          • a jestlipak víš kd nastává ta pravá - osobní - svoboda? no přeci tehdy když máš svobodu ekonomickou. proto musím konstatovat že před hadrovou revolucí jsem byl mnohem svobodnější.

            brutální potlačení studentského pochodu v listopadu 89? pokud mám správné informace, tak se pochod odchýlil od plánované trasy a proto byl zastaven PP SNB. to že to bylo vše předem domluveno, tehdejší vláda a Václav Chrchla "letiště", je již věc druhá. měla by se ale dnešním studentíkům říct pravda jak to ternkrát bylo doopravdy.
  • 17.listopad 1989 nechť je proklet.Z blaha před tímto obdobim jsme to dopracovali k nezaměstnanosti,dluhům,chudobě a žebrotě.Jen někteří,kteří se dostali po tomto období k moci si napakovali kapsy a nejen oni,nýbrž dopomohli i svým přátelům.Vzniklo plno bezvýznamných institucí a ústavů hrazených ze státní pokladny,které v minuosti nebyly a jsou zbytečné i nyní.
    • před Listopadem jsi žil v blahu z toho, co jste naloupili a navíc jste si mohli kompensovat své komplexy méněcennosti rudou knížkou a popřípadě si dodat sebevědomí šikanováním jiných. Nic nebrání v emigraci do severní Koree, tam je to komunistické "blaho" už rozvinuté. Možná by stačilo do CCCP, tam se rádoby car snaží o restauraci toho "blaha".
      Přebujelé sekretariáty KSČ, budování paláců pro okresní a krajské sekretariáty KSČ, kádrováci, zvláštní oddělení, placení předsedové KSČ v podnicích, Svazarm, týjátry na prvního máje a na 7.listopadu, přebujelá byrokracie hlídající občana na každém kroku. VUMLy, Vokovická "Sorbona", přebujelá armáda... to vše se platilo ze státní pokladny, která se plnila z práce "pracujících".
      • A na vše bylo.Tak,abys mi neříkal soudruhu,protože používám vlastní mozek a sloní paměť.Patřím mezi ty, co jim tvou svobodou a demokracii nebyl vrácen majetek a vypadá,že nebude,protože jsem nepochopil hned v 1989 sametový podvod,ale až po rozpadu ČSSR a nezačal jsem se chovat jako převlečení soudruzi z prognosťáku a tedy nemám na to,abych si zajistil schopného právníka a taky mastného a permanentně se soudil 25 let.Jinak Svazarm byla vynikající organizace,kde jsem se naučil mnoho užitečných věcí v předvojenské výchově.Na 1.máje jsem se vždy těšil,protože jsem byl mladý a chodila tam také pěkná děvčata.U pomníku K.H.Máchy jsem s novou známostí si šel zaběhat za asistence VB a nikde nebylo napsáno pomáhat a chránit,ale cítil jsem se bezpečně,což dnes říci nemůžu.Bohužel byla mi upřena SŠ jako synovi poctivého živnostníka a mrzí mě,že jsem nebyl vzat na VUML,abych dnes mohl psát hlouposti jako vy nebo ty a dřepěl případně spal v poslaneckých lavicích za velice slušný peníz.
      • Chápej si co chceš placený troubo, stejně nicku Vojtovi můžeš tak akorát vykouřit ocas.
  • Na začátek přístupu lumpů k moci a nastolení kapitalistického svinčíku už stejně dnes vzpomíná většina národa s odporem.Čím budou lumpové,kteří se před čtyřiadvaceti léty prolhali k moci ,drzejší,tím je čekají krutější konce a znárodnění veškerého majetku jejich rodů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit