Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dřív je chránila Moskva,dnes senilita.Znáte nějaký případ,kdy byl někdo vinný vraždou propuštěn pro blbost? Ani jeden ! Tak to je ukázka jak soudy překrucují zákony jen aby to vyhovovalo jejich vlastní slizké slabošské zbabělosti.

    Nic se nezměni,dokud soudci nebudou odvolatelní a zodpovědní za vše co napáchají.A pro nás občany to znamená-zapisujme,archivujme jejich jména,ono na ně brzy dojde!

  • Také je možné, ale dneska chrání gaunery spolehlivě peníze.

    Podívejte se jenom, kdo byl v poslední době zproštěn obžaloby.

    Prostě asi nic neudělali a všechno kolem těchto Mirků Dušínů byla lež.

    Nebo existuje nějaká cena, za kterou se dá soudce koupit. Já nevím, nebyl jsem u toho, ale když nás zlobí bezmoc práva, tak mě především mrzí bezmoc dneska. Pan Ritig si zatančí a bude.....


  • Zákony té doby

    • Přesně tak, Adolf Hitler také jednal podle zákonů "té" doby, takže vraždění bylo legitimní.

      • A představte si že jo.

  • Když to píše senil jégl, tak to asi bude pravda.

    • A když to píše zloděj mé přezdívky  = to je drzost...

  • Komunisty chrání senilita. 😀😂😛

    • Patrně všechny - na věku nezáleží...🙂

  • Jak se nám utěšeně rozproudila diskuse komunistobijců. Třicet let po válce, to je pane každý partyzán!! 😄😄

    • No vidíš ty bolševická trumpeto , třicet let po revoluci a nikdo si o tebe ani hoovno z boty neutře ty partyzáne. Ještě, že máte Tiscali a Novinky 😀

      • Takhle laskavě a rozumně mluvíte ke mě? Já jsem bolševická trumpeta? Hmmm....možná někdy budu, ale zatím o tom nic nevím.

    • Ano, před třiceti lety skončila válka, kterou vedli strůjci a vyznavači organizace podle zákona zločinné a opovrženíhodné proti slušným občanům. Ti strůjci a vyznavači se jenom "překabátili", "naprivatizovali" si cizí majetek, díky ovcím, kterým slíbili "že bude líp" nalezli na rozhodující místa a jede se dál.

    • Třicet let po válce...?

  • Nějak se tady "ztrácejí" příspěvky. Že bych se mýlil? 😯

  • josef.chmela

    Vražda je pouze slovo. Každý režim si vykládá slovo "vražda" po svém, tak jak se mu to zrovna hodí. Příklad. V Bělorusku rozhání nepovolenou demonstraci obušky a slzným plynem. Západní Evropou je to prezentováno jako masakr a porušování lidských práv. Naopak v USA jsou nepovolené demonstrace rozháněny gumovými projektily, obušky, plynem, je už několik mrtvích zastřelením nebo brutálním policejním zákrokem ale tzv. "demokratickými" státy  EU je to prezentováno jako demokratické potlačení nepovolené demonstrace.

    Proto mě slovo "vražda" z úst  představitelů tzv. "demokratických" stran nechává chladným a těmto "demokratům" se pouze směji a přehlížím je jako něco bezvýznamného.

    • no ale kdyby tady ti demokraté nebyli tak by nebyly ani tvoje komentáře a velebení komančů 



      to je ten obrovský rozdíl který všechny ty obdivovatele totalit usvědčuje okamžitě ze lži!!!!!



      no a že tě občas někdo škrtne ,no co ,ale pokud vim tak se tak stává nikoliv pro názor.To už jsem si tady několikrát těch sedm vyfás , no a co.

      • josef.chmela

        Kdyby ti "demokraté" tady nebyli, neměl bych příčinu to vše psát.

        • ano protože kompjutr ze slušovic by to neuměl a soudruzi by nedali prostor co kdyby někdo zapochyboval🙂🙂🙂

          • josef.chmela

            Tobě už by neponohlo ani si zopakovat základní školu. Jsi marný a škoda času s tebou.

            • dík , tak ho nemarni ty komunistickej živnostníku budovateli ,z čehos sis našetřil když si neučtoval nadhodnotu - dle vědeckého marx-leninismu základní kámen proradnosti kapitalismu , to je jako Janák jakmile je člověk boháč tak už nesmrdí ani když je komunista -eštébák ,teoreticky když papaláši třeba v komunistické Číně shromaždují prašule tak jsou vlastě velmi schopní 🙂šíza jako bejk

  • Misot

    proč ?.. protože sametovku (stejně jako všechny "revoluce" ve východním bloku s výjimkou NDR, kde to převzala NSR) režírovaly Státní bezpečnosti, aby nám mohli dál vládnout jako převlečení "demokratičtí" majitelé firem, médií a polit. stran.... tak přece nebudou pronásledovat sami sebe..

    • lži lži ty měli strach že byli připraveni podřezávat kandelábry ,je strašilo Madarsko a tak dva roky kloněli palice a sotva viděli že se nic neděje tak se do toho pustili zase s vervou a pokud by někteří viděli do budoucnosti tak po vítězném únoru nasledoval revanšistický březen ,nojo ale to by nemohli tak rychle znárodnit a udělat měnovou reformu ,pak že bolševíci nekradli cha cha ,a díky měkosti režimu kradou dodnes vid Andreji Burešojc - to je ten co nevěděl že normální lidi za komančů nemohli za ty dráty .

    • Velmi dobrá poznámka. Pan Jégl by se také mohl věnovat rozkrádačům státního majetku, počínaje "slavnou" velkou privatizací.

  • Je nutné stále opakovat, že obhájci zločinů na hranicích (i ti v diskusi níže), ale i  onen soudní úředník, co vynesl osvobozující rozsudek v procesu proti Jakešovi, Štrougalovi a spol., nějak zapomněl na skutečnost, že  pro tehdejší představitele státu byl v období po 23.3.1979 právně závazný 

    MEZINÁRODNÍ PAKT O OBČANSKÝCH A POLITICKÝCH PRÁVECH - 9. 12. 1966 přijatý OSN!

    Pro tento pakt tito papaláši hlasovali, tento pakt spolupodepsali a v jimi ovládaném Československu 23. 3. 1976 vešel v platnost zveřejněním ve Sbírce zákonů ČSSR 

    Pakt zaručoval (mimo jiné) každému člověku ve smyslu znění čl.12  též právo svobodně opustit kteroukoliv zemi včetně své vlasti. - střelbě na hranicích do lidí nebylo zabráněno, bylo  zejména kvůli nečinnosti (nejen) těchto tří bolševických bafuňářů v článku jmenovaných! 

    Takže od  23. března 1976 do konce roku 1989 - díky nečinnosti obžalovaných - že mohlo být v hraničním pásmu

    - 9 (slovy devět) lidí, snažících se překročit hranice ČSSR,  zastřeleno či roztrháno psy 

    - 7 (slovy sedm) lidí střelbou, či útokem psů pohraničníků, zraněno.

    A že oni papaláši při tehdejších soudních procesech (jak činí soudci - téměř výhradně - v jejich případě dnes) respektovali zdravotní indisposice jejich soudy souzených lidí (m.j. pana Pavla Wonky) - o tom se dá s úspěchem pochybovat. Právní stav, který mezi bolševiky a normálními občany za normalizace panoval„ někteří autoři trefně označovali jako ... "trvalé podmínečné propuštění“....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit