Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hledám svého bratra bijce pitomečků ,prý zde byl viděn..
    • ... už fakt naposledy, kriple: kdykoli se s tebou sejdu a ukončím tvé trápení, ozvi se, pa :)))
  • Cena PHM na domácím trhu má poněkud jiný průběh než cena ropy. Nahoru se většinou benzín inafta "dere" velmi rychle a vzápětí po trvalejším nárůstu ceny ropy. Opačným směrem se ceny PHM pohybují pozvolna, pomalu a s podstaně delším odskokem od poklsu ceny ropy. Navíc, nikdy se nedostanou zpět na původní hodnoty, na kterých byly při srovnatelných cenách ropy v minulosti.
  • jsem to já v celé své hnusotě....malý, vyzáblý, tupý, koktám, zadrhávám, mám uhrovitou plet, otec mě znásilnuje, mám malé přirození a rád dostávám namláceno....dělá mi to dobře. A tady si léčím mindráky..
    • ... a co ještě, kriple?
  • xxx
  • xxx
  • nemohl by mě už konečně někdo pořádně zmlátit a O P Í C H A T do mé měsíc nemyté P R D E L E ? Moc prosím , tam to má rád.
    • ale je třeba se postavit do řady. Jeho Hrebeňárova rodina ze Slovenska už stojí frontu.
  • toto je ten strašlivý a nebojácný "bijec" jak tady roznáší krásná hřejivá slova. Marné zparchantělí rodiče mívají zparchantělá děcka.
  • xxx
  • xxx
  • je jen takový zparchantělý jakože ing. Hrebeňár z Ostrava. Prasič zdejších stránek. V pohodě lze kontaktovat na rudolf.hrebenar@tiscali.cz
    • xxx
    • xxx
      • dnes se ti někdo posmíval do krysy co? A též tě posílal do výkalů,co? Že to tady furt opakuješ.
        • xxx

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit